انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: گروه کاربران لینوکس اورمیه دوباره راه‌اندازی شد  (دفعات بازدید: 19737 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 299
اگه شما بهتر می‌تونید، مسئولیتش رو شما به عهده بگیرید. این قانون شماره یک گروه‌های کاربری گنو/لینوکسه.
دانیال مطمعن باش همین کار رو هم میکنم جلسه اول 6 یا 7 نفر بودیم راحت میتونستیم لاگ رو پیشرفت بدیم یهویی کنسلش کردن واقعا متاسفم
لینوکس مورد استفاده مینیت

آفلاین samis

• Full Member
  • *
  • ارسال: 112
دانیال مطمعن باش همین کار رو هم میکنم جلسه اول 6 یا 7 نفر بودیم راحت میتونستیم لاگ رو پیشرفت بدیم یهویی کنسلش کردن واقعا متاسفم
خب همون جلسه اول ما به شما زنگ زدیم که پاشو بیا جلسه شروع شده. شما گفتی خواب بودم حوصله ندارم بیام. درحالی که از یه هفته قبلش هم زمان و هم مکان جلسه مشخص شده بود و شمام قول داده بودین
به گمانم در هیچ جای دنیا دو الف مست را پیدا نخواهید کرد! البته بجز در سردابه های الف های سیاه بیشه!

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
خب همون جلسه اول ما به شما زنگ زدیم که پاشو بیا جلسه شروع شده. شما گفتی خواب بودم حوصله ندارم بیام. درحالی که از یه هفته قبلش هم زمان و هم مکان جلسه مشخص شده بود و شمام قول داده بودین
من جلسه اول رو اصلا یادم نبود نگفتم خواب موندم یا حوصله ندارم جلسه ۲ رو که اومدم بعد اون جلسه ها رو انداختین مکانی بیرون شهر من گفتم دور هستش نمیتونم بیام پیشنهاد دادم خودم مکان پیدا کنم داخل شهر که گفتین نه بعدشم خبری ازتون نشد

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
سلام به دوستان عزیزان میخوام لاگ ارومیه رو دوباره فعال کنم به کمک شما کسایی که آمادگی دارن تو همینجا اعلام کنن البته این بار به صورت جدی میخوام لاگ فعال بشه نه بعد 2 یا 3 جلسه کنسل بشه شماره تلفن من از همه گروهای سنی دعوت میکنم در لاگ همراه ما باشن ممنون
تلفن:09149352116