انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: موضوع قوانین و استفاده از نرم افزارهای ویندوز  (دفعات بازدید: 7758 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Oxygen

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 337
لینوکسو با هیچ روشی نمیشه حک کرد؟ هکرا نمیتونن اطلاعاتی از لینوکس بگیرن؟
اینکه لینوکس رو هک کنی یه بحثه، اینکه خود سیستم عامل که کلوز سورسه، نقض حریم شخصی کنه و اطلاعات کاربر رو بدزده یه بحث دیگه!
چرا با لجبازی میخوایید خودتون رو داناتر از بقیه نشون بدین :D

من با نظر RAS00L کاملا موافقم

آفلاین بهزادubuntu

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 471
اینکه لینوکس رو هک کنی یه بحثه، اینکه خود سیستم عامل که کلوز سورسه، نقض حریم شخصی کنه و اطلاعات کاربر رو بدزده یه بحث دیگه!
خب اگه لینوکس هک میشه دیگه ازچی حرف میزنید؟ اینطوری فقط این میمونه که سازنده سورس بسته با جاسوس همکاری میکنه(احتمالا)چطور مطمعنید سازنده های لینوکس این کارو نمیکنن

چرا با لجبازی میخوایید خودتون رو داناتر از بقیه نشون بدین :D

من با نظر RAS00L کاملا موافقم
شما ازکجا میدونید قصد من چیه!!شما ماشالا همه چیزو میدونید!؟از کارای مخفیانه پشت پرده شرکتاو هدفشون و... تا قصد مخفیانه من!این داناییتونو نشون میده. افرد دانا فکر میکنن همه چیزو میدونن

مستند حرف بزنید تا قابل قبول باشه همه حرف من اینه ولی باز از احتمالات حرف میزنید
من تاپیکو زدم درمورد قانونگذاری بدونم بحث به کجا کشیده شد!هنوزم مدیرا موضو رو روشن نکردن!
کتيبه سازمان ملل کوروش کبير
خداوند کشور را از دشمن خشکسالی و دروغ محفوظ دارد

برنامه حسابداری

آفلاین Oxygen

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 337
خب اگه لینوکس هک میشه دیگه ازچی حرف میزنید؟ اینطوری فقط این میمونه که سازنده سورس بسته با جاسوس همکاری میکنه(احتمالا)چطور مطمعنید سازنده های لینوکس این کارو نمیکنن
من و RAS00L وغیره از غیب حرف نزدیم، از احتمال هم حرف نزدیم؛ چیزیه که واقعیت داره، برای مثال خود مایکروسافت داره به صراحت اعلام میکنه، اون وقت شما قبول نداری؟ این دیگه نوبره والا. چشاتو وا کن برادر، مثل کبک نباش
همین ویندوز10، شما اگر ویندوز7 نداشتید که خودکار به 10 ارتقا< پیدا کنه، حتی خبرش هم توی نت اصلا نشنیدید؟
بحث نرم افزارهای کلوز سورس کاملا مشخص و واضحه، نیاز به بحث هم نیست.

در این مورد هم شما کافیه موقع نصب ویندوز (یا کافیه برید توی سایت مایکروسافت) و متن توافق نامه ش رو برای نصب سیستم عاملش بخونید. اینو که دیگه بلدید؟
اگر باز هم متوجه نشدید که دیگه کلا بحث با شما بی فایدس. والسلام

آنلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4858
  • masoft قدیم
موضوع کاملا منحرف شده! لینک قوانین داده شد که کاملا واضح بود، لینک‌های اضافه‌تر هم در مورد دلایل ما داده شد. امیدوارم که قانع‌کننده بوده باشه، در غیر اینصورت احتمالا با خوندن مقالات بیشتری در این موارد، احتمالا قانع میشید.