انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: اصلا مشکلات لینوکس حل شدنین؟  (دفعات بازدید: 2520 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Issac

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 890
    • Mastodon
پاسخ : اصلا مشکلات لینوکس حل شدنین؟
« پاسخ #30 : 16 دی 1399، 09:12 ب‌ظ »
به هر حال هزار بار این حرفای تکراری زده شده که صد تاش تو خود انجمنه به قول دوستمون شما درست میگی فردا بشینیم سیستم عاملمون رو پاک کنیم ویندوز نصب کنیم هم نرم افزار هاش بهتر و بیشتره هم خیلی راحت تر و منطقی تره
;D ;D
این پست رو فرستادم که تعداد ارسال‌هام زیاد بشه.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #31 : 19 دی 1399، 01:24 ق‌ظ »
سالها این چنین بوده تا کسی مثل جابز(ع) پیداشد و فهمید اگر کامپیوتر همینطور بمانه همه گیر نمیشه.حالا بگمان من اگر لینوکس بخواد همه گیر بشه باید آن ترمینال بازی را حذف کنه.
البته اگه با مک کار کرده باشید، می‌دونید که مک بدون ترمینالش عملاً هیچی نداره و تقریباً هیچ کار واقعی‌ای رو نمی‌شه تو مک بدون شبیه‌ساز پایانه انجام داد.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین گیسو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
« پاسخ #32 : 19 دی 1399، 02:47 ب‌ظ »
نقل‌قول
کسی که وکیله یا پزشک یا کاسب که وقت نداره هرروز بیاد برای هرکار کوچکی صد تا ویدئو آموزشی ببینه و با التماس از کسی بخواد که کمکش کنه.این سیستم عامل تنها بدرد دوستان این فروم میخوره.
بیشتر فکر میکنم با روحیات جنسیتت نمی سازه :-X
بقول معروف "بچه هیئاتی ها" چنین تفکری دارن.
کاملا تازه کار و دارای زوبونتو(18.4) و لینوکس مینت(19.3) همراه با ویندوز اکس پی روی دو رایانه ی (32bit).

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
« پاسخ #33 : 19 دی 1399، 03:33 ب‌ظ »
خب ما که کسی رو مجبور به استفاده از این سیستم عامل نکردیم (* * * * * * * * * یه چیزی راجب ویندوز نوشته بودم پاک کردم  ;D) هرکس این سیستم عامل رو نصب کرد و مشکلی داشت ٬ انجمن برای کمک بهش بر پا شده. کسی نمیخواد اجباری براش نیست  ;) ;) ;)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #34 : 19 دی 1399، 03:46 ب‌ظ »
نقل‌قول
کسی که وکیله یا پزشک یا کاسب که وقت نداره هرروز بیاد برای هرکار کوچکی صد تا ویدئو آموزشی ببینه و با التماس از کسی بخواد که کمکش کنه.این سیستم عامل تنها بدرد دوستان این فروم میخوره.
این چه حرف زشتیه؟  >:(
سطح هشدارتون افزایش پیدا کرد.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین AbOl

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 338
  • Debian
« پاسخ #35 : 20 دی 1399، 10:16 ب‌ظ »
نقل‌قول
بقول معروف "بچه هیئاتی ها" چنین تفکری دارن.
بچه هیئتی ها همچین تفکری ندارن.زامبی هیئتی هایی که برای نذری میرن همچین تفکری دارن.مگرنه کسی که اون مجلسو کامل درک کنه همچین حرفی نمی زنه
welcome to freedom