انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا نگرفتن آپدیت های غیر امنیتی ایجاد اشکال میکنه؟  (دفعات بازدید: 1622 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین AbOl

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 338
  • Debian
نقل‌قول
عینا همین مشکلات رو من هم با اوبونتو داشتم. اتفاقا یک‌بار اسیر این login loop هم شدم. تا جایی که من علت‌یابی کردم ظاهرا مشکل من ناشی از سخت‌افزار قدیمی بود که دیگه پشتیبانی نمیشه.
راه‌حلی که تا الان جواب داد: اولا مهاجرت به یه نسخه قدیمی اوبونتو (که سخت‌افزار رو بشناسه و باهاش کار کنه) و دوما آپدیت‌های هسته (Kernel) که بیشتر مربوط به سخت‌افزار میشه رو دیگه نصب نمیکنم.
این مشکل با پاک کردن فایل های کانفیگ دسکتاپ در هوم حل خواهد شد.
اتفاقا وقتی من فدورا نصب میکنم اگر پوشه های . دار رو پاک کنم login loop دارم
مگر اینکه از یک یوزر دیگه استفاده کنم
دلیلی نداره وقتی فدورا نصب می‌کنی پوشه های هاید شده رو حذف کنی که دردسر ایجاد بشه.
این کار رو قبل از نصب توزیعت انجام بده، اگه بعد از نصب توزیع دچار لاگین لوپ شدی می‌تونی انجامش بدی.
منظورم همون قبل نصبه
اون فایلای . دار نباشن اصلا لاگین نمیشه
چه بعد نصب پاک کنم چه قبلش
نمی دونم
معمولا فدورا نصب کنم یه یوزر جدید میسازم فایلای هوممو منتقل میکنم به هوم یوزر جدید و هوم قبلیو پاک می کنم
welcome to freedom

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
آخه فدورا قضیه اش فرق میکنه!
بقیه توزیع ها موقع نصب اطلاعات کاربر رو میگیره و خودش یه حساب درست میکنه مثل اوبونتو، اپن زوزه و ...(الان یکی میاد میگه آرچ چی!؟)
ولی فدورا نصب رو کامل انجام میده و بعد کاربر رو میسازه
خب شما یه کاری کن فایل های کانفیگی که میخوای رو یه جا بزار بعدش که حساب جدید اضافه شد اونایی که از قبل تنظیم کردی رو replace کن چرا حذف میکنی؟

آفلاین AbOl

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 338
  • Debian
آخه فدورا قضیه اش فرق میکنه!
بقیه توزیع ها موقع نصب اطلاعات کاربر رو میگیره و خودش یه حساب درست میکنه مثل اوبونتو، اپن زوزه و ...(الان یکی میاد میگه آرچ چی!؟)
ولی فدورا نصب رو کامل انجام میده و بعد کاربر رو میسازه
خب شما یه کاری کن فایل های کانفیگی که میخوای رو یه جا بزار بعدش که حساب جدید اضافه شد اونایی که از قبل تنظیم کردی رو replace کن چرا حذف میکنی؟
کانفیگامو همیشه دارم cache و کانفیگایی که نمی خوامو پاک میکنم
welcome to freedom

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
احتمالاً فلشت پر شده!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین aFard

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 638
  • از دوستاران لینوکس
    • ویرگول من
نقل‌قول
عینا همین مشکلات رو من هم با اوبونتو داشتم. اتفاقا یک‌بار اسیر این login loop هم شدم. تا جایی که من علت‌یابی کردم ظاهرا مشکل من ناشی از سخت‌افزار قدیمی بود که دیگه پشتیبانی نمیشه.
راه‌حلی که تا الان جواب داد: اولا مهاجرت به یه نسخه قدیمی اوبونتو (که سخت‌افزار رو بشناسه و باهاش کار کنه) و دوما آپدیت‌های هسته (Kernel) که بیشتر مربوط به سخت‌افزار میشه رو دیگه نصب نمیکنم.
این مشکل با پاک کردن فایل های کانفیگ دسکتاپ در هوم حل خواهد شد.
این کار مشکل را حل نمیکنه
این کار مثل این میمونه که فایل fstsb را پاک کنی
Its The legendery alireza138812