انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: report a problem  (دفعات بازدید: 1641 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hypocrite

• Newbie
  • *
  • ارسال: 22
پاسخ : report a problem
« پاسخ #15 : 14 مهر 1400، 09:18 ق‌ظ »
نقل‌قول
راه های کمی می مونن مثل
بستن قرارداد عدم افشا بین سازنده و مشتری
که خیلی از شرکتا این کارو انجام میدن ولی پایبند نیستن. ما هم بدون اینکه نگاه کنیم قوانین رو میپذیریم :)

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #16 : 14 مهر 1400، 09:38 ق‌ظ »
نقل‌قول
راه های کمی می مونن مثل
که خیلی از شرکتا این کارو انجام میدن ولی پایبند نیستن. ما هم بدون اینکه نگاه کنیم قوانین رو میپذیریم :)
این قوانینشون هم به طوری اجباری هستند مهم نیست قبول کنید یا نه باید قبول کنید تا بتونیید استفاده کنیدد
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین mobin1387

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 495
  • به زودی اینجا چیزی نوشته خواهد شد!
« پاسخ #17 : 14 مهر 1400، 09:39 ق‌ظ »
نقل‌قول
راه های کمی می مونن مثل
نه خیلی از شرکت این کارو نمیکنن
قرارداد عدم افشا یکی از مهم ترین استفاده اش اینکه بین سازنده و مشتری عهد بسته میشه که اسناد تجاری (مثل کد منبع برنامه های خاص) رو با هم تبادل کنن و اونو افشا نکنن

آفلاین hypocrite

• Newbie
  • *
« پاسخ #18 : 14 مهر 1400، 10:16 ق‌ظ »
نقل‌قول
mobin1387
نقل‌قول
Mehr32
آها درسته ممنون ک گفتین. من با اون عقدنامه و جواز بیشتر برنامه ها اشتباه کردم. درسته . پس توی این قرارداد شرکت و مشتری که استفاده کننده باشه قراردادی بر این مبنی میبندن که مشتری میتونه این برنامه رو استفاده کنه و شرکت هم کد و تضمین میکنه که اطلاعاتش در جهت بهبود برنامه پیش میره. درسته؟
برای یه برنامه ی انحصاری قرارداد خوبی بنظر میاد
اگه اشتباهی کردم تصحیح کنین ممنون  \\:D/

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #19 : 14 مهر 1400، 12:48 ب‌ظ »
نقل‌قول
mobin1387
نقل‌قول
Mehr32
آها درسته ممنون ک گفتین. من با اون عقدنامه و جواز بیشتر برنامه ها اشتباه کردم. درسته . پس توی این قرارداد شرکت و مشتری که استفاده کننده باشه قراردادی بر این مبنی میبندن که مشتری میتونه این برنامه رو استفاده کنه و شرکت هم کد و تضمین میکنه که اطلاعاتش در جهت بهبود برنامه پیش میره. درسته؟
در ظاهر  ::)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19699
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #20 : 15 مهر 1400، 01:59 ق‌ظ »
نقل‌قول
همیشه خوبه مشکلات نرم‌افزارهای آزاد رو چه خودکار و چه دستی گزارش کنیم.
نرم افزار های آزاد تا حد بسیار خوبی گزارش دادن مشکل بهشون خوبه درسته ولی درمورد برنامه های انحصاری چطور ؟ شاید برنامه ی انحصاری بخواد در جهت پیشرفت اون برنامه حرکت کنه ولی خب چون انحصاری هست بالاخره معایبی هم براش داره از جمله همین نداشتن اطمینان فردی که داره ازش استفاده میکنه . حالا مشکل اینجاست که اون شرکت یا برنامه چه کاری رو میتونه انجام بده در جهتی که بتونه اطمینان رو بدست بیاره؟
من که معمولاً از نرم‌افزارهای مالکیتی استفاده نمی‌کنم خودم. ولی به دوستام می‌گم این قابلیت رو ببندن. چون به فرض هم که مشکلی نباشه، اراسال اون خطا باعث می‌شه اون نرم‌افزار بهتر بشه که اصلاً خوب نیست :D
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #21 : 15 مهر 1400، 09:26 ق‌ظ »
نقل‌قول
نرم افزار های آزاد تا حد بسیار خوبی گزارش دادن مشکل بهشون خوبه درسته ولی درمورد برنامه های انحصاری چطور ؟ شاید برنامه ی انحصاری بخواد در جهت پیشرفت اون برنامه حرکت کنه ولی خب چون انحصاری هست بالاخره معایبی هم براش داره از جمله همین نداشتن اطمینان فردی که داره ازش استفاده میکنه . حالا مشکل اینجاست که اون شرکت یا برنامه چه کاری رو میتونه انجام بده در جهتی که بتونه اطمینان رو بدست بیاره؟
من که معمولاً از نرم‌افزارهای مالکیتی استفاده نمی‌کنم خودم. ولی به دوستام می‌گم این قابلیت رو ببندن. چون به فرض هم که مشکلی نباشه، اراسال اون خطا باعث می‌شه اون نرم‌افزار بهتر بشه که اصلاً خوب نیست :D
ولی کاملا هم بسته نمیشه به نظرتون شرکت هایی مثل میکروبسافت فیس بوک گوگل میتونن از اطلاعات کاربران دل بکنند ؟
« آخرین ویرایش: 17 مهر 1400، 09:28 ق‌ظ توسط Mehr32 »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19699
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #22 : 16 مهر 1400، 01:55 ق‌ظ »
قطعاً نه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین hypocrite

• Newbie
  • *
« پاسخ #23 : 18 مهر 1400، 10:43 ق‌ظ »
نقل‌قول
mobin1387
نقل‌قول
Mehr32
در ظاهر  ::)
بالاخره شاید در باطن کثیف باشه ولی در ظاهر تمیز و خوبه
نقل‌قول
خیلیم عالی. بالاخره فک کنم اگه برنامه ای یا سیستم عاملی بخواد در جهت پیشرفت باشه کلا باید متن باز در اختیار بقیه بذاره. هر چند به فرض چن تا برنامه باید باشن که انحصارین ولی گزارش دادن مشکل برای پیشرفتشونه  \\:D/