انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چه برندهایی سازگاری بیشتری با گنو/لینوکس دارند؟  (دفعات بازدید: 2240 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
ای بابا حالا اونایی که خریدن چیکار کنن؟؟
طبیعتاً باید موقع خرید، به این دقت می‌کردن. نمی‌شه ماشین لباسشویی بخری و انتظار داشته باشی ظرف‌هات رو هم بشوره!
سه تا راه دارن:
۱. از کار انداختن کارت گرافیک انویدیا.
۲. خرید سخت‌آفزار جایگزین.
۳. ساختن با وضعیت فعلی و فشار به انویدیا برای بهبودش.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
چرا فکر می کنی که بازی کامپیوتری مال کم سن و سالهاست اتفاقا به نظر من خیلی از افراد بزرگسال باید بازی کنن تا چیز یاد بگیرن به نظرم خیلی از بازیهای کامپیوتری آموزنده هستن و حرفهای زیادی برا گفتن دارن
حالا چیزی هم که یاد نگیرن، بازم بازی کردن ربطی به سن و سال نداره. هر کسی تو هر سنی با هر چیزی که سرگرم میشه خب همونو واسه تفریح کردن انجام بده دیگه. اشکالی نداره.
مشکلی که توی سنای بالاتر پیش میاد اینه که هم وقت واسه بازی و هر مدل تفریح دیگه کمتر میشه، هم خیلی وقتا آدما دیگه آرامش و روحیه‌ی قبل رو ندارن و حال و حوصله‌ی بازی کردن از بین میره. وگرنه واقعاً قانونی جایی ننوشته که از یه سنی به بعد نباید بازی کرد.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین vegetarian

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 405
  • سیستم عامل : ننه اوبونتو
چرا فکر می کنی که بازی کامپیوتری مال کم سن و سالهاست اتفاقا به نظر من خیلی از افراد بزرگسال باید بازی کنن تا چیز یاد بگیرن به نظرم خیلی از بازیهای کامپیوتری آموزنده هستن و حرفهای زیادی برا گفتن دارن
حالا چیزی هم که یاد نگیرن، بازم بازی کردن ربطی به سن و سال نداره. هر کسی تو هر سنی با هر چیزی که سرگرم میشه خب همونو واسه تفریح کردن انجام بده دیگه. اشکالی نداره.
مشکلی که توی سنای بالاتر پیش میاد اینه که هم وقت واسه بازی و هر مدل تفریح دیگه کمتر میشه، هم خیلی وقتا آدما دیگه آرامش و روحیه‌ی قبل رو ندارن و حال و حوصله‌ی بازی کردن از بین میره. وگرنه واقعاً قانونی جایی ننوشته که از یه سنی به بعد نباید بازی کرد.
کاملا درست می فرمایید :)
دوره lpic1 آقای پیمان هوشمندی راد برای علاقه مندان به لینوکس (مجانی):
https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=152339.0

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
درسته من رو ببخشید  :)
برای همین نوشتم شوخی ولی در کل خودم علاقه ای به بازی ندارم توی کودکی هم زیاد علاقه جندانی نداشتم  :D
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
درسته من رو ببخشید  :)
برای همین نوشتم شوخی ولی در کل خودم علاقه ای به بازی ندارم توی کودکی هم زیاد علاقه جندانی نداشتم  :D

خب شاید بازی ای که به سلیقتون بخوره پیدا نکردین لابد !
آرچ و گنوم!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
نه کلا علاقه ای به بازی ندارم بیشتر. دوست دارم تا جای ممکن. هر چیز کاربردی رو از الکترونیک تا طراحی سایت رو یاد بگیرم
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com