انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

آیا موافق ایجاد قسمتی برای آرچ و/یا چاکرا هستید ؟

بلی
خیر

نویسنده موضوع: آیا موافق ایجاد قسمتی برای آرچ و/یا چاکرا هستید ؟  (دفعات بازدید: 9933 بار)

0 کاربر و 9 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
اگر قرار باشه برای هر توزیع یک بخش داشته باشیم اونوقت باید ۲۰ تا بخش دست‌کم داشته باشیم.

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
هنوز در حال بررسی موضوع هستیم. بزودی نتیجه قطعی اعلام خواهد شد.
ممنون از توجهتون ، امیدوارم موافقت کنید (حداقل برای چاکرای بی صاحب)
اگرم قرار بشه ایجاد بشه بهتره برای آرچ بیس ها باشه ، دیگه ۵۰۰ تا بخش نشه الکی الکی (هر چند من کلا با ایجادش مخالفم)
چاکرا دیگه بیسش آرچ نیست و آرچ هم انجمن خودشو داره (هر چند بد نمیشه اینجا هم بخش داشته باشه)
آره چاکرا از آرچ تقریبا جدا شده اما ساختار تقریبا یکسانی داره، جواب سوالاتشون تقریبا یکی خواهد بود

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
  • ارسال: 117
هنوز در حال بررسی موضوع هستیم. بزودی نتیجه قطعی اعلام خواهد شد.
ممنون از توجهتون ، امیدوارم موافقت کنید (حداقل برای چاکرای بی صاحب)
اگرم قرار بشه ایجاد بشه بهتره برای آرچ بیس ها باشه ، دیگه ۵۰۰ تا بخش نشه الکی الکی (هر چند من کلا با ایجادش مخالفم)
چاکرا دیگه بیسش آرچ نیست و آرچ هم انجمن خودشو داره (هر چند بد نمیشه اینجا هم بخش داشته باشه)
آره چاکرا از آرچ تقریبا جدا شده اما ساختار تقریبا یکسانی داره، جواب سوالاتشون تقریبا یکی خواهد بود
ععععههه ! چه خوب ! نمیدونستم ! مرسی

آفلاین سالار مقدم

• *
    • سالار مقدم
خوب اگه می دونی چرا میخوای دو بخش مجزا درست بشه؟
اصلا بیخیال بحث خیلی مسخره ایه

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
  • ارسال: 117
عه !‌آقا این چه حرفیه ! ما کلی دربارش صحبت کردیم حالا شما میگی بحث مسخره ایه ؟!؟‌ ??? [-X ممنون آقا ، هم ممنون از توجهت به این تاپیک و صحبت هایی که همه کردن هم ممنون از اینکه نظر دادی چه فنی و چه غیر فنی ...بعضیا دلایل قشنگب آوردن که این قضیه توی انجمن نیازه من هم به خاطر سواد فنی پایینم از خانواده آرچ بیس ها به جزییات قضیه آشنا نبودم و نمیدونستم ... حالا از شما یاد گرفتم ... انجمن همینه دیگه :  امثال منی که چیزی بلد نیستم از شمایی که لطف میکنی نظر میزاری یاد میگیرن حالا هم تو اینجا احساس کردم آرچ بیس ها نیاز به سوال و جواب بیشتری دارند ... همین تمام دلیل پیشنهادم بود ...

آفلاین سالار مقدم

• *
    • سالار مقدم
عه !‌آقا این چه حرفیه ! ما کلی دربارش صحبت کردیم حالا شما میگی بحث مسخره ایه ؟!؟‌ ??? [-X ممنون آقا ، هم ممنون از توجهت به این تاپیک و صحبت هایی که همه کردن هم ممنون از اینکه نظر دادی چه فنی و چه غیر فنی ...بعضیا دلایل قشنگب آوردن که این قضیه توی انجمن نیازه من هم به خاطر سواد فنی پایینم از خانواده آرچ بیس ها به جزییات قضیه آشنا نبودم و نمیدونستم ... حالا از شما یاد گرفتم ... انجمن همینه دیگه :  امثال منی که چیزی بلد نیستم از شمایی که لطف میکنی نظر میزاری یاد میگیرن حالا هم تو اینجا احساس کردم آرچ بیس ها نیاز به سوال و جواب بیشتری دارند ... همین تمام دلیل پیشنهادم بود ...
منظورم از بحث مسخره صحبت در مورد تفاوت های آرچ و چاکرا بود دلیل این حرفمم این بود که بحث ادامه پیدا نکنه چون خیلی از اینجور بحثای بی نتیجه مثل تفاوت لینوکس و بی اس دی یا تفاوت بین توزیع ها داشتیم که تهش حتی به بی احترامی کشیده ... اگر ناراحت شدید، شرمنده منظوری نداشتم :) به هر حال هر کسی نظری داره

آفلاین Sajjad Baroodkoo

• Badjoker
  • گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 625
  • Linux means FREEDOM
    • Deviant Art Gallery
پیشنهاد کاربران مبنی بر ایجاد زیر انجمن آرچ بررسی و انجام شد. پست قفل میشود
حلقه ایرانیان اوبونتویی در فیسبوک [facebook.com/ubuntu.ir]