انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

آیا موافق ایجاد قسمتی برای آرچ و/یا چاکرا هستید ؟

بلی
خیر

نویسنده موضوع: آیا موافق ایجاد قسمتی برای آرچ و/یا چاکرا هستید ؟  (دفعات بازدید: 9922 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
  • ارسال: 117
سلام،

من به شخصه موافقم و این موضوع رو به بقیه اعضا تیم مدیریت این تاپیک رو اطلاع رسانی میکنم تا نتیجه گیری صورت بگیره.
تشکر میکنم آقا سعید ... منتظر اعلام نتیجه میمون(ی)م ...

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
منم موافقم. ولی می‌ترسم فورم آرچ خلوت بشه. bbs.archlinux.ir

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
منم موافقم. ولی می‌ترسم فورم آرچ خلوت بشه. bbs.archlinux.ir
اونجا که خلوت هست ! جالبه اینجا با اینکه اسما فروم اوبونتوه اما خیلی بیشتر از فروم آرچ پست آرچ توش گذاشته میشه ...گذشته از اون ما هیچ فرومی برای توزیع چاکرا نداریم ... یه دونه هست که کلااا بستههه است ! شدیدا نیازه خداوکیلی !

آفلاین robotic

• Full Member
  • *
  • ارسال: 176
در نظر سنجی رای مثبت دادم.

اما

به نظر من چون ارچ سایت مستقل فارسی دارد. لازم به ایجاد این بخش نیست.

اما برای توزیع Sabayon و Chakra موافقم.

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
من هم مخالف‌ام.

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
من هم مخالف‌ام.

اين انتخاب شماست اما خوشحال ميشم دليل شاما رو به عنوان يكى از ناظرين سايت بدونم .

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
من به «خیر» رای دادم. به چند تا دلیل. یکی اینکه اصلا اضافه کردن «موضوع» کار اشتباهیه. باید همین‌هایی که الان هست هم جمع بشه و تمام تاپیک‌ها از این به بعد تگ بشن. بعدی هم اینکه مگه اضافه شدن یه بخش جدید چه سودی داره؟ آیا امکانات خاصی به کاربران اون توزیع خاص تعلق می‌گیره؟ یا مثلا الان که بخش اختصاصی نداره مشکل خاصی دارید؟
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
اين انتخاب شماست اما خوشحال ميشم دليل شاما رو به عنوان يكى از ناظرين سايت بدونم .
خب من خیلی علاقه‌ای به گسستگی ندارم و سایت‌های تخصصی رو ترجیح می‌دم. اینجا انجمن اوبونتو هستش و بهتر هست که اصلیت کار روی اوبونتو باشه. به نظر من یک انجمن برای توزیع‌های دیگر کافیه و بهتره خیلی سایت رو برای اهداف متفرقه توسعه ندیم و به هدف‌های اصلی و مرتبط به هدفمون برسیم.

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
قبلن مشکلی داشتیم که مثلن سوال می‌شد «کارت گرافیکم نصب نمی‌شه» و بعد یکی می‌گفت مینت نصب کن یکی دیگه می‌گفت سوزه نصب کن. الان دیگه خوشبختانه اینطور نیست. اصولن کسی هم اینجا سیستمی رو تبلیغ نمی‌کنه.جامعه لینوکس ایران کوچیکه و بدون اغراق ۹۰ درصد همین جامعه هم اوبونتو هستند. در حال حاضر هیچ توزیع دیگه‌ای نمی‌تونه انجمن مستقل داشته باشه. در نبود و محدودیت تمام شبکه‌های اجتماعی حقیقی و مجازی در ایران، این انجمن پاتوق آزادکارانه و اتفاقن خوبه که همه رو دور هم جمع کنه.
به علاوه، پیشنهاد، در راستای دسته‌بندی بهتره، نه تبلیغ. همین الان هم هر کس تو هر توزیعی مشکل داره اینجا می‌پرسه و هیچ موردی هم پیش نیومده.

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 534
بنده هم با نظر اقای توانا موافقم.... دلیلی نیست بیخودی همین جمعیت اندک رو هم از این بیشتر گسسته کنیم...

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
عاغا خدایی سرسختی نکنید دیگه !‌ حداقل موقتا راهش بندازید (چاکرا رو که هیچ فرومی نداره) تا وقتی که یه فرومی براش باز شه ...

آفلاین سعید زبردست

• سعید زبردست
  • گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1052
  • سعید زبردست
    • وبلاگ سعید زبردست
عاغا خدایی سرسختی نکنید دیگه !‌ حداقل موقتا راهش بندازید (چاکرا رو که هیچ فرومی نداره) تا وقتی که یه فرومی براش باز شه ...
هنوز در حال بررسی موضوع هستیم. بزودی نتیجه قطعی اعلام خواهد شد.
وب سایت - وبلاگ - «آنان که می توانند انجام می دهند و آنان که نمی توانند، انتقاد می کنند ...»
قوانین و خط مشی رفتاری در انجمنهای اوبونتو ایران

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
ممنون از توجهتون ، امیدوارم موافقت کنید (حداقل برای چاکرای بی صاحب)

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
اگرم قرار بشه ایجاد بشه بهتره برای آرچ بیس ها باشه ، دیگه ۵۰۰ تا بخش نشه الکی الکی (هر چند من کلا با ایجادش مخالفم)

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
اگرم قرار بشه ایجاد بشه بهتره برای آرچ بیس ها باشه ، دیگه ۵۰۰ تا بخش نشه الکی الکی (هر چند من کلا با ایجادش مخالفم)
چاکرا دیگه بیسش آرچ نیست و آرچ هم انجمن خودشو داره (هر چند بد نمیشه اینجا هم بخش داشته باشه)