انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

آیا موافق ایجاد قسمتی برای آرچ و/یا چاکرا هستید ؟

بلی
خیر

نویسنده موضوع: آیا موافق ایجاد قسمتی برای آرچ و/یا چاکرا هستید ؟  (دفعات بازدید: 9928 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
  • ارسال: 117
درود دوستان ، از اونجایی که مرجعی برای چاکرا و/یا آرچ وجود نداره (برای چاکرا که اصلا وجود نداره برای آرچ هم بسیار فعالیت کمه ...) خیلی خوب میشه بین بچه های علاقه مند اینجا محیطی مخصوص این دو ساخته بشه ...

...عده ای هم ممکنه به اینجا کشیده بشن و یا بچه های اینجا چیز جدیدی تجربه کنن ...در کل من ایرادی نمیبینم اگه بخش جدایی ایجاد بشه ...(هر چند میدونم اینا از هم جدا شدن ...)

موافقید ... لطفا نظر بدید ...خوهشا ...

لطفا اگر کسی از چاکرا استفاده میکنه به من پیام خصوصی بده ...کارش دارم ...(و ازش سوال دارم)
« آخرین ویرایش: 27 تیر 1392، 06:40 ب‌ظ توسط nima nekoonam »

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
بنده موافقم اما توصيه ميكنم به archlinux.ir و انجمنش هم يه سرى بزنيد و شايد باعث بشيد از اين حالت خاك خوردگى در بياد !

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
درود دوستان ، از اونجایی که مرجعی برای چاکرا و/یا آرچ وجود نداره (برای چاکرا که اصلا وجود نداره برای آرچ هم بسیار فعالیت کمه ...) خیلی خوب میشه بین بچه های علاقه مند اینجا محیطی مخصوص این دو ساخته بشه ...

...عده ای هم ممکنه به اینجا کشیده بشن و یا بچه های اینجا چیز جدیدی تجربه کنن ...در کل من ایرادی نمیبینم اگه بخش جدایی ایجاد بشه ...(هر چند میدونم اینا از هم جدا شدن ...)

موافقید ... لطفا نظر بدید ...خوهشا ...
من هم نظر داشتم این پیشنهاد رو بدم که بخش آرچ یا اضافه بشه یا جایگزین یکی از بخش‌های کم‌فعال بشه.

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
بنده موافقم اما توصيه ميكنم به archlinux.ir و انجمنش هم يه سرى بزنيد و شايد باعث بشيد از اين حالت خاك خوردگى در بياد !
ممنون از توجهت دوست عزیز ، بله من هم توصیه میکنم به عنوان مرجع اصلی آرچ به اونجا مراجعه بشه ،بنده از آرچ استفاده نمیکنم ...استفاده از چاکرا رو شروع کردم ... اما میبینم که هیچ جایی هیچی دربارش گفته نشده ... :((

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
سلام
والا چند وقت پیش خودم پیشنهاد ایجاد این بخش را به جناب دانیال خان دادم ، اما ایشون بنا به دلایل قانع کننده مخالفت خودشون را اعلام کردند و بنده هم پذیرفتن . اما راجع به مرجعی برای آرچ و چاکرا ، برای نصب ارچ کتاب فارسی آرچ توسط اقای امینی تهیه شده که بسیار جامع هست . انجمن مخصوص آرچ هم وجود داره . البته بگم بچه‌هایی که میرن به سمت ارچ خوب دیگه اکثرا میتونن مشکلات کلی سیستم را حل کنن و با مراجعه به منابع انگلیسی مشکلشون حل میشه .اما برای چاکرا که یه مدت خودم هم استفاده میکردم اونم که بنظرم چون بیسش آرچ هست خیلی از مشکلات از طریق منابع ارچ حل میشه . پس به نظرم با توجه به دلایل بالا نیازی به ایجاد بخش جدید در انجمن فارسی اوبونتو نیست .
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
...اما برای چاکرا که یه مدت خودم هم استفاده میکردم اونم که بنظرم چون بیسش آرچ هست خیلی از مشکلات از طریق منابع ارچ حل میشه . پس به نظرم با توجه به دلایل بالا نیازی به ایجاد بخش جدید در انجمن فارسی اوبونتو نیست .
ممنون از توجهت دوست عزیز ... چاکرا خیلی وقته که دیگه منشعب شده از آرچ نیست ... دیگه جداست ... در هر صورت ممنون از توجهت ...

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
سلام
والا چند وقت پیش خودم پیشنهاد ایجاد این بخش را به جناب دانیال خان دادم ، اما ایشون بنا به دلایل قانع کننده مخالفت خودشون را اعلام کردند و بنده هم پذیرفتن . اما راجع به مرجعی برای آرچ و چاکرا ، برای نصب ارچ کتاب فارسی آرچ توسط اقای امینی تهیه شده که بسیار جامع هست . انجمن مخصوص آرچ هم وجود داره . البته بگم بچه‌هایی که میرن به سمت ارچ خوب دیگه اکثرا میتونن مشکلات کلی سیستم را حل کنن و با مراجعه به منابع انگلیسی مشکلشون حل میشه .اما برای چاکرا که یه مدت خودم هم استفاده میکردم اونم که بنظرم چون بیسش آرچ هست خیلی از مشکلات از طریق منابع ارچ حل میشه . پس به نظرم با توجه به دلایل بالا نیازی به ایجاد بخش جدید در انجمن فارسی اوبونتو نیست .
اگه می شه دلایل دانبال خان رو بگو
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
سوال و جواب به صورت پیام خصوصی بود در تاریخ 30 خرداد 1391
با اجازه اقا دانیال

سوال من :
نقل‌قول
سلام اقا دانیال ببخشید مزاحم شدم راستش یه پیشنهاد داشتم و نمیدونستم به چه کسی باید بگم که یاد جنابعالی افتادم راستش در قسمت
http://forum.ubuntu.ir/index.php/board,29.0.html
در انجمن‌ های زیر گروه ها جای خالی توریع آرچ و چاکرا را احساس میشه گفتم پیشنهاد بدم اگر امکان داره آرچ و چاکرا را هم اضافه بفرمایید تا مطالب مربوط به این توزیع و مشتقات آن از این پراکندگی رهایی پیدا کنند . با تشکر

و پاسخ دانیال خان
نقل‌قول
سلام
راستش آرچ و چاکرا فروم خودشون رو دارن که جدیداً هم طراحی دوباره شده و خوب داره کار می‌کنه، اون زیربخش‌هایی هم که تو انجمن هستن از خیلی قدیم که فقز اوبونتو فروم فارسی داشت موندن و به خاطر مطالب داخلشون بهشون دست نزدیم. با این حال اگه از همین‌جا حواب می‌خوای می‌تونی تو همون بخش سایر توزیع‌ها بپرسی سوالت رو ;)
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
جالبه ! مگه فدروا انجمن مستقل نداره که اینجا براش بخش باز کردن ... حالا حتی اگه اینو قبول کنیم ... بابا چاکرا که اصلا فروم نداره ...

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2745
  • من عاشق یونیکسی ها هستم
انجمن خودش خیلی خلوته دوستان اینجا هم که می تونند کمک کنند و کاربرانش هم که زیاد شده پس گذاشتن یک بخش کامل براش یک پیشنهاد عالیه
بهتون پیشنهاد می کنم به دنیای بزرگ شبه−یونیکس وارد بشید و از پیشرفت لذت ببرید
جیمیلم

آفلاین احسان☺ -

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 937
  • !no power geek
اينجا كه واسه توزيع هاى خيلى خيلى كوچكتر مثل ***** يه قسمت داره واسه اون چرا نداشته باشه؟

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
دوستان من الان این پست رو به مدیران گزارش دادم ، از مدیران خواهش میکنم حتی اگر با پیشنهاد ما موافق نبودند اعلام کنند که ما این تاپیک رو خوندیم و موافق نبودیم ، خواهش میکنم کمی اعتنا کنند ...حتی من به همین هم راضیم ...و منتظر نظر مدیر(ان)

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
کلن به نظر من ۳ دسته بهتره وجود داشته باشه (در قسمت دیگر توزیع‌ها)
۱- خانوادهٔ deb ( مینت، دبیان ...)
۲- خانوادهٔ rpm (فدورا، سوزه ...)
۳- بی‌اس‌دی‌سان‌ها (اسلکور، آرچ، جنتو ...)

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
کلن به نظر من ۳ دسته بهتره وجود داشته باشه (در قسمت دیگر توزیع‌ها)
۱- خانوادهٔ deb ( مینت، دبیان ...)
۲- خانوادهٔ rpm (فدورا، سوزه ...)
۳- بی‌اس‌دی‌سان‌ها (اسلکور، آرچ، جنتو ...)

كاملاً با يه همچين دسته بندى هايى مخالفم . شما هر كارى تو اوبونتو ميكنين تو آرچم ميتونين بكنين با يكم تغيير . بايد به جاى اين جدا كردنا سعى كنيم اگه يه آموزشى ميزاريم براى بقيه توزيع ها هم راهكارشو بگيم .

آفلاین سعید زبردست

• سعید زبردست
  • گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1052
  • سعید زبردست
    • وبلاگ سعید زبردست
سلام،

من به شخصه موافقم و این موضوع رو به بقیه اعضا تیم مدیریت این تاپیک رو اطلاع رسانی میکنم تا نتیجه گیری صورت بگیره.
وب سایت - وبلاگ - «آنان که می توانند انجام می دهند و آنان که نمی توانند، انتقاد می کنند ...»
قوانین و خط مشی رفتاری در انجمنهای اوبونتو ایران