انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: برای همدیگه شکلک دربیاریم!  (دفعات بازدید: 6575 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین محمد فدوی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 485
  • آغاز آزادی از رایانهٔ شخصی
پاسخ : برای همدیگه شکلک دربیاریم!
« پاسخ #15 : 13 مهر 1393، 12:47 ب‌ظ »
من با اون اولیا که مال خود اوبونتو هستن موافقم ولی شکلکایی مثل صلوات و ... ریخت انجمن رو از حالت علمی خارج میکنه و شبیه انجمنای درپیت که خودتون می‌دونید می‌کنه. تو همین شکلکایی هم که داریم چندتاییشون هستن که الحمدلله زیاد کاربرد ندارن!
اگر به بهداشت و فرهنگ رفتار با حیوانات علاقه دارید، از vetMD.ir دیدن کنید.
وبلاگ شخصی من: http://fadavi.net

آفلاین AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 506
  • :(
« پاسخ #16 : 13 مهر 1393، 01:21 ب‌ظ »
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,98947.0.html
 ;D (البته چند تا هم تو سورسشه)

آفلاین mablue

• Full Member
  • *
  • ارسال: 124
  • sudo halt
    • تورکواز
« پاسخ #17 : 13 مهر 1393، 05:35 ب‌ظ »
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,98947.0.html
 ;D (البته چند تا هم تو سورسشه)

کارتون خیلی عالی و حرفه ایه ولی یکم در شان انجمن نیست که دختر بچه کوچولو باشه شکلکاش
مخصوصا که انینجا ۹۹.۹٪ پسرن :D
یه شکلک اوبونتو ایرانی مثل رستم ابونتویی چیزی درست کنید که رنگشم رنگ قهوه ای اوبنتویی باشه؟! ;)و به اشتراک بذارین و همگی مسیج بدیم به ادمینا شاید فرجی شد و تغییر دادن.ولی سعی  کنید که بچگانه نباشه و سنگین باشن
عاشقتم لینوکس چون تو بغلم خجالتی و بی حرکتی مثل بعضی سیستما روده بر نیستی شفاف و صادقی همون اولش تا ته تهای دلت رو برام رو کردی و هر روز که میگذرد فِرَش تر میشوی مطابق سلیقه ام آرایش میکنی و مهمتر از همه چشم به جیبم ندوخته ای!

آفلاین The Dude

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 285
« پاسخ #18 : 13 مهر 1393، 06:18 ب‌ظ »
من با اون اولیا که مال خود اوبونتو هستن موافقم ولی شکلکایی مثل صلوات و ... ریخت انجمن رو از حالت علمی خارج میکنه و شبیه انجمنای درپیت که خودتون می‌دونید می‌کنه. تو همین شکلکایی هم که داریم چندتاییشون هستن که الحمدلله زیاد کاربرد ندارن!

جسارتا عرض میکنم. وقتی دوستان به اشکالات تایپی توجه نمیکنن یا بحثهای بی‌مورد - از جمله دین و ضد دین -  رو دنبال میکنن انجمن بیشتر از حالت علمی خارج میشه تا وقتی یه نفر از یه شکلک صلواتی استفاده کنه. البته من هم مخالفم که پای مسائل دینی به فروم‌های نامرتبط کشیده بشه. چون جاش نیست. منظورم فقط داشتن فضای علمی یا غیر علمیه.
راستی استفاده از شکلک یا اسمایلی (یا هرچی اسمشه) خیلی به علمی بودن انجمن کمک میکنه؟

آفلاین mablue

• Full Member
  • *
  • sudo halt
    • تورکواز
« پاسخ #19 : 13 مهر 1393، 06:55 ب‌ظ »

جسارتا عرض میکنم. وقتی دوستان به اشکالات تایپی توجه نمیکنن یا بحثهای بی‌مورد - از جمله دین و ضد دین -  رو دنبال میکنن انجمن بیشتر از حالت علمی خارج میشه تا وقتی یه نفر از یه شکلک صلواتی استفاده کنه. البته من هم مخالفم که پای مسائل دینی به فروم‌های نامرتبط کشیده بشه. چون جاش نیست. منظورم فقط داشتن فضای علمی یا غیر علمیه.
راستی استفاده از شکلک یا اسمایلی (یا هرچی اسمشه) خیلی به علمی بودن انجمن کمک میکنه؟

عالی بود حاضرم این دستمو بدم قطع کنن کلا شکلکا همی کاراکترا باشن   : )   و   :‌ (   و   : | و ...

گیکی تره
ولی با بحث فلسفی کردن مشکلی ندارم چون لینوکس یه فلسفه داره و اوبونتو هم همچنین
« آخرین ویرایش: 13 مهر 1393، 07:05 ب‌ظ توسط mablue »
عاشقتم لینوکس چون تو بغلم خجالتی و بی حرکتی مثل بعضی سیستما روده بر نیستی شفاف و صادقی همون اولش تا ته تهای دلت رو برام رو کردی و هر روز که میگذرد فِرَش تر میشوی مطابق سلیقه ام آرایش میکنی و مهمتر از همه چشم به جیبم ندوخته ای!

آفلاین محمد فدوی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 485
« پاسخ #20 : 13 مهر 1393، 08:39 ب‌ظ »
نقل‌قول

با صددرصد حرفاتون موافقم. اگه نظر منو بخواید فقط و فقط حال و هوای Askubuntu رو می‌پسندم. بیش از حد ساده‌ست. هم شکلک نداره هم موضوعات مشابه رو پیدا می‌کنه، هم گذاشتن تگ‌هایی مثل کد و لینک و اینا توش عالیه. هم درجه می‌ده به کاربراش هم خودشون فعالن میان و سوالات رو از نظر گرامری اصلاح می‌کنن...
واقعا یکی از آرزوهام اینه که یه انجمن ایرانی تو این سطح ساخته شه. اگه در مورد آشپزی هم باشه می‌رم توش فعالیت می‌کنم!
اگر به بهداشت و فرهنگ رفتار با حیوانات علاقه دارید، از vetMD.ir دیدن کنید.
وبلاگ شخصی من: http://fadavi.net

آفلاین mohsen-rashidi

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 646
  • Hacker`s Emblem
    • اینجا خانه محسن است
« پاسخ #21 : 13 مهر 1393، 09:04 ب‌ظ »
نقل‌قول

با صددرصد حرفاتون موافقم. اگه نظر منو بخواید فقط و فقط حال و هوای Askubuntu رو می‌پسندم. بیش از حد ساده‌ست. هم شکلک نداره هم موضوعات مشابه رو پیدا می‌کنه، هم گذاشتن تگ‌هایی مثل کد و لینک و اینا توش عالیه. هم درجه می‌ده به کاربراش هم خودشون فعالن میان و سوالات رو از نظر گرامری اصلاح می‌کنن...
واقعا یکی از آرزوهام اینه که یه انجمن ایرانی تو این سطح ساخته شه. اگه در مورد آشپزی هم باشه می‌رم توش فعالیت می‌کنم!

خب اونا انجمن به معنای واقعی نیستن. همونطور که از اسمش پیداست یه سایت پرسش و پاسخ صرف هست و جایی برای بحث و یا معرفی چیزای جالب و جدید و حتی آموزش کلی نداره.
تو ایران هم یه سایت هست برای برنامه نویسی که اینطوری کار میکنه؛ البته نه در اون سطح ولی شباهت داره:

http://codenevis.ir/
« آخرین ویرایش: 13 مهر 1393، 10:30 ب‌ظ توسط mohsen-rashidi »

آفلاین mablue

• Full Member
  • *
  • sudo halt
    • تورکواز
« پاسخ #22 : 13 مهر 1393، 11:01 ب‌ظ »
نقل‌قول

خب اونا انجمن به معنای واقعی نیستن. همونطور که از اسمش پیداست یه سایت پرسش و پاسخ صرف هست و جایی برای بحث و یا معرفی چیزای جالب و جدید و حتی آموزش کلی نداره.
تو ایران هم یه سایت هست برای برنامه نویسی که اینطوری کار میکنه؛ البته نه در اون سطح ولی شباهت داره:

http://codenevis.ir/

انجمن جای خود دارد  ;) همینکه میشه اضافه دری وری خوند شکلک گذاشت گیج شد کمی و در پی جستجوی چیزی چند تا مطلب دیگه و بی ربط آموخت و آموزش داد خودش عالیه