انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: راهنمای کانفیگ مودم به صورت PPPoE  (دفعات بازدید: 33193 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین pfsco

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 27
پاسخ : راهنمای کانفیگ مودم به صورت PPPoE
« پاسخ #15 : 30 دی 1391، 01:16 ب‌ظ »
1. VPI چیست؟ VCI چیست؟

این تنظیمات برای خطوط مخابراتی است که توسط دستگاه های isp  ست شده و شما باید برای اینکه لینک بگیرید باید حتما روی مودمتان همون تنظیماتی  که isp  برایتان تعیین کنید جای این گزینه ها قرار دهید تا ارتباطتان برقرار شود .

آفلاین pfsco

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #16 : 30 دی 1391، 01:18 ب‌ظ »
 IP استاتیک که میگن با  این DNS چه رابطه ای داره؟

آی پی استاتیک یعنی آی پی که شما به صورت دستی وارد می کنید و از طریق دی اچ سی پی سیستم شما آی پی نمی گیره  . منظورتون از رابطه با دی ان اس را متوجه نشدم ؟

آفلاین noorallah

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
  • ای روزگار ...
« پاسخ #17 : 30 دی 1391، 05:48 ب‌ظ »
سلام دوست من اگه سوالت تنها کانفیگ به صورت pppoe باشه معمولا با مودمت یه سی دی هست که یه گزینه استارت داره که وقتی میزنی تنظیمات روخیلی راحت میتونی بهش اعمال کنی و مزیتش اینه که اون چیزایی که لازمه رو فقط ازت میپرسه .انگار داری یه کانکشن در سیستمت درست میکنی .
حالا اینایی که گفتم توی ویندوز بود و چرا اینجا گفتم .اگه بتونی مودمتو با ویندوز کانفیگ کنی خب مسلما برای هر دیوایس دیگری قابل استفاده هستش  ;D عجب حرفی گفتم .منظورم کانفیگ شده رفته پی کارش دیگه .
چون خودم هنوز تازه وارد توی لینوکس هستم .هنوز اتوران شدن سی دی توی لینوکس رو تجربه نکردم .اصلا هیچی در موردش نمیدونم پس نمیخوام چیزی بگم که بهم بخندید  >:(
پیشنهاد من اینه که از ویندوز کانفیگ کن . \\:D/
ندانستن عیب نیست , نپرسیدن عیب است .

آفلاین pfsco

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #18 : 30 دی 1391، 11:47 ب‌ظ »
منظور یادگیری است ...
اینجا جامعه لینوکسی هست خواهش می کنم راهکار های ویندوزی را نزد خودتون نگه دارید.