انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دريافت يك وب‌سايت كامل‌ با كمك wget  (دفعات بازدید: 8928 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
پاسخ به: دريافت يك وب‌سايت كامل‌ با كمك wget
« پاسخ #15 : 07 مهر 1387، 09:23 ب‌ظ »
سلام اقای Hosein-Mec  بابا شما حرفه ای هستی اینجور بحث کردن زشته فاراب هم من امارشو دارم قصد بدی نداشته اونم مقالات جالبی راجع به لینوکس داره تو این بحث از اساس صورت مساله غلط تعریف شده من میگم مطلب خارجیه شما هم میگی خارجیه منم گفتم کلیک کپ زده شما هم مقاله اونا رو دیدی خوشت اومد رفتی بیشتر در موردش تحقیق کردی که خب کارت خوب بوده اون مطلب مجله لینوکس هم مشابه اون تو انجمن اصلی اوبونتو بود که من دیدم خیلی اتفاقی البته اونجا لینک به مثلا مجله لینوکس نبود حالا اونا هم یکیشون از هم کپ زده بود
حالا هدف چیه اموزش اینجا چه خبر شده بحث بی مورد و گاها توهین چه تو چه فاراب مطالب جالبی راجع به لینوکس دارین و دارین خدمت میکنین به اجتماع لینوکسی مملکت پیشنهاد میکنم از این لحظه دیگه به هیچ شکل بحث نکنید بابا دو تا تازه کار بیان ببین از هرچی اجتماع اوپن سورس متنفر میشن که
 اینکه کی تو لینوکس قدیمیتره مهم نیست بابا مهم اینه که کی بیشتر خدمت میکنه به توسعه عملی و کاربردی لینوکس هدف من شما و فاراب همینه پس همینجا یه روبوسی مجازی راه بندازین تموم کنین بره
حالا برید رو اموزشها و مطالب جدید

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
« پاسخ #16 : 07 مهر 1387، 09:48 ب‌ظ »
صلوات  بفرست آقا    ;D

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
« پاسخ #17 : 07 مهر 1387، 11:09 ب‌ظ »
با سلام
من دلیل این همه پافشاری بر روی یه موضوع غلط رو نمی فهمم. متاسفم که ما عادت کردیم به تعارف های الکی و توخالی و به جای گفتن اصل مطلب سعی می کنیم یه حقیقت رو بزک کنیم و بنشونیم پیش طرف که ازش خوشش بیاد و نرنجه!...من عبارتی رو بکار بردم که دقیقا مصداق این کاره و یادم هم نمی آد اونو به شما نسبت داده باشم و چون دیدم شاید به کسایی که خودشون به خودشون شک دارن ممکنه بر بخوره، ویرایشش کردم. اگر کسی هم نقل قول کرده، امیدوارم ویرایش کنه. اما شما خودتون در پست اخیرتون چند با اونو تکرار کردید. من توی پست قبلی یه آدرس از همین فروم و نحوه ی برخوردم با کسی که بدون ذکر منبع از یه نوشته ی خودم کپی برداری کرده بود رو نشونتون دادم، هر چند شک دارم اصلا دیده باشید و در اونجا نحوه برخورد موادبانه و بدون جنجال رو می تونید یاد بگیرید. که اگر شما بودید، با این برخورد تند و بی احترامی که از شما سراغ دارم، خدا می دونه با چه الفاظی اون بنده خدا رو شماطت می کردید. همونطور که گفتم سابقه ی هر کس توی اعمال گذشته اش پیداست و نیازی به حرف ها نیست. پس لطفا به من درس ادب ندید.
من چند بار به بلاگ شما سر زدم، در جریان نوشته های مفید و علمی شما و راهنمایی های فنی تون بودم، واقعا نمی دونم این موضوع رو چرا اینقدر کش میدید!
دوست خوبم من یادم نمیآد در هیچ جای این تاپیک به شما بی احترمی کرده باشم، اما شما انگار منعی برای این لحن توهین آمیزتون قائل نیستید. قضاوت با دیگر دوستان. یک بار گفتم این طور حرف زدن در شان ما نیست پس لطفا ختم قائله بفرمایید.
به احترام تمام بچه های خوب فروم، بهنام و حسن و ناربه و... دیگه بحث بی مورد کافیه. شما هم اگر دلخوری از ما دارید، به احترام همون آموخته های دینتون اول کذم غیض کنید بعد هم فراموش کنید.
دوستدار شما فاراب علی پناه.
Godisnowhere

آفلاین ناربه

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2033
« پاسخ #18 : 07 مهر 1387، 11:52 ب‌ظ »
چرا این آخر وقت ها هر پستی که داده میشه آخرش باید بد تموم بشه؟
اصلا این پست های آخر رو جمع بندی کردین ببینین چقدر بحث و دعوا شده؟ آخرشم هیچ.
بیخیال این بحث ها بشین لطفا.

نقل‌قول
دیگه بحث بی مورد کافیه
+۱ بسه دیگه.

یکی دیگه بیاد این انجمن چه چیزایی که نمیبینه و چه چیزایی که فکر نکنه  [-X

آفلاین sudotux

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2269
« پاسخ #19 : 08 مهر 1387، 12:00 ق‌ظ »
به احترام دوستان و بزرگان فروم و مخصوصا آقا مهدی عزیز دیگه جواب نمیدم. منم موافقم که بحث همینجا تموم بشه. قضاوت با دوستان ...

آفلاین mshadman

• Full Member
  • *
  • ارسال: 159
« پاسخ #20 : 17 مهر 1387، 02:06 ب‌ظ »
سلام من این دستوری که شما گفتید رو نوشتم اما  خبری نشد اینها رو می نویسه
muhammad@muhammad:~$ wget --recursive --domains forum.ubuntu.ir --page-requisites --html-extension --convert-links --restrict-file-names=windows --no-clobber --no-parent forum.ubuntu.ir/index.php
--13:58:20--  http://forum.ubuntu.ir/index.php
           => `forum.ubuntu.ir/index.php'
Resolving forum.ubuntu.ir... 213.95.41.11
Connecting to forum.ubuntu.ir|213.95.41.11|:80... failed: Connection timed out.
Retrying.

--14:01:30--  http://forum.ubuntu.ir/index.php
  (try: 2) => `forum.ubuntu.ir/index.php'
Connecting to forum.ubuntu.ir|213.95.41.11|:80...

مشکل از چی    هست؟  لطفا راهنمایی کنید ممنون
نمي دانم پس ازمرگم چه خواهدشد ؟/ نمي خواهم بدانم كوزه گراز خاك اندامم چه خواهد ساخت/  ولي بسيارمشتاقم/كه از خاك گلويم/سوتكي سازد/گلویم سوتکی باشد بدست كودكي گستاخ وبازيگوش/ واو يكریزو پي در پي دم گرم خوشش رابرگلويم سخت بفشارد/ و خواب  خفتگان خفته راآشفته ترسازد/بدينسان بشكند در من سكوت مرگبارم را

آفلاین ناربه

• ناظر انجمن
  • *
« پاسخ #21 : 27 آذر 1387، 07:22 ب‌ظ »
سلام من این دستوری که شما گفتید رو نوشتم اما  خبری نشد اینها رو می نویسه
muhammad@muhammad:~$ wget --recursive --domains forum.ubuntu.ir --page-requisites --html-extension --convert-links --restrict-file-names=windows --no-clobber --no-parent forum.ubuntu.ir/index.php
--13:58:20--  http://forum.ubuntu.ir/index.php
           => `forum.ubuntu.ir/index.php'
Resolving forum.ubuntu.ir... 213.95.41.11
Connecting to forum.ubuntu.ir|213.95.41.11|:80... failed: Connection timed out.
Retrying.

--14:01:30--  http://forum.ubuntu.ir/index.php
  (try: 2) => `forum.ubuntu.ir/index.php'
Connecting to forum.ubuntu.ir|213.95.41.11|:80...

مشکل از چی    هست؟  لطفا راهنمایی کنید ممنون

Connection timed out
این مشکل زیاد پیش میاد. دقیق نمیدونم از چیه.

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت
« پاسخ #22 : 27 آذر 1387، 09:19 ب‌ظ »
از این دستور استفاده کن
wget WEBSITE -k -c -r -p

آفلاین ناربه

• ناظر انجمن
  • *
« پاسخ #23 : 27 آذر 1387، 11:45 ب‌ظ »
از این دستور استفاده کن
wget WEBSITE -k -c -r -p

به به. آقا مهدی.
ممنونم  ;)

آفلاین بهزادubuntu

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 471
« پاسخ #24 : 28 آذر 1387، 01:39 ق‌ظ »
سلام
من یک پرسش برام پیش اومد و بخاطر بیشتر شدن اطلاعاتم دوست دارم بدونم
راستش موقع بیکاری من میرم تو سایتای مختلف و چه انگلیسی چه ایرانی و اگه مطلب جالبی پیدا کردم و در این سایت نبود به زبون خودمونی درش میارم و مینویسم که بقیه هم استفاده کنند و معمولا منبع رو نمنویسم چون نظرم اینه که هرکس بره یه چیز یاد بگیره و تجربه کنه و تجربشو بنویسه تا تازه کار ها هم استفاده کنند اونم به زبان مادری
حالا پرسش اینه که من از مطالب این سایت یاد گرفتم که نرم افزار ازاد یعنی نرم افزاری که کاملا مجانیه و شما میتونید هر طور بخواید ویرایشش کنید وحتی روی cd رایت کنید و بفروشید!! (مثل فروش اوبونتو در ایران)
من با این اطلاعات فکر میکردم که کپی کردن مطالب هم ازاد هست! من درست فکر میکردم یا مطالب کپی رایت دارند ؟
کتيبه سازمان ملل کوروش کبير
خداوند کشور را از دشمن خشکسالی و دروغ محفوظ دارد

برنامه حسابداری

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت
« پاسخ #25 : 19 دی 1387، 09:14 ق‌ظ »
نه می تونید کپی و تغییرات لازم رو اعمال کرده و حتی اون رو بفروشید . ;)

آفلاین Alinn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1440
  • هدیه فاتحه شما برای روح پدرم تسلای دلم خواهد بود:)
    • کاوش‌های من
« پاسخ #26 : 26 شهریور 1388، 04:25 ق‌ظ »
سلام
اگه بخوایم تا یه جایی که دانلود کرد تمومش کنه باید چی کار کنم؟ یعنی من الان اون دستورو زدم بعد پیگه میخوام تمومش کنه همینجا باید چی کار کنم؟
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب
در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
اللهم عجل لولیک الفرج

کاوش‌های من

آفلاین sudotux

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2269
« پاسخ #27 : 26 شهریور 1388، 12:48 ب‌ظ »
سلام
اگه بخوایم تا یه جایی که دانلود کرد تمومش کنه باید چی کار کنم؟ یعنی من الان اون دستورو زدم بعد پیگه میخوام تمومش کنه همینجا باید چی کار کنم؟

کلیدهای Ctrl + z رو بزنید.

آفلاین احسان☺ -

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 937
  • !no power geek
پاسخ : دريافت يك وب‌سايت كامل‌ با كمك wget
« پاسخ #28 : 14 آبان 1392، 02:26 ب‌ظ »
همه ما در ويندوز با نرم‌افزارهاي دريافت وب‌سايت كار كرديم، دست‌كم اسم WebZip  يا WebsiteDownloader به‌گوشمان خورده و كمابيش با كارشان آشنايي داريم. اما براي دريافت كامل يك وب‌سايت در لينوكس چطور مي‌توان اين كار را كرد؟

براي دريافت كامل يك وب‌سايت، به‌منظور مشاهده آفلاين يا هر چيز ديگري، با كمك wget مي‌توان كار را پيش برد، اين دستور را ببينيد:

wget --recursive --domains forum.ubuntu.ir --page-requisites --html-extension --convert-links --restrict-file-names=windows --no-clobber --no-parent forum.ubuntu.ir/index.php.
.
.
.

امیدوارم این مطلب براتون مفید باشه

تا بعد
دوستان چطوری میشه که فقط یه قسمت از سایت رو دانلود کرد منظورم اینه که مثلا تو این انجمن فقط پست ها ذخیره بشن؟بدون هیچ عکس،اسم،قالب و... ذخیره بشن تو یه فایل متنی.
ممنون