انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: آیا مصرف انرژی Linux و BSD فرق دارند؟  (دفعات بازدید: 4315 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
پاسخ : آیا مصرف انرژی Linux و BSD فرق دارند؟
« پاسخ #15 : 26 آبان 1392، 10:02 ب‌ظ »
 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

آفلاین Sina471

• Full Member
  • *
  • ارسال: 175
« پاسخ #16 : 26 آبان 1392، 11:08 ب‌ظ »
 :-X

آفلاین ﴿ AliReaza ﴾

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 321
    • سیستم مدیریت محتوا گیلان ( بزودی )
« پاسخ #17 : 27 آبان 1392، 06:22 ق‌ظ »
دوستان عزیز اگر سر این جور مسائل با هم دعوا دارید، جایی به نام رینگ مبارزه وجود داره، می توانید با مراجعه به این مکان ها خون هم دیگر را هم بریزید.  ](*,)
اگر هم فیلم تهیه کنید تا برای ما هم بذارید و ما را با صحنه کتکهایتان خوشحال کتید خیلی محبت می کنید.  >:(

حالا من یه اشتباه کردم و گفتم امنیت. ببخشید که گفتم امنیت.  :-X
شما دوستان که اینقدر بافرهنگ هستید چرا باید به خاطر فقط یک کلمه این همه با هم بحث کنید؟!؟!  >:( >:(

اگه جماعت لینوکس اینطوری باشه که بخواد هر روز سر چیزهای بی خود دعوا باشه. گور بابای لینوکس  :oops:

ویندوز عشق است که تنها دعوات با ویروس و ویروس نویسهاست.  :P

مدیران عزیز هم که با بی توجهی کاملشان نسبت به پستهای SPAM محبتشان را می رسانند.  :(
« آخرین ویرایش: 27 آبان 1392، 06:24 ق‌ظ توسط ﴿ AliReaza ﴾ »

آفلاین mohsen-rashidi

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 646
  • Hacker`s Emblem
    • اینجا خانه محسن است
« پاسخ #18 : 27 آبان 1392، 07:47 ق‌ظ »
دوستان عزیز اگر سر این جور مسائل با هم دعوا دارید، جایی به نام رینگ مبارزه وجود داره، می توانید با مراجعه به این مکان ها خون هم دیگر را هم بریزید.  ](*,)
اگر هم فیلم تهیه کنید تا برای ما هم بذارید و ما را با صحنه کتکهایتان خوشحال کتید خیلی محبت می کنید.  >:(

حالا من یه اشتباه کردم و گفتم امنیت. ببخشید که گفتم امنیت.  :-X
شما دوستان که اینقدر بافرهنگ هستید چرا باید به خاطر فقط یک کلمه این همه با هم بحث کنید؟!؟!  >:( >:(

اگه جماعت لینوکس اینطوری باشه که بخواد هر روز سر چیزهای بی خود دعوا باشه. گور بابای لینوکس  :oops:

ویندوز عشق است که تنها دعوات با ویروس و ویروس نویسهاست.  :P

مدیران عزیز هم که با بی توجهی کاملشان نسبت به پستهای SPAM محبتشان را می رسانند.  :(

دو نفر دیگه دارن دعوا میکنن؛ شما چرا اینقدر جوش می زنی؟

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
« پاسخ #19 : 27 آبان 1392، 01:30 ب‌ظ »
نیازی به سرچ تو گوگل نیست، فقط میدونم بکدور نوعی حملۀ شبکه هست که معمولأ توسط هکر زنده انجام میشه،

مشکل کار چیه؟، توی این تاپیک یک بحث در جریانه.
نباید که قربون-صدقه همدیگه بریم!
« آخرین ویرایش: 27 آبان 1392، 01:33 ب‌ظ توسط کیان »

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 991
« پاسخ #20 : 27 آبان 1392، 02:42 ب‌ظ »
نقل‌قول
تو که ادعا کردی امنیتش پایینتر از لینوکسه منبعت چیه؟ دلیل منو هم قبول نداری پس منم دلیل تو رو ناکافی میدونم.
می‌تونی جایی که گفتم «امنیت لینوکس بیشتر از BSD ئه» رو نشونم بدی؟ من گفتم این‌که میگن امنیت BSD بالاتره مهمل محضه. لینوکس حداقل سابقه چنین Backdoor تابلویی رو نداره.
نقل‌قول
لینوکس رو هم میشه بکدور کرد، مگر اینکه در ادامۀ اون تعصباتت بخوای ادعا کنی که بکدور کردن لینوکس غیر ممکنه!
ادامه بحث امنیت با توجه به اشراف کامل شما بر این مقوله بی‌فایده است. بکدور رو نمیکنن! فقط برای اطلاعت، از لینوس هم درخواست کار گذاشتن backdoor شده بوده که قبول نکرده +
نقل‌قول
من نقطۀ قوّت BSD رو گفتم، نقطۀ ضعفش رو هم گفتم، ولی تو امنیت BSD رو که زبانزد خاص و عامه انکار کردی! گفتم حساسترین سرورهای جهان روشون BSD نصبه گفتی قبول ندارم!
حالا مطمعنم که اصلا پست‌های من رو نخوندی. کجا گفتم BSD روی سرورهای مهم نصب نیست؟ دلیل شما برای امنیت بالای BSD استفاده در سرورها مهم بود که منم گفت این دلیل مناسبی نیست چون لینوکس هم سیستم عامل بعضی از مهم ترین سرورها و ابر رایانه‌های دنیاست. گوگل ، ویکیدیا، فیس بوک، توییتر و خیلی‌های دیگه روی لینوکس ران میشن. لینوکس سیستم عامل ۹۵ درصد از پانصد ابر رایانه دنیاست.
نقل‌قول
گفتی BSD ده سال از لینوکس عقبتره... خداییش من که داشتم از خنده میمردم! در عقبتر بودنش شکی نیست ولی تو چجوری حساب کردی که شد ده سال؟! یعنی فری بی اس دیِ حالا با لینوکس سال 2003 یکیه بنظرت؟؟؟
در اکثر قسمت‌هایی که مربوط به پشتیبانی دسکتاپ مدرن میشه همینقدر عقبه. FreeBSD تازه داره ابتدایی ترین اجزاء و درایورهای گرافیکی لینوکس رو پورت می‌کنه. تاریخچه DRI لینوکس به ۱۹۹۸ برمیگرده که FreeBSD هنوز نتونست اون رو به طور کامل پورت کنه. پس بله BSD بیشتر از ده سال از لینوکس عقبه. تازه این گرافیک هست و من نمی‌خوام وارد بحث کامپایلر، debugger و init سیستم بشم.
نقل‌قول
این اواخر کلأ درجۀ تعصبت رفته بالا! یادمه قبلأ منطقی تر بودی. اینو بدون که تعصب، اعتبار آدمو بشدت پایین میاره چون آدم متعصب اگه شواهد و مدارکی برخلاف تعصبش مشاهده کنه بشکل ناخودآگاه انکارش میکنه.
اگر به نظر شما تعصب داشتن مبارزه با حرف‌های بی پایه و اساس و مهمله که در اون صورت می‌تونید من رو متعصب‌ترین آدم دنیا حساب کنید!
« آخرین ویرایش: 27 آبان 1392، 03:33 ب‌ظ توسط ساسان »
برای تماس با من: hello [at] sasan.me