انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: جشن انتشار اوبونتو ۹.۱۰ در تهران برگزار شد  (دفعات بازدید: 20214 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1013
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
ای بابا نمیپونستم نهار هم میدین! ویلا میومدم..
آقا شام‌مم میدین؟ دفعه بعد از صب بیاییم تا شب! ...
از همگی دوستان ممنونم.
The open source Ubuntu desktop operating system powers millions of PCs and laptops around the world.

آفلاین hamidreza

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 31
    • وبلاگ شخصی من درباره اوبونتو
متاسفانه من هم از برگزاری جشن توزیع جدید اطلاع پیدا نکردم. اگر ممکنه یک لیست خبری ایمیل ایجاد کنید که از طریق اون (ثبت نام ایمیل) بتوانیم زمان و مکان جشن را از طریق ایمیل اطلاع رسانی کنید. یعنی یک ایمیل برای کاربران ارسال بشه. حداقل به ایمیل کاربران انجمن یک اطلاعیه می فرستادید. حتی روی اطلاع رسانی از طریق پیامک هم میشه کار کرد.
انشاءالله دفعه ما فراموش نشیم. یا نکنیم.
روی اطلاع رسانی از طریق ایمیل حتماً فکر کنید.

آفلاین -shahram

• Full Member
  • *
  • ارسال: 118

نقل‌قول
متاسفانه من هم از برگزاری جشن توزیع جدید اطلاع پیدا نکردم. اگر ممکنه یک لیست خبری ایمیل ایجاد کنید که از طریق اون (ثبت نام ایمیل) بتوانیم زمان و مکان جشن را از طریق ایمیل اطلاع رسانی کنید. یعنی یک ایمیل برای کاربران ارسال بشه. حداقل به ایمیل کاربران انجمن یک اطلاعیه می فرستادید. حتی روی اطلاع رسانی از طریق پیامک هم میشه کار کرد.
انشاءالله دفعه ما فراموش نشیم. یا نکنیم.
روی اطلاع رسانی از طریق ایمیل حتماً فکر کنید.

تایید میشه
the only way that people could work together and share was with a free operating system.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
لیست پستی که قبلا داشتیم. الآن نمی‌دونم چه بلایی سرش اومده!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین hamidreza

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 31
    • وبلاگ شخصی من درباره اوبونتو
تو گوگل یک گروه میشه زد و ایمیل ها رو از اونجا فرستاد. یا یک سیستم ارسال خبرنامه ایجاد کرد البته ریسک اسپم شدن کمی داره و اینکه بقولی سرور بعنوان اسپمر بلوکه نشه.