انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: جشن انتشار اوبونتو ۹.۱۰ در تهران برگزار شد  (دفعات بازدید: 20213 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
جشن انتشار اوبونتو ۹.۱۰ با شرکت بیش از ۲۰۰ نفر از علاقه‌مندان نرم‌افزارهای آزاد که از سراسر ایران گرد هم آمده بودند در تالار همایشهای شهید قندی با حمایت گروه شرکتهای داتک برگزار شد.

در این مراسم که طبق برنامه‌ریزی از ساعت ۹ صبح شروع و تا حدود ۱۴ ادامه داشت، ابتدا محمدرضا میردامادی عضو گروه راهبران اجتماع کاربران ایرانی اوبونتو معرفی اجمالی از اوبونتو انجام داد و سپس مهندس هومن مهر در مورد مفاهیم نرم‌افزارهای آزاد/متن‌باز و لزوم استفاده از آنها صحبت کردند. در ادامه مجید سلامت تازه‌های اوبونتو روی میزکار را بر شمرد و سپس محمدرضا میردامادی امکانات جدید کوبونتو را معرفی کرد. سپس سرکار خانم خانی در مورد اوبونتو امبدد و استفاده از لینوکس به صورت توکار در سیستمهای کوچک و پردازنده‌های خاص صحبت کرد و پس از آن حدود ۳۰ دقیقه از حضار پذیرایی شد.
پس از تنفس و پذیرایی مهدی حسن‌پور مدیر گروه راهبران اجتماع کاربران ایرانی اوبونتو در مورد گروه کاربران ایرانی اوبونتو، اهداف، امکانات و برنامه‌های آنها برای آینده سخن گفت و هومن مهر درباره تفاوتهای ویندوز و اوبونتو صحبت کرد. سپس مجید سلامت و روزبه شفیعی در مورد سفارشی سازی و میزکارهای فانتزی در اوبونتو و کوبونتو صحبت کردند و در پایان شرکت کنندگان به پرسش و پاسخ پرداختند و همزمان پذیرایی نهار صورت گرفت.

در این مراسم هدایایی شامل یک ماگ و سی‌دی اوبونتو برای کلیه شرکت کنندگان در نظر گرفته شده بود که در زمان ورود به مراسم توزیع میشد و همچنین علاقه‌مندان در یک مسابقه‌ی اطلاعات عمومی شرکت کردند.
جوایز این مسابقه یک‌سال اشتراک رایگان ADSL با سرعت 128k شرکت داتک است که به قید قرعه به آقایان کوروش گبل، ارسلان نقره‌کار بابلی، بهمن کهین‌پور تقدیم شد.

توضیحات بیشتر و عکسهای مراسم را در صفحه زیر در ویکی ببینید.
http://wiki.ubuntu.ir/KarmicKoalaReleaseParty
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین ناربه

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2033
جشن خیلی خوبی بود. ممنون از تمام کسانی که کمک کردند و تلاش کردند.  :)
ممنون آقای حسنپور.
از گروه شرکتهای داتک هم تشکر میکنم که این همه زحمت کشیدند و جوایزی رو برای ما فراهم کردند.
موقق باشید

آفلاین سعید زبردست

• سعید زبردست
  • گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1052
  • سعید زبردست
    • وبلاگ سعید زبردست
روز خیلی خوبی بود. جشن به خوبی برگزار شد. از داتک بابت حمایتی که از کاربران ایرانی اوبونتو داشت تشکر می کنم.
وب سایت - وبلاگ - «آنان که می توانند انجام می دهند و آنان که نمی توانند، انتقاد می کنند ...»
قوانین و خط مشی رفتاری در انجمنهای اوبونتو ایران

آفلاین farhad88

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 62
جشن عالی بود ما که خیلی استفاده کردیم.

از مسئولان برگزاری جشن تشکر میکنم.

موفق باشین.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
منم لازمه از همه تشکر کنم... هم از شرکت داتک برای فضا و امکانات و هدایا و... و هم از همه بچه‌هایی که از راه دور و نزدیک اومده بودن برای شرکت در جشن. از اهواز، اصفهان، مشهد، تبریز، قزوین، زنجان و رشت از شهر دیگه‌ای هم مهمون داشتیم؟ ;)
راستی برنده‌های مسابقه که به قید قرعه انتخاب شدن آقایان کوروش گبل، ارسلان نقره‌کار بابلی، بهمن کهین‌پور هستند.
شرکت داتک به هر کدومشون یکسال اشتراک ADSL میده (کاش به منم میدادن :()، هیچ کدوم از این بچه‌ها عضو انجمن هستن؟
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین Thinker's designer - محمدمهدی محمدی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 194
  • من معتقدم که...
واقعا خسته نباشید. جشن خوبی بود. ولی باز هم با کمی تاخیر برگزار شد. ولی در کل جشن این دفعه کجا و جشن های قبلی کجا؟
آقای خسن پور هم از گروه های مختلف ابونتویی گفت و هم از ساماندهی این گروه ها. در صحبت خای آقای حسن پور هم از تغییراتی در یایت بحث شد که من می خوام به کمک دوستان و گروه های مختلف ابونتویی یه طرحی رو ارائه بدم.

من یه طرحی برای صفحۀ سایت طراحی کردم ولی چون می خوام با آقای حسن پور مشورت کنم چندتا سوال از دوستان داشتم. اولا اینکه: آیا آقای حسن پور تو انجمن یوزری داره که حتما داره یوزرش به چه نامیه که بنده برایشون این طراح رو بگم و در کل طرح سامان دهی گروه ها که به این طرح سایت مربوط می شه هم توضیح بدم.

دوما اینکه: بنده از کجای سایت می تونم گرو های مختلف تبونتویی در حال حاظر فعال رو پیدا کنم و با هاشون حتی شده صحبتی رو در رو داشته باشم؟

بنده بیشتر با گروه هنری کار دارم ولی می خوام پیام آور شادی برای ددیگر گروه ها هم باشم.

اگه می شه دوستان جواب من رو برام پیام خصوصی بزارن.

پیشاپیش از همکاریتون تشکر می کنم.

;)
اگر با هم باشیم ، بیشتر یاد می گیریم و هم بیشتر بدست می آوریم.
آزادی همین را از ما می خواهد.

شماره تماس: 09356235358

گروه کاربران نرم افزار آزاد

آفلاین Paramont

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 68
خیلی خیلی من دلم داره می سوزه که نبودم نتونستم بیام  :'( :'(
نسخه بعدی کی میاد؟؟؟؟؟

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1069
    • یادداشت‌های یک دوست‌دار نرم‌افزارهای آزاد
خیلی خیلی من دلم داره می سوزه که نبودم نتونستم بیام  :'( :'(
نسخه بعدی کی میاد؟؟؟؟؟

نسخه بعدی ۱۰٫۰۴ هست. این یعنی ماه ۴ ام (که میشه April) سال ۲۰۱۰ می‌آد. پس عدد پیش از ممیز سال انتشار هست و عدد پس از ممیز ماه انتشار :) البته اوبونتو ۱۰٫۰۴ دقیقا ۲۹ آوریل ۲۰۱۰ می‌آد. یعنی ۹ اردیبهشت ۸۹.
« آخرین ویرایش: 24 آبان 1388، 07:53 ب‌ظ توسط ahmed »

آفلاین sudotux

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2269
خیلی خیلی من دلم داره می سوزه که نبودم نتونستم بیام  :'( :'(
نسخه بعدی کی میاد؟؟؟؟؟

نسخه بعدی ۱۰٫۴ هست. این یعنی ماه ۴ ام (که میشه April) سال ۲۰۱۰ می‌آد. پس عدد پیش از ممیز سال انتشار هست و عدد پس از ممیز ماه انتشار :) البته اوبونتو ۱۰٫۴ دقیقا ۲۹ آوریل ۲۰۱۰ می‌آد. یعنی ۹ اردیبهشت ۸۹.

البته ۱۰.۰۴ درسته نه ۱۰.۴

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1069
    • یادداشت‌های یک دوست‌دار نرم‌افزارهای آزاد
البته ۱۰.۰۴ درسته نه ۱۰.۴

درسته :) اون‌قدر نسخهٔ ۳ شماره‌ای داشتیم که فکر کردم این هم سه شماره‌ای هست :)

آفلاین sorena

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 484
نقل‌قول
اولا اینکه: آیا آقای حسن پور تو انجمن یوزری داره که حتما داره یوزرش به چه نامیه که بنده برایشون این طراح رو بگم و در کل طرح سامان دهی گروه ها که به این طرح سایت مربوط می شه هم توضیح بدم.
همم  ::) ، یک یوزری درست قبل از شما پست زده ، اسم یوزرش Mehdi هست ( درست مثل اسم آقای مهدی حسن پور) و رتبش هم ناظر ویژه انجمن هستش.
In The World That Has No fences Or Walls , Who Need Gates Or Windows

آفلاین Thinker's designer - محمدمهدی محمدی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 194
  • من معتقدم که...
با تشکر از دوستان

از یاریتان متشکرم.

به امید خدا و یاری شما دوستان گرامی ، یه دست درست و حسابی روی سایت خواهیم کشید.

انشاءالله

پیشاپیش از همکاریتون متشکرم.

;)
اگر با هم باشیم ، بیشتر یاد می گیریم و هم بیشتر بدست می آوریم.
آزادی همین را از ما می خواهد.

شماره تماس: 09356235358

گروه کاربران نرم افزار آزاد

آفلاین Sun-PDA

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 841
از تمام برگزار کنندگان جشن تشکر میکنم ، جشن خوب برگزار شد اما دو پیشنهاد داشتم ، اول اینکه به workshop و پرسش و پاسخ در جشن های بعدی بهای بیشتری بدید چون این دفعه فرصت نشد و تقریبا برگزار نشد ، تازه کارهای زیادی مثل من بودند که سوالات زیادی داشتند اما فرصت پاسخ گویی به آنها فراهم نشد ، همچنین اگر یک غرفه برای فروش CDها و DVDهای نرم افزار های لینوکس بود خیلی عالی بود چون خود من اومده بودم DVD کوبونتو و اوبونتو 32 و 64 بیت رو تهیه کنم ، که فقط یک cd اوبونتو 32 بیت به دستم رسید (البته از شرکت داتک به خاطر این هدیه تشکر می کنم ) ، تازه در صورت برگزاری غرفه می توان کمی هم درآمد زایی (البته خیلی کم ) برای مخارج جشن داشت.
« آخرین ویرایش: 25 آبان 1388، 09:03 ب‌ظ توسط sunpda »

آفلاین YGH

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 67
با سلام به همه دوستان.
خوش بحالتون كه همه تونستيد بريد اونجا. من كه نتونستم بيام. :'(  ](*,)
عمده ترين مشكل من بعد مسافت و از اون مهمتر پيش اومدن يك كار مهم درست توي اون موقع براي من بود.
اميدوارم كه سال ديگه بتونم بيام.

آفلاین sorena

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 484
در مورد کارگاه‌ها مشکل از ما بود که غذا رو قبل از پایان کارگاه ها پخش کردیم.(هر چند قرار هم نبود که کسی غذا رو اون موقع صرف کنه ولی خب یه سری کردن  و چون صرف غذا حتما باید در بیرون از فضای سالن انجام میشد اونطوری شد که شما دیدید)
در مورد فروش توزیع های گنو/لینوکس هم خدمتون عرض کنم که اجازه خرید و فروش هیچ چیزی رو در سالن نداشتیم ولی اگه شما از دوستان پرس و جو میکردید میتونستند ایزوهای کوبونتو و اوبونتو رو در اختیارتون بگذارند.
In The World That Has No fences Or Walls , Who Need Gates Or Windows