انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چرا ایرنیک، اطلاعات اشخاص حقیقی را منتشر می‌کند؟!  (دفعات بازدید: 2933 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین geeksesi | javad

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 685
  • GeekSesi.xyz
    • محمد جواد قاسمی
می‌خوام بگم یعنی خیلی الکی امنیتیش کردن!

اره اون که قطعا !
همین که به بدبختی می شه برای .ir یه گواهینامه ssl خرید باعث میشه که من پشیمون شم و نرم سراغ دامین ایرانی حالا  دیگه بقیه ی مشکلاتش بماند چه از لحاظ تعویض dns  های دامنه که زمان خیلی بیشتری رو می بره و......
کلا سعی کنید دامنه ایرانی نخرید فعلا D: ( البته با این افتضاحی که پیش اومده و شرکتی که رابط ثبت دامنه ایرانی بود هم ایران رو تحریم کرد دیگه چاره ای نیست ! )
اگر اشتباه کردم راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.

آفلاین مهران تعریف

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 707
  • دبیان + xfce
خواهشا طوری رفتار نکنید که احساس کنم من فقط داخل ایران زندگی می کنم و دیگر دوستان با این فضا نا آشنا اند! : خخخخخخخ
ولی اینو هم بگم خیلی از کشور های دیگه واسه دومین های ملی شون چنین سختگیری هایی دارن و در این مورد به طرز عجیبی تنها نیستیم!

همین که به بدبختی می شه برای .ir یه گواهینامه ssl خرید
اگه شرکت ثبت شده در خارج کشور و ... نداری چرا بریم ssl بخریم؟؟ مفتی اش که بهتره!

چه از لحاظ تعویض dns  های دامنه که زمان خیلی بیشتری رو می بره
بالاخره یه روزی که DNS ها ست میشن! تا رسیدن اون روز خودت دستی وارد کن به hosts

کلا سعی کنید دامنه ایرانی نخرید فعلا
از قضا عزیزان nic هم راضی هستن ما ازشون نخریم. الکی باید اطلاعاتمون رو وارد کنن و ازمون امضا و تعهد بخوان و ما هم آخر سر همه رو الکی بدیم!

D: ( البته با این افتضاحی که پیش اومده و شرکتی که رابط ثبت دامنه ایرانی بود هم ایران رو تحریم کرد دیگه چاره ای نیست ! )
نمک به زخمم نپاش! فعلا که شرکت ها دارن با مشخصات خارجی ثبت می کنن. البته در کنار مشکلاتی که ممکنه به وجود بیاد ،‌این کار اخلاقی نیس. ببینیم چی میشه.

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
کلا سعی کنید دامنه ایرانی نخرید فعلا D: ( البته با این افتضاحی که پیش اومده و شرکتی که رابط ثبت دامنه ایرانی بود هم ایران رو تحریم کرد دیگه چاره ای نیست ! )
البته شرکت resello که پنل دامنه net org و یه جای دیگه که یادم نیست ما رو تحریم کرده، شما میتونی بری از پنل شرکت‌های دیگه استفاده کنی :)
شنیدم میگن جوکر خوبه...
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!