انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: وصیت نامه خود را بنویسید (در زمان نبودتان برای کاربران بعدی چه نصیحتی دارید ؟ )  (دفعات بازدید: 1684 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین electrical ali

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 88
  • !Have a giggity day
وصیت‌نامه من:

۱- الان که طراحی سایت افتاده دست آقا Issac ، حدس می‌زنم که در طراحی سایت آینده انجمن ، به استیکرها یک استیکر چماق به دست اضافه خواهد کرد و با آن همه کاربران را خواهد زد.
وصیت می‌کنم تا دیر نشده ، یک ویندوز ۱۰ اینترپرایز با لایسنس اورجینال بالفور برایش بخرید .بروند و باآن مشغول بگردند و اعضا محترم را نزنند.

۲-آقا nixoeen هم برای شادی روح من آهنگ Dont Cry For Me Argentina را بنوازند در هر پنج‌شنبه عصرها.

۳- آقای دانیال هم که خیلی وقت جزو ارواح مؤمنین شده ، با ایشان کاری ندارم.

۴-آقای Dragon ، تو را بخدا برو کمی هم به زندگیت برس، همه‌اش که اینجایی.

۵-آقا مهرداد، یک کتاب لینوکس برای تازه کارها یا کتاب آموزش پایتون برای تازه کارها بنویس و چاپ کن و پولش را برای شادی روح من احسان کن.( ممنون، فکر می‌کنم تنها فردی که به حرف من گوش خواهد کرد ،تو باشی)

۶-مرتضی . م ، اکثر اعضا حوصله گشتن توی اینترنت را ندارند، خودت بگرد و خلاصه و مفید و ساده شده اش را به بچه‌ها بگو. از آن ور چهار چشمی مواظبت هستم، پیچیده بگویی اومدی پیشم.

۷-و معذرت از اینکه با وصیتم اذیتتان کردم.

دوستتان دارم
لینوکسی باشید
خداحافظ
امیدوارم که به این زودیها نبینمتان
باحال بود =D>

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
وصیت‌نامه من:

۱- الان که طراحی سایت افتاده دست آقا Issac ، حدس می‌زنم که در طراحی سایت آینده انجمن ، به استیکرها یک استیکر چماق به دست اضافه خواهد کرد و با آن همه کاربران را خواهد زد.
وصیت می‌کنم تا دیر نشده ، یک ویندوز ۱۰ اینترپرایز با لایسنس اورجینال بالفور برایش بخرید .بروند و باآن مشغول بگردند و اعضا محترم را نزنند.

۲-آقا nixoeen هم برای شادی روح من آهنگ Dont Cry For Me Argentina را بنوازند در هر پنج‌شنبه عصرها.

۳- آقای دانیال هم که خیلی وقت جزو ارواح مؤمنین شده ، با ایشان کاری ندارم.

۴-آقای Dragon ، تو را بخدا برو کمی هم به زندگیت برس، همه‌اش که اینجایی.

۵-آقا مهرداد، یک کتاب لینوکس برای تازه کارها یا کتاب آموزش پایتون برای تازه کارها بنویس و چاپ کن و پولش را برای شادی روح من احسان کن.( ممنون، فکر می‌کنم تنها فردی که به حرف من گوش خواهد کرد ،تو باشی)

۶-مرتضی . م ، اکثر اعضا حوصله گشتن توی اینترنت را ندارند، خودت بگرد و خلاصه و مفید و ساده شده اش را به بچه‌ها بگو. از آن ور چهار چشمی مواظبت هستم، پیچیده بگویی اومدی پیشم.

۷-و معذرت از اینکه با وصیتم اذیتتان کردم.

دوستتان دارم
لینوکسی باشید
خداحافظ
امیدوارم که به این زودیها نبینمتان
حال کردم  جالب بود چشم فقط لازم نیست وصیتت رو بعد از نبودت انجام بدم الان هم داریم با دوستان می نویسیم

دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین Issac

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 890
    • Mastodon
نقل‌قول
الان که طراحی سایت افتاده دست آقا Issac ، حدس می‌زنم که در طراحی سایت آینده انجمن ، به استیکرها یک استیکر چماق به دست اضافه خواهد کرد و با آن همه کاربران را خواهد زد.
پیشنهاد عالی بود. تو انجمن جدید استیکرها تو حالت تاریک مشکل دارند، سعی میکنم هم اونارو درست کنم و هم یه استیکر چماق درست کنم. خیلی به کار انجمن میاد. ;D
این پست رو فرستادم که تعداد ارسال‌هام زیاد بشه.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
هخ ): همیشه این ارسالی هارو میبینم که گاهی انقدر قدیمی که اون زمان من چند سال بیشتر نداشتم... همیشه با دیدن اینها توی این فکرم اینها الان زنده هستن؟ اون زمان کی بودن و چه شدند اصلا زنده هستند؟! و... :( بالاخره دنیا همینه ولی همیشه یه همچین حسی دارم ((:
وصیت که شاید نه نصیحت(فعلا) که اونم فک نکنم چیز مورد نیازی برای بقیه باشه برا بقیه که سابقه دار هستن فک کنم بهتره فعلا چیزی بگن(درباره گنو/لینوکس)

به هرحال خیلی خوشحالم با جمع اینجا آشنا شدم مثل خانوادس اینجا ):P

آفلاین vegetarian

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 405
  • سیستم عامل : ننه اوبونتو
راستش نصیحت من اینه که تا جایی که می تونید زبان انگلیسیتون رو قوی بکنید و از یوتیوب و وبسایت های انگلیسی حتما استفاده بکنید (من خودم یه کم زبانم لنگ می زنه گر چه حتی تو انجمنهای انگلیسی تاپیک هم می زنم سوال می پرسم ولی بعضی وقتها حوصله خوندن help ها ی نرم افزارها یا ویکی ها رو ندارم که فکر کنم دلیلش اینه که یه کم زبانم ضعیفه و ناخودآگاه حوصلم سر میره از خوندن مطالب طولانی )
البته با این پیشرفتی که داره انجام میشه شاید تا چند وقت دیگه کلا مشکل ترجمه زبانهای مختلف به همدیگه از بین بره و هوش مصنوعی اینکار رو بی نقص انجام بده که یه تحول عظیم در روابط اجتماعی انسانها ایجاد میشه :)
دوره lpic1 آقای پیمان هوشمندی راد برای علاقه مندان به لینوکس (مجانی):
https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=152339.0

آفلاین norouzi90

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 774
  • Debian + Mate
من تاپیک های قدیمی رو می دیدم دیدم خیلی ها بودن که با تجربه بودن و رفتن

هخ ): همیشه این ارسالی هارو میبینم که گاهی انقدر قدیمی که اون زمان من چند سال بیشتر نداشتم... همیشه با دیدن اینها توی این فکرم اینها الان زنده هستن؟ اون زمان کی بودن و چه شدند اصلا زنده هستند؟! و... :( بالاخره دنیا همینه ولی همیشه یه همچین حسی دارم ((:

آیا هستند؟ آیا نیستند؟ پس کجا هستند ، پس چرا نیستند؟!

کمی تشنه هستیم و دنبال آب می گردیم، با لینوکس آشنا شده‌ایم و درباره‌اش کنجکاو می شویم،
بعد از مدتی می‌گویند لینوکس نه،گنو/لینوکس و ادامه ماجرا …

از اینجا به بعد چند دسته می شویم:

۱- افرادی که کمی اطلاعات در موردش بدست می‌آورند و از همانجا برمی‌گردند و خوشحال از اطلاعاتی که بدست آورده اند.تشنگی آن‌ها در همانجا فروکش کرده و حتی به مرحله نصب هم نمی رسند.

۲- افرادی که علاقه بیشتری نشان می‌دهند و راه را ادامه می دهند:
-با فلسفه این امر و مفاهیم بنیادین آن آشنا می شوند.
-توزیع های مختلف، میزکارهای مختلف، ویندو منیجرهای گوناگون و… نصب می‌کنند و با آن‌ها آشنا می شوند.
-نحوه درست سؤال پرسیدن را یاد می‌گیرند و می‌توانند پاسخ اکثر سؤالات خود را از داخل اوراق اینترنت به بیرون بکشند.
-با نرم‌افزارها و مخصوصاً نرم افزارهایی در حوزه بازیابی و ری استور آشنا می‌شوند و می‌توانند اشتباهاتشان را جبران کنند.
-و…
تشنگی فرد فروکش کرده و بازهم وقت رفتن یک عده دیگری می شود.در سر چشمه  وقتی دیگر  تشنه نیستی چرا بایستی بنشینی؟! یکم مقاومت ولی بلاخره وقت رفتن می‌رسد .
یا فرد از دور کماکان دستی بر آتش خواهد داشت( البته نه مثل سابق) و یا کلاً بی خیال می‌شود و می رود.

۳-افرادی که می‌مانند و چرا می مانند؟
جواب این سؤال را خوب است آن بزرگوارانی که بعد از طی سالیان بسیار مانده اند بدهند. من خودم خواستم  جواب بدهم ، ولی واقعیت این است که من جزو گروه دوم هستم و جوابم به این سؤال تنها بر پایه حدسیات خواهد بود و نه واقعیات.
اگر بزرگواران قدیمی ما را لایق دیدند، برایمان بگویند چرا بعد از سالهای دراز  هنوز مانده اند؟
چرا آن آتشی که آن زمان روشن شده هنوز روشن است؟

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
خیلی فلسفی شد داستان! یه سیستم عامل باحال داریم و کلاً با تکنولوژی و آزادی انتخاب هم حال می‌کنیم دیگه. تا زمانی که استفاده کردن از تکنولوژی و اطلاعات جمع کردن تو این زمینه لذت‌بخش باشه، دلیلی نداره یه سیستم عامل باحال و آزاد رو رها کنیم. این انجمن هم یه جور شبکه اجتماعی به حساب میاد. ممکنه یه عده کلاً از این مدل ارتباطات اجتماعی خسته یا زده بشن و از انجمن برن. این معنیش این نیست که با دنیای لینوکس خدافظی کرده‌ن.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
نقل‌قول
اگر بزرگواران قدیمی ما را لایق دیدند، برایمان بگویند چرا بعد از سالهای دراز  هنوز مانده اند؟
چرا آن آتشی که آن زمان روشن شده هنوز روشن است؟
راستش من قدیمی نیستم ولی اینقدر رفتم تا به نفت رسیدم  ;D  حالا هرچی اتیش می سوزونم تموم نمیشه دارم صادر هم می کنم  ;D :D
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com