انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: وصیت نامه خود را بنویسید (در زمان نبودتان برای کاربران بعدی چه نصیحتی دارید ؟ )  (دفعات بازدید: 1680 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
سلام

اگه یک زمانی به هر دلیل توی انجمن نبودید یا توی این دنیا نبودید چه وصیتی برای کاربر های این انجمن و کاربر های گنو/لینوکس دارید فکر می کنم که موضوع جالبی باشه پس  وصیت خودتون رو بنویسید و همینجا بفرستید
من تاپیک های قدیمی رو می دیدم دیدم خیلی ها بودن که با تجربه بودن و رفتن گفتم بگم اگه یک زمانی کسی نتونه به انجمن بیاد برای کاربران بعدی چه نصیحتی داره همین

لطفا کاربر های قدیمی انجمن هم بنویسند  :)
« آخرین ویرایش: 02 امرداد 1400، 09:29 ق‌ظ توسط Mehr32 »
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین Issac

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 890
    • Mastodon
پاسخ : وصیت نامه خود را بنویسید
« پاسخ #1 : 01 امرداد 1400، 06:23 ب‌ظ »

به نام خدا
نمونه
 نمونه

این پست رو فرستادم که تعداد ارسال‌هام زیاد بشه.

آفلاین mah_diar

• Full Member
  • *
  • ارسال: 227
« پاسخ #2 : 01 امرداد 1400، 06:26 ب‌ظ »

به نام خدا
نمونه
 نمونه

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #3 : 01 امرداد 1400، 06:39 ب‌ظ »

به نام خدا
نمونه
 نمونه

وبمستری به سبک سامیت

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #4 : 01 امرداد 1400، 06:41 ب‌ظ »
ببین رفیق بعضی از بحث ها به نظر من دونستنشون چیز خواصی به ادم اضافه نمیکنه . در ضمن اگه هدفت این بود که یکسری تجربه های دوستان رو ببینی بهتر بود به شیوه ی دیگه و حتی به شکل مثبت میپرسیدی نه اینکه بگی وصیت نامه ی خود را بنویسید
« آخرین ویرایش: 01 امرداد 1400، 06:43 ب‌ظ توسط sameet »
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #5 : 01 امرداد 1400، 07:15 ب‌ظ »
ببخشید ولی دارید من رو مسخره می کنید ؟
من تاپیک های قدیمی رو می دیدم دیدم خیلی ها بودن که با تجره بودن و رفتن گفتم بگم اگه یک زمانی کسی نتونه به انجمن بیاد برای کاربران بعدی چه نصیحتی داره همین
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #6 : 01 امرداد 1400، 07:51 ب‌ظ »
سلام آقا‌مهرداد.
خب خودت به‌جای نوشتن نمونه، فقط نوشتی «نمونه»!
یا برای من این‌جوری نشون می‌ده؟
:) :)

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4859
  • masoft قدیم
« پاسخ #7 : 01 امرداد 1400، 08:10 ب‌ظ »
مشکل نمونه‌ای هست که نوشتید :) تنها چیزی که داره «به نام خدا» هستش که ممکنه بعضی‌ها به هیولای اسپاگتی (یا ...) اعتقاد داشته باشند و اون هم بی‌کاربرد میشه.

آفلاین electrical ali

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 88
  • !Have a giggity day
« پاسخ #8 : 01 امرداد 1400، 10:17 ب‌ظ »
ببین رفیق بعضی از بحث ها به نظر من دونستنشون چیز خواصی به ادم اضافه نمیکنه . در ضمن اگه هدفت این بود که یکسری تجربه های دوستان رو ببینی بهتر بود به شیوه ی دیگه و حتی به شکل مثبت میپرسیدی نه اینکه بگی وصیت نامه ی خود را بنویسید
موافقم

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #9 : 02 امرداد 1400، 12:04 ق‌ظ »
من تاپیک های قدیمی رو می دیدم دیدم خیلی ها بودن که با تجره بودن و رفتن گفتم بگم اگه یک زمانی کسی نتونه به انجمن بیاد برای کاربران بعدی چه نصیحتی داره همین
مهراد هدفت درست ولی درست نپرسیدی !
خوب نمونه ؟
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #10 : 02 امرداد 1400، 12:05 ق‌ظ »
موافقم
:)
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین vegetarian

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 405
  • سیستم عامل : ننه اوبونتو
« پاسخ #11 : 02 امرداد 1400، 06:08 ق‌ظ »
مشکل نمونه‌ای هست که نوشتید :) تنها چیزی که داره «به نام خدا» هستش که ممکنه بعضی‌ها به هیولای اسپاگتی (یا ...) اعتقاد داشته باشند و اون هم بی‌کاربرد میشه.
با حال گفتین :) :) :)
دوره lpic1 آقای پیمان هوشمندی راد برای علاقه مندان به لینوکس (مجانی):
https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=152339.0

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #12 : 02 امرداد 1400، 09:25 ق‌ظ »
خوب از اول بگید دیگه  :D  باشه این نمونه که بهش گیر دادید رو بر می دارم خودم هم وصیت می کنم

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *

به نام خدا
سلام به کاربران این انجمن کسانی که بعد از من در این انجمن هستند شاید زمانی که شما درحال خواندن این پیام هستید من در این انجمن نباشم به عنوان یک کاربر سیستم عامل گنو/لینوکس که چند وقتی در این انجمن بوده ام و فکر می کنم کمی به کاربران دیگر کمک کرده باشم به شما وصیت می کنم که قبل از نظر دادن به موضوعات بی فایده ای مانند کدام سیستم عامل بهتر است یا ... حتما روش درست اسفاده از ان سیستم عامل یا نرم افزار را یاد گرفته و خودتان چند وقت از ان استفاده کنید بعد با استفاده از تجربه خود در باره ان نظر دهید همیشه از نرم افزار ازاد استفاده کنید و خودتان را در انحصار دیگران قرار ندهید  از مشکلات فرار نکنید و انها را حل کنید و تجربه کسب کنید و هیچ وقت دست از تلاش بر ندارید

پیامبر اکرم :«هرکس از ما کمکی بخواهد ما به او کمک میکنیم,ولی اگر کسی دست نیاز پیش دیگران دراز نکند, خداوند او را بی نیاز خواهد ساخت»

کاربر : mehr32

آفلاین norouzi90

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 774
  • Debian + Mate
وصیت‌نامه من:

۱- الان که طراحی سایت افتاده دست آقا Issac ، حدس می‌زنم که در طراحی سایت آینده انجمن ، به استیکرها یک استیکر چماق به دست اضافه خواهد کرد و با آن همه کاربران را خواهد زد.
وصیت می‌کنم تا دیر نشده ، یک ویندوز ۱۰ اینترپرایز با لایسنس اورجینال بالفور برایش بخرید .بروند و باآن مشغول بگردند و اعضا محترم را نزنند.

۲-آقا nixoeen هم برای شادی روح من آهنگ Dont Cry For Me Argentina را بنوازند در هر پنج‌شنبه عصرها.

۳- آقای دانیال هم که خیلی وقت جزو ارواح مؤمنین شده ، با ایشان کاری ندارم.

۴-آقای Dragon ، تو را بخدا برو کمی هم به زندگیت برس، همه‌اش که اینجایی.

۵-آقا مهرداد، یک کتاب لینوکس برای تازه کارها یا کتاب آموزش پایتون برای تازه کارها بنویس و چاپ کن و پولش را برای شادی روح من احسان کن.( ممنون، فکر می‌کنم تنها فردی که به حرف من گوش خواهد کرد ،تو باشی)

۶-مرتضی . م ، اکثر اعضا حوصله گشتن توی اینترنت را ندارند، خودت بگرد و خلاصه و مفید و ساده شده اش را به بچه‌ها بگو. از آن ور چهار چشمی مواظبت هستم، پیچیده بگویی اومدی پیشم.

۷-و معذرت از اینکه با وصیتم اذیتتان کردم.

دوستتان دارم
لینوکسی باشید
خداحافظ
امیدوارم که به این زودیها نبینمتان