انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: احتمال عرضه Microsoft Office ویژه اندروید و آی او اس در پاییز ! چرا؟  (دفعات بازدید: 1671 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734
http://narenji.ir/4585#comments
دو سوال مطرح هست چرا این کار میخواد صورت بگیرد؟ من اندروید ندارم مگر لایبر آفیس نمیشه روش نصب کرد؟

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
http://narenji.ir/4585#comments
دو سوال مطرح هست چرا این کار میخواد صورت بگیرد؟ من اندروید ندارم مگر لایبر آفیس نمیشه روش نصب کرد؟
ليبر افيس رو نميدونم ولي ظاهرا فقط واسه تبلت ها مياد و ما كه گوشي و آيپاد داريم سرمون بي كلاه ميمونه. روي آي او اس iWork بي نظيره.
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *

آفلاین علی بهجتی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 414
  • عاشق آزادی
    • جابجا آمدید!
به نظرم خیلی این پست مناسب انجمن نیست!‌ یعنی هیچ ربطی نداره !

دلیل هم نمی‌خواد مایکروسافت می‌خواد پول در بیاره!‌ لایبر آفیس هم که نیست هنوز ولی آفیس رایگان برای آندروید هم داریم !‌ که خیلی هم خوب هست ! البته آزاد رو بعید می‌دونم باشه !‌
ان‌شاءالله لایبرآفیس ظاهرش بهتر بشه و گام هم به آندروید بزاره! البته! این کارهارو باید من و شما بکنیم! ما هم جزئی از این جامعه ایم!
امیرالمؤمنین (ع) :‌ زکات علم نشر آن است
چرا علم خود را با نوشتن برنامه‌ای آزاد نشر ندهیم‌؟

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *

دلیل هم نمی‌خواد مایکروسافت می‌خواد پول در بیاره!‌ لایبر آفیس هم که نیست هنوز ولی آفیس رایگان برای آندروید هم داریم !‌ که خیلی هم خوب هست ! البته آزاد رو بعید می‌دونم باشه !‌
ان‌شاءالله لایبرآفیس ظاهرش بهتر بشه و گام هم به آندروید بزاره! البته! این کارهارو باید من و شما بکنیم! ما هم جزئی از این جامعه ایم!

آخه مشکل اینجاس که آندروید هم آزاد نیست. یعنی فقط هسته لینوکس داره که اگر اونم نداشت میشد چیزی مثل آی او اس :)

آفلاین علی بهجتی

• Sr. Member
  • *
  • عاشق آزادی
    • جابجا آمدید!

آخه مشکل اینجاس که آندروید هم آزاد نیست. یعنی فقط هسته لینوکس داره که اگر اونم نداشت میشد چیزی مثل آی او اس :)
آندروید آزاد نیست و اپن سورس هست ولی کلا بهتر از سورس بسته هست گرچه که من منتظر می‌مونم که اوبونتو به سیستم عامل های موبایل بپیونده بعد من میرم می‌خرم! ضمنا سخنان من ربطی به آزاد بودن یا نبودن آندروید نداشت !‌

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734
نمیدونم بخش نظراتش رو خوندید یا نه .نکته فقط پول نیست بلکه تحت تاثیر گذاشتن بروی کاربرها هست وبه نوعی تبلیغ برای رابط کاربری خودش. وقتی فردی به راحتی بتونه با هاش کار کنه واحتیاجاتش رو برطرف کنه آیا خود به خود به محصول اصلی این شرکت که ویندوز 8 (تبلت های ویندوز 8)باشه سوق پیدا نمی کنه؟ به همین دلیل این پست رو زدم در جواب دوستمون که این سوال ربطی به انجمن نداره بهر حال اندروید جز خانواده لینوکس هست و هر اتفاقی میتونه آینده اوبونتو یا هر توزیع دیگری رو تغییر بده.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
بله، تأثسر روانی هم هست. اما هدف از اون تأثیر روانی هم در نهایت پول هست
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین علی بهجتی

• Sr. Member
  • *
  • عاشق آزادی
    • جابجا آمدید!
حرف شما درسته!‌  :D
حالا یه سوال ؟ چرا این لایبر آفیس نمیاد که یه خورده زیبا بکنه رابط کاربریش رو‌؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
حرف شما درسته!‌  :D
حالا یه سوال ؟ چرا این لایبر آفیس نمیاد که یه خورده زیبا بکنه رابط کاربریش رو‌؟

داره این کار رو انجام می‌ده. ولی به خاطر کمبود منابع (بیش‌تر انسانی) این کار کند پیش می‌ره. هرکس اگه دوست داشته باشه می‌تونه بهشون کمک کنه