انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دزدي نكنيم !!! ( دلايل استفاده از اوبونتو براي ايراني ها )  (دفعات بازدید: 8037 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
دوستان عزیز لطفا کمتر شعار بدید. با تشکر.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین desatir7316

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 499
دوستان عزیز لطفا کمتر شعار بدید. با تشکر.
خدایی منم خیلی وقتا دلم خواسته اینو بگم، ولی به دلایلی کوتاه اومدم
اما الان می گم پیش بااااااااااااااااااااااد

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
خوب ویندوز که فعلا 7 هست (8 رو باهاش حال نکردم  البته بد هم نبوده ولی باید خودت شخصی سازیش کنی تا یه چیزی ازش در آید)
ویندوز 7 سرویس پک 1 رو استفاده میکنم و تا 2020 پشتیبانی میشه (کرک شده هست  طبق معمول ;) ) بچه ها لطفا این جمله نوشته شده رو نادیده بگیرین :)
بله اوبونتو هم کنار 7 بصورت دول بوت (گراب خودمون)نصب کردم  از ویرایش های دیگران استفاده نمیکنم چون خودم همیشه برای خودم شخصی سازی میکنم (حتی ویندوز هم همیشه شخصی سازی میکنم ;) ) با شخصی سازی های دیگران حال نمیکنم ;)
بهتره اونی هست که خودت بهش برسی این که من بگم ویندوز بهتر هست و یا بلعکس لینوکس بهتره یک چیز شخصی هست که خودت باید بهش برسی ولی اگه بخوای از روند یک نواخت شدن زندگی در بیای حتما مثل منی و لینوکس رو انتخاب می کنی (محکم ترین دلیل من از لینوکس و دومین دلیلم هم حس کنجکاویم به لینوکس بود ;) )
من موندم شما چند سوال کردی بعد این پایین آمدی گذاشتی 2 !!!!!!!!  خوب منم میگم 2  ;D
2- بنظر شما 50 هزار تومن برای خرید ویندوز منطقی هست؟؟؟!!!  این یک دروغی بیش نیست (کلاه برداری همینه ;D تو روز روشن ;D )
البته من ناراضی نیستم از وضع موجود چون بلاخره پول بعضیا اضافیه و بعضیا هم باید نون بخوردن بخاطر همین کسی نمیتونه بهشون گیر بده ;D خود مسولین هم که دارن مجوز پخش کرک شده ویندوز رو میدن پس هیچ کس نمیتونه اینها رو جمع کنه ولی کاسبی خوبی راه انداختن
3- نرم افزار رایگان مثل کروم گوگل و متن باز کرومیوم !! هم سیستم عاملشون و هم مرورگرشون!!
خوب توی مرورگر کروم شما نمیتونین کدهای ساخت برنامه رو ببینین و اونها رو ویرایش کنین و ... و معلوم نیست توی سیستم عامل چیکار میکنه (پس پرده)و البته ممکنه کاری هم نکنه ولی در کل ما نمی بینیم
خوب توی کرومیوم سورس کد در دسترسه همه رو شما میتونین ببینین و تغییرات رو ایجاد کنین تو در صورت امکان توسعه بدین و وقتی کدهای ساخت رو میبینین میتونین بفهمین که داره چیکار میکنه و همه چی عیان هست (البته باید زبون برنامه نویسی بدونی ولی تفسیری هم میتونی بفهمی چیکار میکنه ;) )
منظور خاصی از استفاده ازش داری ؟؟ 
خوب در صورتی که سازنده محدودیتی ایجاد نکرده باشه شما میتونین ازش استفاده کنین ولی محدودیت های رو سازنده و انتشار دهنده مشخص میکنه و همراه اون مجوز انتشار اون رو ;)
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .

آفلاین علی هردان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 243
منم از مشکل اوبونتو با vmware زیاد شنیدم... ویژوال باکس خیلی بهتر و سبک تر هست بنظر من!

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1132
    • روز شمار شروع!
بنا بر قوانین انجمن :

نقل‌قول

قوانین عمومی

۱۰. شما توافق می‌کنید که در صورتیکه پاسخ سوالی را نمی‌دانید و یا راه‌حلی برای آن ندارید، از ارسال مطالب حاشیه‌ای که باعث شلوغی بحث شود خودداری نمائید. بدیهی است، ناظران انجمن حق تمیزکاری و حذف مطالب حاشیه‌ای را خواهند داشت.

اخطارها و الزامات

۱. انجمن‌های فارسی اوبونتو از پذیرش هرگونه فعالیتی که به هر نحو موجبات تهدید، تحقیر و توهین‌های نژادی/قومی، عقیدتی، اجتماعی، سیاسی، جنسی و... را فراهم آورد معذور است و چنین رفتارهایی را غیرقابل تحمل دانسته، با کاربر خاطی برخورد نموده و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن‌ها را محدود یا مسدود خواهد نمود.1

۴. انجمن‌های فارسی اوبونتو از پذیرش هر گونه عنوان و بحث سیاسی/اجتماعی/فرهنگی/مذهبی/عقیدتی و... که احساس شود به نحوی منجر به مسدود شدن سایت خواهد گردید، معذور است و حق حذف، قفل، انتقال یا ویرایش چنین ارسال‌هایی را برای خود محفوظ می‌داند.

این تاپیک قفل و پست های حاشیه‌ای آن پاک میشود .
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win