انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: لطفا کمکم کنید اضطراری.....هنوز نصب نکرده یه مشکل کوچیک  (دفعات بازدید: 3669 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین snake

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
عوض کردم اگه بهتر نشد بگید تا دوباره عوض کنم
برنامه scan modem رو دانلود کردم یه فایل 70 کیلو بایتی اما نوشته تو ویکی که تو ویندوز باز نکیند پس یعنی من اوبونتو را نصب کنم  بعد میتونم به داریو ویندوز ارتباط داشته باشم تا اون را اونجا به پارتیشن اوبونتو بیارم و اجرا کنم یا باید بریزم رو سی دی و بعد اقدام کنم  یااز طریق فلش چی(یو اس بی )یا توی ویندوز اشکال نداره

avator رو کوچیکش کن با gimp می تونی کوچیکش کونی.],چون اندازش بزرگه درست دیده نمی شه و سرعت باز کردم page رو هم کم می کنه.
در مورد مدم اگه می تونی کارت مودمتو در بار اوبونتو رو نصب کن بعد دوباره جا بزن بعد scnamodem رو اجرا کن.
کوبونتو با اوبونتو فرقش تو اینه که اوبونتو بر مبانای gnome کار می کنه(دسکتاپ و برنامه ها) و کوبونتو بر مبنای kde.
اگه هر دو سی دی رو داری می تونی kde رو توی اوبونتو با این دستور از سی دی کوبونتو نصب کنی
sudo apt-get install kubuntu-desktop
موفق باشی

در ضمن می اب ۲۵۶ مگ رم اوبونتو دارم سرعتش بد نیست. به نظر موقع بوت لایو کم به نظر می رسه اما طبیعیه.

Linux is not a word,It's a SPRITE

آفلاین پنگوئن

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 73
مشکلی  نداره یعنی چی میشه بیشتر توضیح دهید

اگه میشه تایپیک قبلی من را که نوشتم نصب ;de بعد از نصب اوبونتو را جواب دهید

آفلاین پنگوئن

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 73
سلام
میشه که scanmodem را توی ویندوز اجرا کرد یا باید تو اوبونتو اینکار را کرد در ضمن اگر ننمیشه پس باید برزم زو سی دی یا با فلش هم میشه  .اوبونتو فلش را میشناسه یا باید مثل بقیه نصب کنم

آفلاین شایان

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 284
اوبونتو بر عکس ویندوز در مورد فلش‌ها به صورت plug and play کار می‌کند. یعنی نیازی به نصب درایور برای آن‌ها نیست و با وارد کردن آن‌ها به کامپیوتر
قابل استفاده‌اند.
Your object is to save the world, while still leading a pleasant life
http://nillux.blogspot.com