انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: لطفا کمکم کنید اضطراری.....هنوز نصب نکرده یه مشکل کوچیک  (دفعات بازدید: 3667 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین پنگوئن

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 73
سلام         ( میشه من را زودتر راهنمایی کنید تا همین امشب  بتونم لینوکس را نصب کنم )
بالاخره با وجود بک اپ نگرفتن دل و زدم به دریا تا اوبونتو را نصب کنم گفتم سی دی لایو را بزارم و از اونجا نصب کنم تا بالا اومد با این ارور روبرو شدم
(راستش فکر کنم هارد من ایراد داشته باشه اما نمیدونم چون چند وقت پیش که ویندوز سرور و نورتن گاست را از بوت میخواستم بالا بیاد تا نصب و استفاده کنم وسط کار سیستم هنگ کردو من ناچار شدم تا سرور را از ایکس پی نصب کنم )  ارور اینه
THE PANEL ENCOUNTERED A PROBLEM WHILE LOADING
OAFLLP:GNOME -FASTUSERSWITCH B  APPLET
DO YOU WANT DELET YES /NO
خلاصه سریع اومدم تا شما راهنمایی کنید به نظر شما مشکل چیه از هارده یا......
وقتی نصب کردم  برای مودم و ( کارت صدا و کارت گرافیکی) چی چون میخوام از همانجا با اینترنت مشکلات را رفع کنم من  DIAL UP وصل میشم
مودم من  GENIUS  GM56PCI-SA  و( کارت گرافیکی هم ATI AGP 8X RADEON9250 VPU )هست این چیزیه که رو سی دی اون نوشته و تو فولدرش یه فولدر به نام لینوکس هست تو فولدر کارت صدا هم همینطور چه جوری بایدنصیب کنم یا خودشون نصب میشه
« آخرین ویرایش: 18 امرداد 1387، 09:56 ب‌ظ توسط mostafa1364 »

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
یعنی الان نمیتونید وارد سیستم بشید یا این ایراد فقط یک بار پیش اومده؟ در مورد بقیه سوالاتتون هم کمی تو انجمنهای مربوطه جستجو و مطالعه کنید و بعد شروع به نصب بسته‌ها و اگر مشکل خاصی بود با جزئیات بیشتر بپرسید :)
اگر مشکلی که گفتید همچنان وجود داشت و به این شرط که اینترنت داشتید میتونید کارهای زیر رو انجام بدید...
۱. با حالت recovery سیستم رو بالا بیارید
۲. sudo apt-get remove gnome-applets
۳. sudo apt-get install gnome-applets
۴. sudo apt-get install ubuntu-desktop
و بعد سیستم رو reboot کنید...
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین سعید رسولی

• ilius, saeedgnu
  • عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1543
فکر کنم موقع بوت شدن از سیدی لایو اوبونتو اون ارور رو میده، وگرنه ظاهراً هارد و ویندوزش مشکلی نداره. لینوکس هم که اصلاً روش نصب نیست. درسته؟
« آخرین ویرایش: 18 امرداد 1387، 10:05 ب‌ظ توسط ilius »

آفلاین پنگوئن

• Jr. Member
  • *
والا من کاری که نکردم چون زیاد اشنا نبودم فقط رفتم روگزینه  aplication و روی چند تا از گزینه های دیگه و چیز دیگه اینکه سرعت خیلی پایین بود و نتونستم از خود محیط خاموش کنم تا اینکه ریسستارت کردم

آفلاین سعید رسولی

• ilius, saeedgnu
  • عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1543
اون موقعی که کند میشه Alt+Ctrl+F1 بزنید و با root لوگین کنید و بنویسید top ببینید چه پروسه‌ای سرعت رو آورده پایین.

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
اصلا  cd  live    به   هارد دیسک  کاری  نداره  تا  وقتی که  install  نکنی...  در  مورد  کند  بودن  هم به  نظر من  طبیعیه  چون  همه  ی  اطلاعات  روی  ram  قرار میگیره  و  مرتبا  از  cd  با  سرعت  پایین  اطلاعات  رو بارگذاری می کنه  ،  بعد از  نصب  این  مشکل  حل میشه .... در  مورد  اون   خطا  :  cd  رو  خودت  دانلود  و write   کردی ؟  اگر  اینطوره  md5sum   رو  بعدش  چک  کردی ؟

آفلاین پنگوئن

• Jr. Member
  • *
نه از طریق سایت دریافت کردم و رم من 256 هست
راستی فرق اوبونتو و کوبونت چیه میشه چند تا از اون نرم ازار ها رو بگید من این سوال را توی تایپیک قبلی مطرح کردم اما هیچ کس جواب ندادو

آفلاین شایان

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 284
نقل‌قول
THE PANEL ENCOUNTERED A PROBLEM WHILE LOADING
OAFLLP:GNOME -FASTUSERSWITCH B  APPLET
DO YOU WANT DELET YES /NO

گزینه‌ی no را انتخاب کنید.

این اصلا چیز مهمی نیست و حتی اگر yes را انتخاب کنید اتفاق مهمی نمی‌افتد.
Your object is to save the world, while still leading a pleasant life
http://nillux.blogspot.com

آفلاین پنگوئن

• Jr. Member
  • *
من  no را زدم و امدم از سی دی لایو بیرون والان از محیط ویندوز  on هستم میخواستم که نصب کنم برای نصب مشکلی نیست
اکه ممکنه جواب سوالم در تایپیک قبلی  که نوشتم نصب kde بعد از اوبونتو را بدهید

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
حتما  بد  دانلود  شده  ...  md5sum  رو  بررسی   کن   تا  مطمئن   بشی  cd     سالمه   ممکنه   در حین  نصب  یا  بعد  از اون  برات  مشکل  ایجاد کنه  :
راهنمای  md5sum   توی   لینوکس و   مکینتاش و   ویندوز  : 

https://help.ubuntu.com/community/HowToMD5SUM

و  با  این   مقایسه  کن  :

https://help.ubuntu.com/community/UbuntuHashes#8.04 LTS

آفلاین Roozbeh Shafiee

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1260
  • Be Free
    • Roozbeh Shafiee Personal Home Page
خلاصه سریع اومدم تا شما راهنمایی کنید به نظر شما مشکل چیه از هارده یا......
وقتی نصب کردم  برای مودم و ( کارت صدا و کارت گرافیکی) چی چون میخوام از همانجا با اینترنت مشکلات را رفع کنم من  DIAL UP وصل میشم
مودم من  GENIUS  GM56PCI-SA  و( کارت گرافیکی هم ATI AGP 8X RADEON9250 VPU )هست این چیزیه که رو سی دی اون نوشته و تو فولدرش یه فولدر به نام لینوکس هست تو فولدر کارت صدا هم همینطور چه جوری بایدنصیب کنم یا خودشون نصب میشه

رم ۲۵۶ برای بوت کردن به صورت لایو کمی پایینه ! ولی وقتی نصب شد دیگه مشکلی نداره .

سخت افزارهای سیستمتون مشکلی با اوبونتو ندارن . تا اونجایی که من می دونم کارت صدا بی آزارترین سخت افزار روی سیستمه که موقع نصب شناخته می شه مگر اونکه مدلش خیلی پایین باشه .

کارت گرافیک من روی PC که قبلا داشتم ATI 9250 بود که هیچ مشکلی نداشتم و موقع نصب اوبونتو خودش شناختش ! حتی افکت Wobbly هم داشت و فقط کافیه پکیج Compiz Setting Manager رو نصب کنید و تنظیمات خودتونو اعمال کنید

فقط مشکل مودم هست که باید ۷ خان رستم رو طس کنی برای نصبش که اونم راهنمای نصبش توی wiki هست که می تونی اونجا پیداش کنی !

فقط خواهشا Avator تون رو هم عوض کنید که باعث کش اومدن صفحه می شه و کمی اذیت می کنه  ;)
Cloud Infrastructure and Virtualization Architect

Roozbeh Shafiee Home Page : http://RoozbehShafiee.Com

آفلاین پنگوئن

• Jr. Member
  • *
خدمت  behnam gold  عرض کنم من سی دی اوبونتو را از طریق ثبت نام از خود سایت دریافت کردم با کوبونتو 8.04
و خومت  rosha هم عرض کنم مهم همون مودمه وقتی به ابنترنت وصل بشم بقیه حل اما تو ویکی مدل موم که نوشته را من سر در نمیارمگفتم  میشه راهنمایی کنید مدل مودم همونیکه بالا نوشتم  و تو سی دی درایو مودم یه دو تا فولدر به نام لینوکس هست 

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
پاسخ به: لطفا کمکم کنید اضطراری.....هنوز نصب نک
« پاسخ #12 : 19 امرداد 1387، 09:38 ق‌ظ »
با   scanmodem    چیپ  ست    مودم  رو  پیدا  کن  یا  خروجی  رو  بذار  اینجا  ،  ممکنه  راه  حل   بهتری  از اون دو تا  فولدر  داشته  باشه.

نوشته ROSHA    :   فقط خواهشا Avator تون رو هم عوض کنید که باعث کش اومدن صفحه می شه و کمی اذیت می کنه

موافقم...

آفلاین پنگوئن

• Jr. Member
  • *
عوض کردم اگه بهتر نشد بگید تا دوباره عوض کنم
برنامه scan modem رو دانلود کردم یه فایل 70 کیلو بایتی اما نوشته تو ویکی که تو ویندوز باز نکیند پس یعنی من اوبونتو را نصب کنم  بعد میتونم به داریو ویندوز ارتباط داشته باشم تا اون را اونجا به پارتیشن اوبونتو بیارم و اجرا کنم یا باید بریزم رو سی دی و بعد اقدام کنم  یااز طریق فلش چی(یو اس بی )یا توی ویندوز اشکال نداره

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
پاسخ به: لطفا کمکم کنید اضطراری.....هنوز نصب نک
« پاسخ #14 : 19 امرداد 1387، 10:03 ق‌ظ »
مشکلی    نداره   نه  با فلش  نه  با  پارتیشن های  ویندوزی .....   همونطور  که میبینی  توی  انجمن  در  مرحله  اول   همه درگیر   نصب  مودم  هستن  ، و   با  اینکه  اوبونتو  رو  نصب  کردن  و  مرحله  به   مرحله  جلو  میرن   ممکنه   هفته  ها   درگیر این  کار  باشن ...

خیلی  ممنون که  عکس  رو  عوض  کردی   ،  ولی  :
نوشته ROSHA    :   فقط خواهشا Avator تون رو هم عوض کنید که باعث کش اومدن صفحه می شه و کمی اذیت می کنه

منظور  اینه  که  این   عکس   خیلی   طولش   زیاده  و  باعث  میشه   نوشته ها رو به  صورت  پیوسته  نتونیم  ببینیم  و  این  باعث  میشه که   چشمامون  خسته  بشه  ولی    عکس   قبلی  بهتر  بود  این  خیلی  طولش  بیشتره  ...   بعضی  از   دوستان  هستند  که   ساعتها  در  انجمن  حضور  دارن  و  مشغول   رفع  مشکلا ت  کاربرا  هستن و  ...   در  هر  صورت   سلیقه ی   شخص  شماست  و  قابل   احترام.

« آخرین ویرایش: 19 امرداد 1387، 10:06 ق‌ظ توسط Behnam Golds »