انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: اگه کرنل لینوکس بهترینه، پس چرا سونی برای پلی استیشن 4 از کرنل freeBSD استفاده ک  (دفعات بازدید: 21789 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
گاهی وقت ها در این انجمن اظهار نظرهایی آن چنان غیر حرفه ای دیده میشه که واقعا موجب حیرت من میشه!

من شخصا بحث های توسعه دهندگان Debian و OpenBSD رو مرور می کنم و اگر شما هم نگاهی به آرشیو مباحث قبل از انتشار نسخه های نهایی بندازید احتمالا نظرتون به واقعیت نزدیک تر خواهد شد.

تیم دبیان قبل از انتشار نسخه هفت مجبور شدند به مدت یازده ماه مخازن رو فریز کنند در حالی که در طول این مدت هیچ ایده ای در رابطه با زمان اتمام کار و آماده شدن نسخه نهایی نداشتند.

اما در مقابل تیم OpenBSD الان سالهاست که نسخه های نهایی رو طبق برنامه و بدون حتی یک روز تاخیر منتشر می کنند.

تعداد توسعه دهندگان دبیان ده ها و شاید صد ها برابر تعداد توسعه دهندگان اپن بی اس دی هست و من از این مثال استفاده کردم تا بگم در هیچ جای دنیا افراد حرفه ای زیاد بودن تعداد توسعه دهندگان رو برابر با افزایش کیفیت پروژه و یا بهبود مدیریت اون نمی دونن.

نظر غير حرفه اى ! نميدونستم ملاك تأخيير در برنامست .   ;)

اگر تاخیر در اتمام پروژه معیاری برای سنجش کیفیت مدیریت پروژه نیست، اون وقت فکر می کنم نیاز باشه قبل از ادامه بحث ما درباره اینکه معنی مدیریت پروژه چه چیزی هست به اتفاق نظر برسیم!
توزیع من ۲۰ سال دیگه بیاد اما عالی باشه بهتر از اینه که سر موعد بیاد و آماده نباشه

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
گاهی وقت ها در این انجمن اظهار نظرهایی آن چنان غیر حرفه ای دیده میشه که واقعا موجب حیرت من میشه!

من شخصا بحث های توسعه دهندگان Debian و OpenBSD رو مرور می کنم و اگر شما هم نگاهی به آرشیو مباحث قبل از انتشار نسخه های نهایی بندازید احتمالا نظرتون به واقعیت نزدیک تر خواهد شد.

تیم دبیان قبل از انتشار نسخه هفت مجبور شدند به مدت یازده ماه مخازن رو فریز کنند در حالی که در طول این مدت هیچ ایده ای در رابطه با زمان اتمام کار و آماده شدن نسخه نهایی نداشتند.

اما در مقابل تیم OpenBSD الان سالهاست که نسخه های نهایی رو طبق برنامه و بدون حتی یک روز تاخیر منتشر می کنند.

تعداد توسعه دهندگان دبیان ده ها و شاید صد ها برابر تعداد توسعه دهندگان اپن بی اس دی هست و من از این مثال استفاده کردم تا بگم در هیچ جای دنیا افراد حرفه ای زیاد بودن تعداد توسعه دهندگان رو برابر با افزایش کیفیت پروژه و یا بهبود مدیریت اون نمی دونن.

نظر غير حرفه اى ! نميدونستم ملاك تأخيير در برنامست .   ;)

اگر تاخیر در اتمام پروژه معیاری برای سنجش کیفیت مدیریت پروژه نیست، اون وقت فکر می کنم نیاز باشه قبل از ادامه بحث ما درباره اینکه معنی مدیریت پروژه چه چیزی هست به اتفاق نظر برسیم!
توزیع من ۲۰ سال دیگه بیاد اما عالی باشه بهتر از اینه که سر موعد بیاد و آماده نباشه

اپن بى اس دى سر موقع مياد و آماده هم هست و در زمينه كاريه خودش بهترينه بدون شك .

آفلاین fond

• Full Member
  • *
  • ارسال: 144
بی عنوان
« پاسخ #92 : 18 تیر 1392، 10:56 ب‌ظ »

اینجور بحث هایی که ذاتا تنش زا هستند (مثل فلان چیز vs فلان چیز) باید همون اول قفل بشن تا کار به ایجور چیزها نکشه. این تاپیک چند صفحه شده بدون اینکه چیز مهمی  توش باشه. (به غیر از پستهای آقای  rm2002 وچند تاپست دیگه که از طرف غیر ترول ها ارسال شده)
« آخرین ویرایش: 18 تیر 1392، 11:00 ب‌ظ توسط fond »

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
پاسخ : بی عنوان
« پاسخ #93 : 18 تیر 1392، 11:01 ب‌ظ »

اینجور بحث هایی که ذاتا تنش زا هستند (مثل فلان چیز vs فلان چیز) باید همون اول قفل بشن تا کار به ایجور چیزها نکشه. این تاپیک چند صفحه شده بدون اینکه چیز مهمی  توش باشه. (به غیر از پستهای آقای  rm2002 وچند تاپست دیگه که از طرف غیر ترول ها ارسال شده)

ماهم از اوّل نظرمون همين بود اگه دقت كنين . خودشون ادامه دادند .  :)

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4865
  • masoft قدیم
فکر می‌کنم به اندازه کافی اینجا بحث شده و با توجه به اینکه بحث‌هایی اینچنینی عموما به خوبی تموم نمیشن، بهتر باشه این تاپیک رو اینجا ببندیم. اگر واقعا فکر می‌کنید صحبت ناگفته‌ای مونده یا فکر می‌کنید این پست نباید بسته می‌شده، به من پیغام بدید.