انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در xdman  (دفعات بازدید: 2115 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mansoorhasani

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 78
مشکل در xdman
« : 12 بهمن 1392، 04:30 ب‌ظ »
سلام بچه ها خسته نباشید.
اقا من یک فایل ۱ گیگی رو با xdman دانلود کردم . اونوقت دانلودش کامل شده ولی وقتی که می خواست قسمت های جدای دانلود رو یکی کنه اروره زیر رو می ده:
partially downloaded files have been modified . you have to restart download + xdmanحالا من چی کار می تونم بکنم؟
چه جوری من خودم می تونم پارت های جدای دانلود رو سر هم بکنم؟؟؟؟

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
پاسخ : مشکل در xdman
« پاسخ #1 : 12 بهمن 1392، 04:58 ب‌ظ »
و علیک سلام
خوب که درس عبرت شدی برای من که از xdman استفاده نکنم من از aria با رابط uget با استفاده از افزونه flash got از فایرفاکس استفاده می کنم
(واقعا یه همکاری کامل و دست به دست هم دادن خیلی جالب و کامل بود سرعتش هم خوبه ! تا ۲۰ تا اتصال هم قبول می کنه !)
اما شما ؟! یادم بود یه راهی واسه چسباندن فایل ها به هم بود اما ! آیا تو واقعا می دونی برنامه xdman چه جوری فایلت رو ذخیره کرده ! فکر کنم باید بری و سورس برنامه رو بخونی بدونی چه جوری این ها رو جدا و بعد به هم می چسبونه ! احتمال داره یه سری چیز اضافه به اول یا آخر هر قطعه اضافه کرده باشه ! اگر موفق شدی این فرآیند رو بفهمی خوب چسبوندنش هم با همون برنامه انجام بده چون سورس دستته ! باید احتمالا یه برنامه واسه اینکار بسازی و به توسعه دهنده های xdman هم بده تا تو سری های بعدی بگونجوننش !  :-X اینو نمی گم نا امید بشی ولی یه کار در همین حده ! شاید هم با دستکاری پوشه xdman توی home و تغییردادن بتونی یه کار هایی بکنی.
اما اگر تونستی اونها رو به هم وصل کنی و فایلت ناقص بود ! متاسفانه بنده معادل آزادی سراغ ندارم یه برنامه سراغ دارم که با wine به خوبی اجرا می شه شما باید آدرس فایل ناقص و آدرس فایل سالم (در اینترنت و البته آنهم به صورت لینک مستقیم) داشته باشی ! اگر داری برو و برنامه seg manager رو دانلود کن و بعد باز کن بعد open broken file بعد هم scan file بعد هم یادم نیست درست از یه جایی آدرس لینک مستقیم بهش می دادم می گشت اونجاهایی که خراب بود خودش دانلود می کرد.
اینجا هم یه توضیحی دادم http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,76517.0.html
« آخرین ویرایش: 12 بهمن 1392، 05:10 ب‌ظ توسط H.m »
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین mansoorhasani

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 12 بهمن 1392، 05:47 ب‌ظ »
و علیک سلام
خوب که درس عبرت شدی برای من که از xdman استفاده نکنم من از aria با رابط uget با استفاده از افزونه flash got از فایرفاکس استفاده می کنم
(واقعا یه همکاری کامل و دست به دست هم دادن خیلی جالب و کامل بود سرعتش هم خوبه ! تا ۲۰ تا اتصال هم قبول می کنه !)
اما شما ؟! یادم بود یه راهی واسه چسباندن فایل ها به هم بود اما ! آیا تو واقعا می دونی برنامه xdman چه جوری فایلت رو ذخیره کرده ! فکر کنم باید بری و سورس برنامه رو بخونی بدونی چه جوری این ها رو جدا و بعد به هم می چسبونه ! احتمال داره یه سری چیز اضافه به اول یا آخر هر قطعه اضافه کرده باشه ! اگر موفق شدی این فرآیند رو بفهمی خوب چسبوندنش هم با همون برنامه انجام بده چون سورس دستته ! باید احتمالا یه برنامه واسه اینکار بسازی و به توسعه دهنده های xdman هم بده تا تو سری های بعدی بگونجوننش !  :-X اینو نمی گم نا امید بشی ولی یه کار در همین حده ! شاید هم با دستکاری پوشه xdman توی home و تغییردادن بتونی یه کار هایی بکنی.
اما اگر تونستی اونها رو به هم وصل کنی و فایلت ناقص بود ! متاسفانه بنده معادل آزادی سراغ ندارم یه برنامه سراغ دارم که با wine به خوبی اجرا می شه شما باید آدرس فایل ناقص و آدرس فایل سالم (در اینترنت و البته آنهم به صورت لینک مستقیم) داشته باشی ! اگر داری برو و برنامه seg manager رو دانلود کن و بعد باز کن بعد open broken file بعد هم scan file بعد هم یادم نیست درست از یه جایی آدرس لینک مستقیم بهش می دادم می گشت اونجاهایی که خراب بود خودش دانلود می کرد.
اینجا هم یه توضیحی دادم http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,76517.0.html
اقا دمت گرم دوباره دانلودش می کنم.
و اما در مورد xdman باید بگم که واقعا خوبه درسته که شاید گاهی اوقات یک سری اشکلاتی داشته باشه و نشه واسش زمان بندی تعریف کرد ولی خوب سرعتش واقعا عالی و تا ۳۲ تا کانکشن را به راحتی می زنه . قبول دارم که یه سری مشکلاتی داره ولی در کل انصافا خیلی خوبه. به شما هم پیشنهادش می کتم

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
« پاسخ #3 : 12 بهمن 1392، 06:16 ب‌ظ »
من خیلی با xdman دانلود کردم تا حالا به مشکل نخوردم .
فایل های تکه تکه رو میتونین با دستور cat به هم بچشبونین .

آفلاین mansoorhasani

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 12 بهمن 1392، 06:38 ب‌ظ »
من خیلی با xdman دانلود کردم تا حالا به مشکل نخوردم .
فایل های تکه تکه رو میتونین با دستور cat به هم بچشبونین .
می شه دقیق تر توضیح بدید؟

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
« پاسخ #5 : 12 بهمن 1392، 08:09 ب‌ظ »

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
« پاسخ #6 : 12 بهمن 1392، 08:41 ب‌ظ »
این جور برنامه ها معمولا به اول با آخر فایل یه چیزایی اضافه می کنن تا هر قطعه مشخص باشه مال کدوم تیکه هست ! اگر اینجور نباشه می شه با دستور که گفتن به هم چسبوند ! اما اگر چیزی باشه باید همون کاری که گفتم انجام بدید یعنی خوندن سورس xdman ! بعد اون تیکه های اضافه رو حذف و بعد هم به هم بچسبونید ! در این صورت هم ممکنه فایل خراب دانلود شده باشه که راهش رو با برنامه seg manager گفتم.
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ