انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مدیاپلیر با قابلیت lyric-پخش lyric  (دفعات بازدید: 8527 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین HKaveh

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 259
  • زندگی زیباست...
سوالت رو نمی فهمم؟
کلمنتاین یک پخش توی پریفرینسش داره به اسم: song information

مشکلات حل نشده من با osd-lyrics:
1. اگر آهنگ رو اشتباه دانلود کنه چه کار کنیم؟ برای بعضی آهنگ ها اسم درسته اما محتوا یک چیز دیگه است یا اصلا به همه لیریک به زبان چینیه؟

5. برای آهنگ‌های فارسی هم یک سرچ میزنه!‌چکار کنیم نزنه؟

6. چکار کنم با ریتمباکس اجرا بشه؟ (بدون نیاز به ران کردن جداگانه؟)

https://github.com/osdlyrics/osdlyrics
چطوری نصب می شه؟
با کامپایل
مشکل اینه که وقتی به اون قسمت می رم می زنه: Upgrade to Lyrics Plugin version 0.4
1 روز تمام داشتم رو کامپایلش کار می کردم.مثل بغیه ی سورس ها نتونستم کامپایلش کنم.العان که بیشتر فکر می کنم حدس می زنم ممکنه کامل دانلود نشده باشه.اگه اینطوریه چرا راحت فایل ها استخراج شد!

1. اگر آهنگ رو اشتباه دانلود کنه و یا سینک نباشه چه کار کنیم؟ آلبوم Jessie Ware - Devotion - 2012 رو فقط آهنگ اولش سینک بود!
2. سایتهای چینی رو هم سرچ می کرد! تیک موتور Xiami رو برداشتم! بهترین سایت کدومه و چطوری بهش معرفی کنم؟

3. نکته: لیریک ها رو توی پوشه زیر میریزه (دونستن این نکته به دردی می خوره؟  :-k)

4. از روی تگ آهنگ‌ها، لیریک رو پیدا میکنه؟

@امید
برای من تو حالت osd که فقط متن رو بالا سمت چپ دسکتاپ و روی همه پنجره ها نمایش میده، نصف متن میره زیر پنل گنوم-شل؟! نظری نداری؟
1- منظورتو متوجه نشدم
3-اینطوری می تونی لیریک هارو ویرایش کنی یا پاک کنی.من با این برنامه کار نکردم ولی شاید مثل بعضی برنامه های دیگه بشه خودت لیریک معرفی کنی.به این صورت که خودت لیریک می سازی یا از اینترنت دانلود می کنی و می ریزی داخل پوشه
4-این برنامه ها عموما از روی تگ و نام خواننده(artist) لیریک پیدا می کنند
5-فکر کنم باید مدارا کنی
6-می شه کدی نوشت که وقتی ریتم باکس اجرا می شه این برنامه یا هر برنامه ی دیگری که دلت بخواد اجرا شه.

البته آقا امید شما هم جواب صحیح تر رو بده.آقا کیان از شما سوال کرده بود ;D
« آخرین ویرایش: 15 اسفند 1391، 01:12 ق‌ظ توسط nafeldo »
بهترین کارها این است که در جوانی دانش اندوزی و در پیری به کار بری.

بد نیست دفتر یادداشتی داشته باشید و رویداد های مهم روزانه را در آن ثبت کنید.اگر زندگی انسان ارزش ادامه را داشته باشد ارزش ثبت کردن را نیز دارد.

اگر قادر نیستی خودرا بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه ای را بالا ببری.

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
osd-lyrics چه کاری انجام میده؟ دانلود و پخش لیریک
« پاسخ #16 : 15 اسفند 1391، 01:20 ق‌ظ »
مشکل اینه که وقتی به اون قسمت می رم می زنه: Upgrade to Lyrics Plugin version 0.4
اگر فقط یک هشداره بهش اهمیت نده  :D

نقل‌قول
1 روز تمام داشتم رو کامپایلش کار می کردم.مثل بغیه ی سورس ها نتونستم کامپایلش کنم.العان که بیشتر فکر می کنم حدس می زنم ممکنه کامل دانلود نشده باشه.اگه اینطوریه چرا راحت فایل ها استخراج شد!
یک تاپیک جدید باز کن و خطاهای کامپایل رو تو اون بذار بهت کمک میکنیم. چرا از مخزن هایی که براش دادم استفاده نمی کنی؟
1. اگر آهنگ رو اشتباه دانلود کنه و یا سینک نباشه چه کار کنیم؟ آلبوم Jessie Ware - Devotion - 2012 رو فقط آهنگ اولش سینک بود!
1- منظورتو متوجه نشدم
یعنی تو این دو تا البومی که من براش چک کردم (Jessie Ware - Devotion و Justin Bieber - My World) فقط چندتا اهنگ درست دانلود کرد! برای بعضی آهنگ ها اسم درسته اما محتوا یک چیز دیگه است یا بعضی هاشون همه متن لیریک به زبان چینیه! بعضی اهنگ ها هم  جلو-عقب هستن!

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
سوالت رو نمی فهمم؟
کلمنتاین یک پخش توی پریفرینسش داره به اسم: song information

مشکلات حل نشده من با osd-lyrics:
1. اگر آهنگ رو اشتباه دانلود کنه چه کار کنیم؟ برای بعضی آهنگ ها اسم درسته اما محتوا یک چیز دیگه است یا اصلا به همه لیریک به زبان چینیه؟

https://github.com/osdlyrics/osdlyrics
چطوری نصب می شه؟
با کامپایل
اگر شما روی آیکون کلیک راست کنید خیلی گزینه پیدا می‌کنید. از جمله Assign lyrics که می‌تونید متن مورد نظر رو پویا کنید. میتونید سایت xiami رو غیر فعال کنید چون چینیه. امکان جستجو نکردن فارسی وجود نداره.از قسمت General و Auto launch player میتونید ریتم‌باکس رو فعال کنید.

آفلاین HKaveh

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 259
  • زندگی زیباست...
اگر فقط یک هشداره بهش اهمیت نده  :D

نقل‌قول
یک تاپیک جدید باز کن و خطاهای کامپایل رو تو اون بذار بهت کمک میکنیم. چرا از مخزن هایی که براش دادم استفاده نمی کنی؟
1- منظورتو متوجه نشدم
یعنی تو این دو تا البومی که من براش چک کردم (Jessie Ware - Devotion و Justin Bieber - My World) فقط چندتا اهنگ درست دانلود کرد! برای بعضی آهنگ ها اسم درسته اما محتوا یک چیز دیگه است یا بعضی هاشون همه متن لیریک به زبان چینیه! بعضی اهنگ ها هم  جلو-عقب هستن!
نقل‌قول
سورس رو از لینکی که شما دادی دانلود کردم  https://github.com/osdlyrics/osdlyrics
با توجه به ارور هایی که برخوردم فکر کنم فایل دانلود شده مشکل داره.کمی تلاش کنم اگر درست نشد تاپیک می زنم

نقل‌قول
جواب خاصی ندارم.با این برنامه کار نکردم
عقب/جلو بودن می تونه به علت کیفیت پایین لیریک باشه یا اورجینال نبودن آهنگ(یا آهنگ شما اورجینال نیست یا اون آهنگی که از روش لیریک نوشتند)
عقب جلو کردنش رو که خودتون بلدید.اگر هم تنظیمات برای پخش دوباره ذخیره نمی شه(برنامه قابلیتش رو نداره یا قابلیتش غیر فعاله)اگر برنامه قابلیتشو نداره که عقب/جلو شدن رو ذخیره کنه از داخل فایل لیریک(درون همون پوشه که خودتون گفتید)می شه کار هایی کرد کرد
(شب امتحانه.هر کار می کنم جمله بندی درست نمی شه.شرمنده)
بهترین کارها این است که در جوانی دانش اندوزی و در پیری به کار بری.

بد نیست دفتر یادداشتی داشته باشید و رویداد های مهم روزانه را در آن ثبت کنید.اگر زندگی انسان ارزش ادامه را داشته باشد ارزش ثبت کردن را نیز دارد.

اگر قادر نیستی خودرا بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه ای را بالا ببری.

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
سایت xiami رو غیر فعال کنید چون چینیه.
فایده ای نداره! ttplayer هم خیلی نفهمه! (ttplayer هم چینیه!)

پیش فرضه lrcshow-x همین ttplayer گذاشتن. هنوز نتونستم که lrcshow-x رو برای گرفتن آهنگ راه بندازم  :( که ببینم تو اینم بد دانلود میکنه؟!

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
هنوز نتونستم که lrcshow-x رو برای گرفتن آهنگ راه بندازم  :( که ببینم تو اینم بد دانلود میکنه؟!
http://uploadkon.ir/uploads/lrcshow%20x%20demo%20video.flv

برای ریتمباکس این هست
https://github.com/dmo60/lLyrics
اوتومات متن آهنگو از اینترنت می‌گیره ولی هایلایت تو کارش نیست
ppa: http://www.webupd8.org/2012/08/rhythmbox-third-party-plugins-ubuntu-ppa.html
« آخرین ویرایش: 16 اسفند 1391، 10:50 ق‌ظ توسط کیان »

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
پاسخ : مدیاپلیر با قابلیت lyric-پخش lyric
« پاسخ #21 : 02 فروردین 1393، 01:14 ب‌ظ »
نرم افزار osdlyrics که معرفی کردید آخرین بار برای quantal 12.04 ارایه شده! برای 13.10 از چی میشه استفاده کرد؟
فایل دب 12.04 رو از اینجا دانلود روی 13.04 نصب کردم اما نمی دونم چطور کار میکنه؟ ریتمباکس و osd هر دو تا رو اجرا می کنم اما osd کاری انجام نمی ده!

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #22 : 06 فروردین 1393، 10:10 ق‌ظ »
جدیدا تستش نکردم. شاید سرورهای لیریکش چیز شده باشه. چیز رو فعال و تست کن.

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
« پاسخ #23 : 17 فروردین 1393، 02:52 ب‌ظ »
نه، بازم osd لیریکی نمیگیره!