انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چرا جدیدا کسی به سوالات من جواب نمیده؟  (دفعات بازدید: 2674 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ﴿ AliReaza ﴾

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 321
    • سیستم مدیریت محتوا گیلان ( بزودی )
سلام دوستان

چرا جدیدا کسی به سوالاتی که مطرح می کنم جواب نمیده؟

علت حجم زیاد PC-BSD نسبت به توزیعات Linux مثل Ubuntu چیست؟ ( شاید به انجمن ربطی نداشته باشه ولی جواب و منطق داره )
چگونه Load Balancing کنم؟ ( همانطور که در پست اول گفتم " [/size]تو اینترنت گشتم[/size][/font][/color][/size] ...[/size] [/color]اما یا خوب توضیح نداده بودن یا خیلی پیچیده صحبت کرده بودند و قابل فهم نبود.  [/color][/size] " . نهایت جواب یک لینک هست که خوب آموزش داده باشه )
[/size]منجمد شدن اوبونتو بعد از suspend ( این مشکل هم که مربوط به توزیع اوبونتو هست و تا الان هم برطرف نشده، اما راه حل موقتی نداره؟؟؟ )

به داخل پرانتزها دقت کنید!!!

آیا سوالاتی که مطرح کردم مشکلی دارند؟ یا مشکل از منه؟ یا کلا مشکل چیز دیگری است؟

لطفا راهنماییم کنید.

باتشکر[/font][/size]
[/size][/color]

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
پاسخ : چرا جدیدا کسی به سوالات من جواب نمیده؟
« پاسخ #1 : 08 خرداد 1393، 09:08 ب‌ظ »
خوب این طبیعه.بعضی از پست های من هم بی جواب مونده.دلیلش هم خیلی ساده است یا کسی راه حل شو نمیدونه ویا این مشکل رو نداشته.
نه مشکل از شماست نه از جای دیگه.دوستان باید جواب رو بدونند که راه حل رو بگنند.
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
« پاسخ #2 : 08 خرداد 1393، 09:17 ب‌ظ »
خب شما سطحت بالا رفته دیگه مشکلاتت در حدی نیست که همه بتونن جواب بدن.
الان من سوالاتی دارم که حتی تعداد مشاهدش به ۱۵ نرسیده چه برسه جواب هم بدن.البته خیلی هم پیش پا افتادس ولی اتفاق نیافتاده برا کسی
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
« پاسخ #3 : 08 خرداد 1393، 10:01 ب‌ظ »
دوست عزیز شما نسخه dvd پی سی بی اس دی رو میگیری
درسته برای شما چیز زیادی قابل مشاهده نیست ولی برنامه های زیادی داخل اون دی وی دی هست و موقع نصب بهتون میگه گنوم یا کی دی ای یا چیز دیگه
و هر چی که توی دی وی دی هست برای شما نصب نمیشه که عزیز من واسه همین حجم ایزو زیاده
مطمینی فایرفاکس ۱۰۹ مگ هست تو پی سی بی اس دی ؟
اگر کسی جواب سوالتون رو نمیده
یا سوالتون ایراد داره
یا ملت حوصله ندارن
یا بلد نیستن
یا دیده نمیشه سوالتون
در ضمن بهتره سرچ کنید کمی تو اینترنت و بعد اگر یاد گرفتید میتونید به صورت مطلب شبه آموزشی تو فروم بزاریدش
در ضمن بی اس دی چیز خاصی نداره که رفتی سراغش !
سطح توقع هم یکم بیاد پایین تر :) این که جواب نگیرید احساس عصبانیت میکنید چرا !؟ مردم که پاسخگوی حلقه به گوش شما نیستند
و به دلیل رفتار ها و سوال های مسخره خیلی از افراد حرفه ای از این انجمن رفتن و واسه همین سوال ها بی جواب میمونه
جادی - دانیال و ... :)
« آخرین ویرایش: 08 خرداد 1393، 10:04 ب‌ظ توسط ava »
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین ﴿ AliReaza ﴾

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 08 خرداد 1393، 10:53 ب‌ظ »
خوب این طبیعه.بعضی از پست های من هم بی جواب مونده.دلیلش هم خیلی ساده است یا کسی راه حل شو نمیدونه ویا این مشکل رو نداشته.
نه مشکل از شماست نه از جای دیگه.دوستان باید جواب رو بدونند که راه حل رو بگنند.
خب شما سطحت بالا رفته دیگه مشکلاتت در حدی نیست که همه بتونن جواب بدن.
الان من سوالاتی دارم که حتی تعداد مشاهدش به ۱۵ نرسیده چه برسه جواب هم بدن.البته خیلی هم پیش پا افتادس ولی اتفاق نیافتاده برا کسی

بله درست می فرمایید.
حرف حساب جواب نداره.

دوست عزیز شما نسخه dvd پی سی بی اس دی رو میگیری
من تو سایت PC-BSD به غیر از DVD لینک دانلود دیگه ای که بخواد به عنوان CD باشه ندیدم.

درسته برای شما چیز زیادی قابل مشاهده نیست ولی برنامه های زیادی داخل اون دی وی دی هست و موقع نصب بهتون میگه گنوم یا کی دی ای یا چیز دیگه
و هر چی که توی دی وی دی هست برای شما نصب نمیشه که عزیز من واسه همین حجم ایزو زیاده
این علت حجم زیاد را توجیه می کنه که من دقت نکردم. پوزش :oops:

اما در مورد نصب برنامه های دیگر در خوده ‌‌BSD مثل Firefox که بیش از 100MB هست چی؟  :?:
مطمینی فایرفاکس ۱۰۹ مگ هست تو پی سی بی اس دی ؟
من قبلا یه مدت برای سرگرمی PC-BSD نصب کردم و فایرفاکس را زدم دانلود که به من 109MB گفت و چیزی ندارم که بخوام اینجا دروغ بگم.  :---)

اگر کسی جواب سوالتون رو نمیده
یا سوالتون ایراد داره
یا ملت حوصله ندارن
یا بلد نیستن
یا دیده نمیشه سوالتون
شاید سوالم ایراد داشته باشه ولی بی جواب نیست. اما در مورد بقیه موارد با شما موافقم.  #-o

در ضمن بهتره سرچ کنید کمی تو اینترنت و بعد اگر یاد گرفتید میتونید به صورت مطلب شبه آموزشی تو فروم بزاریدش
چشم. فقط به شرطی که جواب سوالات پیدا بشه.  :D

در ضمن بی اس دی چیز خاصی نداره که رفتی سراغش !
مگه باید حتما چیزه خاصی وجود داشته باشه؟ بعضی مواقعه آدم از سر بیکاری سعی می کنه خودش را با بعضی کارها سرگرم کنه. حتما نباید دلیل خاصی داشته باشه...  :-X

سطح توقع هم یکم بیاد پایین تر :) این که جواب نگیرید احساس عصبانیت میکنید چرا !؟ مردم که پاسخگوی حلقه به گوش شما نیستند
باور کنید فقط سوال پرسیدم. نه عصبانی هستم و نه چیزه دیگه....  :-k

از قدیم گفتند:
پرسیدن عیب نیست

منم پرسیدم که چرا کسی جواب نمیده؟!  8-[  همین.

و به دلیل رفتار ها و سوال های مسخره خیلی از افراد حرفه ای از این انجمن رفتن و واسه همین سوال ها بی جواب میمونه
جادی - دانیال و ... :)
والا نمی دونم چی بگم جز اینکه
حیف شد که این عزیزان از این انجمن رفتند یا کمتر فعالیت دارند.

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #5 : 08 خرداد 1393، 11:05 ب‌ظ »
دوست عزیز من قبل خوندن تایپک شما اصلا نمیدونستم لود بالانسینگ یعنی چه و به کلمه ترجمش میکردم تقسیم بار کننده :)
ولی بعد خوندن تایپک شما با دو تا سرچ در گوگل جواب سوال شما رو پیدا کردم :)
بعد شما میگید جوابش نیست
http://www.howtoforge.com/zentyal-as-a-gateway-the-perfect-setup
http://askubuntu.com/questions/11271/how-to-setup-multiple-wans-with-load-balancing
امیدوارم زبانتون خوب باشه :) بازم سرچ کنید چیز های بیشتری گیرتون میاد
من آدم فنی نیستم چیز زیادی هم بارم نیست فقط بلدم خوب سرچ کنم
بزرگی میگفت بزرگترین استاد گوگل است  ;)

آفلاین ﴿ AliReaza ﴾

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #6 : 08 خرداد 1393، 11:31 ب‌ظ »
دوست عزیز من قبل خوندن تایپک شما اصلا نمیدونستم لود بالانسینگ یعنی چه و به کلمه ترجمش میکردم تقسیم بار کننده :)
ولی بعد خوندن تایپک شما با دو تا سرچ در گوگل جواب سوال شما رو پیدا کردم :)
بعد شما میگید جوابش نیست
http://www.howtoforge.com/zentyal-as-a-gateway-the-perfect-setup
http://askubuntu.com/questions/11271/how-to-setup-multiple-wans-with-load-balancing
امیدوارم زبانتون خوب باشه :) بازم سرچ کنید چیز های بیشتری گیرتون میاد
من آدم فنی نیستم چیز زیادی هم بارم نیست فقط بلدم خوب سرچ کنم
بزرگی میگفت بزرگترین استاد گوگل است  ;)

اگر یه مقدار مطالعه میکردید داخل لینک هایی که گذاشتید، هیچ کدام در مورد Ubuntu توضیح نداده بلکه بر اساس یک توزیع از لینوکس که برای این کار است توزیع داده، در حالی که آموزش برای Ubuntu را می خواهم.

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
« پاسخ #7 : 09 خرداد 1393، 12:19 ق‌ظ »
بعد از یه مدتی که سطحت میره بالا دیگه تایپیکات خیلی کم جواب می گیره
همیشه سوالات رو از گوگل بپرس

آفلاین ﴿ AliReaza ﴾

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #8 : 09 خرداد 1393، 12:34 ق‌ظ »
بعد از یه مدتی که سطحت میره بالا دیگه تایپیکات خیلی کم جواب می گیره
همیشه سوالات رو از گوگل بپرس
چشم. حتما
ولی منم سوالاتی را بیان کردم که در گوگل جوابی پیدا نکردم یا جواب ها واضحه نبوده

آفلاین azadi

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 26
« پاسخ #9 : 09 خرداد 1393، 12:45 ق‌ظ »
من چند تا پست قبل سوالی درباره ی وایرلس پرسیدم کسی جواب نداد جستجو کردم جوابشو پیدا کردم خودم جواب خودمو دادم  ;D

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #10 : 09 خرداد 1393، 01:08 ق‌ظ »
من چند تا پست قبل سوالی درباره ی وایرلس پرسیدم کسی جواب نداد جستجو کردم جوابشو پیدا کردم خودم جواب خودمو دادم  ;D
رسمش هم همینه،حالا خودت یه منبع اطلاعات هستی برای نفر بعدی که احتمالا مشکل براش پیش بیات و بهش کمک کنی
دوستان اگر جواب تاپیکتون رو هم پیدا کردید بیاید و داخل تاپیک جواب سوال خودتون رو بدید تا نفر بعدی موقع سرچ جواب بگیره :)

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #11 : 09 خرداد 1393، 01:41 ق‌ظ »
در مورد فریز شدن هم تا جایی که من فهمیدم مشکل کارت گرافیکتون هست
رفع مشکل در گرافیک amd
http://askubuntu.com/questions/369683/13-10-hangs-on-waking-from-suspend-except-when-suspended-from-console
رفع مشکل در کارت گرافیک nvidia
http://askubuntu.com/questions/455639/ubuntu-14-04-system-freezes-on-wakeup-from-suspended-state

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
« پاسخ #12 : 09 خرداد 1393، 02:09 ق‌ظ »
خوب سه سوال پرسیدی که جواب نگرفتند. من می‌تونم بگم چرا به اون‌ها جواب ندادم:

۱) جواب این سوال رو کسی می‌دونه که اون‌ها رو کنار هم گذاشته باشه و دقیقا مقایسه کرده باشه. من چنین کاری نکردم، به نظرم هم موضوع پراهمیتی نیست که براش وقت بذارم، در نتیجه جوابی هم ندارم. احتمالا در مورد بقیه هم همینطوره.

۲) این کار پیچیده هستش و نیاز به یک سری اطلاعات پایه‌ای حداقل در مورد Routing داره. اگر این اطلاعات رو نداشته باشید، احتمالا نتونید به راحتی این کار رو انجام بدید. اگر این اطلاعات رو داشتید، کارهایی که انجام داده بودید رو می‌نوشتید و می‌گفتید مشکل در کدوم قسمت هستش، اونوقت می‌تونستم کمک بکنم.

همیشه سوال‌هایی که جواب خیلی طولانی‌ای داره، مثلا اینکه چطوری Squid رو پیکربندی کنم، یا چطوری Load Balancing انجام بدم، جواب درستی نمی‌گیره. اگر می‌خواید جواب بگیرید، سعی کنید بهترین مقاله رو پیدا کنید، کارهایی که اونجا نوشته شده رو انجام بدید، بعد که موفق نشدید، دقیقا بنویسید که چه کارهایی کردید و حدس می‌زنید مشکل چی باشه، خروجی‌های مختلفی که دارید بذارید و بعد می‌شه بهتون کمک کرد.

۳) هیچ خروجی‌ای از Logها و اطلاعات و مدل کامپیوتر و چیزهایی که می‌تونند به ما کمک کنند که مشکل رو پیدا کنیم، نیست. در این شرایط تنها می‌شه مشکل رو حدس زد و تعداد حدس‌های من اینقدر زیاده که جوابم می‌شه: این مشکل می‌تونه از هر چیزی باشه! نتیجه این می‌شه که جواب نمی‌دم.

این هم در نظر بگیر که من وقت محدودی دارم (تقریبا در مورد همه همینطوره) و اون زمان رو به چیزهایی که اولویت بالایی دارند اختصاص می‌دم. در نتیجه تا وقتی کارهای با اولویت بیشتر وجود داره، به جواب چنین سوال‌هایی نمی‌رسم.

آفلاین ﴿ AliReaza ﴾

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #13 : 09 خرداد 1393، 11:50 ق‌ظ »
رسمش هم همینه،حالا خودت یه منبع اطلاعات هستی برای نفر بعدی که احتمالا مشکل براش پیش بیات و بهش کمک کنی
دوستان اگر جواب تاپیکتون رو هم پیدا کردید بیاید و داخل تاپیک جواب سوال خودتون رو بدید تا نفر بعدی موقع سرچ جواب بگیره :)
منم موافقم.
ولی شمایی که جواب را پیدا کردید اگر جواب را قرار دهید بعدها نفرات بعد نمی یان سوال تکراری بپرسند.

در مورد فریز شدن هم تا جایی که من فهمیدم مشکل کارت گرافیکتون هست
رفع مشکل در گرافیک amd
http://askubuntu.com/questions/369683/13-10-hangs-on-waking-from-suspend-except-when-suspended-from-console
رفع مشکل در کارت گرافیک nvidia
http://askubuntu.com/questions/455639/ubuntu-14-04-system-freezes-on-wakeup-from-suspended-state

دوست عزیز ای کاش زودتر این جواب را ارسال می کردید.
خیلی خیلی خیلی ممنون
تا الان دوتا از مشکلات برطرف شد.
باز هم ممنون

خوب سه سوال پرسیدی که جواب نگرفتند. من می‌تونم بگم چرا به اون‌ها جواب ندادم:

۱) جواب این سوال رو کسی می‌دونه که اون‌ها رو کنار هم گذاشته باشه و دقیقا مقایسه کرده باشه. من چنین کاری نکردم، به نظرم هم موضوع پراهمیتی نیست که براش وقت بذارم، در نتیجه جوابی هم ندارم. احتمالا در مورد بقیه هم همینطوره.

۲) این کار پیچیده هستش و نیاز به یک سری اطلاعات پایه‌ای حداقل در مورد Routing داره. اگر این اطلاعات رو نداشته باشید، احتمالا نتونید به راحتی این کار رو انجام بدید. اگر این اطلاعات رو داشتید، کارهایی که انجام داده بودید رو می‌نوشتید و می‌گفتید مشکل در کدوم قسمت هستش، اونوقت می‌تونستم کمک بکنم.

همیشه سوال‌هایی که جواب خیلی طولانی‌ای داره، مثلا اینکه چطوری Squid رو پیکربندی کنم، یا چطوری Load Balancing انجام بدم، جواب درستی نمی‌گیره. اگر می‌خواید جواب بگیرید، سعی کنید بهترین مقاله رو پیدا کنید، کارهایی که اونجا نوشته شده رو انجام بدید، بعد که موفق نشدید، دقیقا بنویسید که چه کارهایی کردید و حدس می‌زنید مشکل چی باشه، خروجی‌های مختلفی که دارید بذارید و بعد می‌شه بهتون کمک کرد.

۳) هیچ خروجی‌ای از Logها و اطلاعات و مدل کامپیوتر و چیزهایی که می‌تونند به ما کمک کنند که مشکل رو پیدا کنیم، نیست. در این شرایط تنها می‌شه مشکل رو حدس زد و تعداد حدس‌های من اینقدر زیاده که جوابم می‌شه: این مشکل می‌تونه از هر چیزی باشه! نتیجه این می‌شه که جواب نمی‌دم.

این هم در نظر بگیر که من وقت محدودی دارم (تقریبا در مورد همه همینطوره) و اون زمان رو به چیزهایی که اولویت بالایی دارند اختصاص می‌دم. در نتیجه تا وقتی کارهای با اولویت بیشتر وجود داره، به جواب چنین سوال‌هایی نمی‌رسم.

1) وقتی کاری نکردید و بلد نیستید. برای همین براتون اهمیت نداره.
2) شمایی که می دونید چی نیاز هست بیاید بگین کجای کار گیر کردم تا بگم یا بگین خروجی فلان Log بذار تا بهت راهنمایی کنیم. شاید اون موقعه من ذهنم اینقدر درگیر هست که ندونم باید بگم چکار کردم و نکردم یا خروجی چی را بذارم!!
3) وقتی نمی دونم باید خروجی چی را بذارم. بیام خروجی تمام سیستم را برای شما اینجا قرار بدم؟؟؟
مثلا بیام خروجی Log برنامه Apache یا PHP را بذارم به شما میگه که من کجای Load Balancing گیر کردم؟

شما الویت بندیتون بر اساس اینه که در سوال، جواب هم باشه. در حالی که ممکنه طراح سوال ندونه باید چه چیزهایی را به صورت سوال اضافه کنه تا شما جواب بدید.