انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: قوانین این انجمن - قوانین ابونتو فروم - مسئله این نیست !  (دفعات بازدید: 3077 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین majid1364

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 48
ببخشید قوانین اینجا مگه نباید طبق قوانین ابونتو فروم باشه ؟

aircrack یک نرم افزار ازاد هست صحبت کردن دربارش ممنوع است ؟ یعنی نباید اموزش رو داد ؟

http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=528276

اینجا که من دیددم خیلی طرفدار داره !

اگر از فیتلر ها میترسید  ??? که الان سایت هایی هستند 5-6 ساله فقط و فقط در این باره مینوسیند
اگر هم تحت کنترل ابونتو هستید که ابونتو مشکلی نداره

ممنون میشم منو روشن کنید

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
صحبت کردن در مورد هک ممنوعه و الا aircrack-ng که روی سر ما جا داره ، اینجا امنیت هک نیست به نظرتون مناسبه اینجا از این بحث ها بشه ؟
البته من هم نگاه کردم قوانین انجمن رو با هیچ بندی در تضاد نبود به جز فعالیت خرابکارانه
نقل‌قول
۳. انجمن‌های فارسی اوبونتو از پذیرش هر گونه عنوانی که به نحوی قوانین حقوق مؤلفین و مصنفین (کُپی‌رایت) را زیر پا بگذارد معذور است و حق حذف، قفل، انتقال یا ویرایش ارسال‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. از مواردی که در شمول این بند قرار گیرند می‌توان به بکارگیری warez، توصیه به استفاده از crackها، مباحث مربوط به crack، خرابکاری و نفوذ، تبلیغ یا انتشار غیر قانونی نرم‌افزار، کتب، تولید Spam (هرزنامه) و موارد مشابه اشاره نمود.
« آخرین ویرایش: 26 شهریور 1393، 03:16 ب‌ظ توسط ح.م »
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین majid1364

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 48
صحبت کردن در مورد هک ممنوعه و الا aircrack-ng که روی سر ما جا داره ، اینجا امنیت هک نیست به نظرتون مناسبه اینجا از این بحث ها بشه ؟

کسی درباره هک صحبت نکرد . فکر کن من میخوام روی ابونتو تست نفوذ مودمم رو انجام بدم

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
حتی نفوذ
نقل‌قول
۳. انجمن‌های فارسی اوبونتو از پذیرش هر گونه عنوانی که به نحوی قوانین حقوق مؤلفین و مصنفین (کُپی‌رایت) را زیر پا بگذارد معذور است و حق حذف، قفل، انتقال یا ویرایش ارسال‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. از مواردی که در شمول این بند قرار گیرند می‌توان به بکارگیری warez، توصیه به استفاده از crackها، مباحث مربوط به crack، خرابکاری و نفوذ، تبلیغ یا انتشار غیر قانونی نرم‌افزار، کتب، تولید Spam (هرزنامه) و موارد مشابه اشاره نمود.
اینجا انجمن هک نیست برید آشیانه و امثالهم.
فقط یه چیز کوچکی در مورد این برنامه بگم ، این برنامه در اکثر مواقع برای نفوذ جواب نمی دهد و برای هک واقعی اگر می خواهید از این برنامه استفاده کنید یک فایل پسورد بسیار حجیم یا باید بسازید یا دانلود کنید.
« آخرین ویرایش: 26 شهریور 1393، 03:24 ب‌ظ توسط ح.م »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19702
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
صحبت در مورد هک در این‌جا درست نیست. ولی ممنوعیت صحبت در باره‌ی aircrack مثل ممنوعیت آموزش کلیدسازیه! بیش‌ترین استفاده‌ی هردوی این مباحث در موارد قانونیه و اتّفاقاً هر دو هم بسیار هم مفید و پرکاربرد هستن!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
آقای بهزادی توی قانون انجمن نوشته شده صحبت کردن در مورد نفوذ هم ممنوعه ، مهم هم نیست که کلاه سفید باشید یا کلاه سیاه ! لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید و اگر اعتراضی به قانون دارید که البته خودم هم دارم از شورای راهبران بخواهید قانون رو تغییر بده و الا دور زدن قانون هر چند اشتباه باشه کار درستی نیست چون اونموقع حکومت جنگل بر پا می شه  ;)