انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: برنامه برای مشاهذه آنلاین تلویزیون سراغ دارید ؟  (دفعات بازدید: 2001 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ARH

• Full Member
  • *
  • ارسال: 135
  • Hardware Enthusiast
    • پروفايل شخصي من در گوگل
سلام

این سایت ubuntu geek  در اخرین پستش یک برنامه برای گرفتن جدول زمان‌بندی پخش برنامه های شبکه های تلویزیونی جهان رو معرفی کرده. حالا اگر آدم جدول زمانی رو داشته باشه اما نتونه که کانال مربوطه رو ببینه باید چی کار کنه ؟
یادمه روی کامپیوتر ویندوزی دوستان یک برنامه دیدم که میرفت تلویزیون اکثر کشور ها از جمله خودمون رو از طریق اینترنت نمایش میداد. توی لینوکس از این جور برنامه ها نداریم که با داشتن یک کانکشن اینترنت خوب بشه آنلاین شبکه های تلویزیونی رو مشاهده کردش ؟

آفلاین sudotux

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2269
خودم امتحان نکردم ولی از طریق Miro باید بشه ...

آفلاین DivX

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
اگر منظورتون استفاده از پروتکل mms هست که smplayer به راحتی ساپورتش میکنه  \\:D/

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
اگه هم پروتکل http هست مثله خیلیها خب پلیر هست ولی توی مرورگرم میشه بسیار عالی اول اینو نصب کن برای فایرفاکس

sudo apt-get install mozilla-mplayer

حالا توی فایر فاکسم تلویزیون داری  ;D

حواستم باشه بسیاری از شبکه های تلویزیونی اینترنتی بسته هست در حالت عادی و باید فایرفاکس رو پشت پ ر ا ک س ی تنظیم کنی و یا از وی پی ان بهره ببری

موفق باشی

آفلاین b_gholamali

• Full Member
  • *
  • ارسال: 233
خودم امتحان نکردم ولی از طریق Miro باید بشه ...
نه با Miro نمیشه، اون برنامه فقط برای پیدا کردن و دانلود کلیپ ها طراحی شده (که انصافا تو این کار عالیه) اما متاسفانه نمیتونه شبکه های لایو رو پخش کنه...
به جای تاج گل بزرگی که پس از مرگم برای تابوتم می آوری، شاخه ای از آن را همين امروز به من هديه کن...