انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: كمك  (دفعات بازدید: 1601 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sayres

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1096
    • دست نوشته های من
كمك
« : 20 تیر 1388، 09:45 ب‌ظ »
سلام بچها.خسته نباشيد.
من ميخوام روي لبتاپم مول hp pavilion dv 6500 آبونتو نصب كنم.اولين بار كه ميخام linux نصب كنم.
نميدونم پارتيشن هاردمو چجوري تقسيم كنم؟؟؟
آيا ubuntu سخت افزار لبتاپمو support ميكنه؟؟؟
ubuntu-9.04-desktop اين ورژنو دارم دانلود ميكنم....

آفلاین پیام ابراهیمی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1123
    • پلت ولگ
پاسخ به: كمك
« پاسخ #1 : 21 تیر 1388، 12:17 ق‌ظ »
سه پارتیشن برای لینوکس کنار بزار... یکیش دو برابر Ram باشه و به عنوان پارتیشن swap استفادش کن. یه پارتیشن 10 GB برای / کافیه و برای /home هرچی بیشتر بتونی بزاری بهتره...

بجز مودم همه چیز راحت شناخته میشه... مودم هم اگه از یکی دو نوع خاص نباشه میشه راحت شناسوندش. گرافیک هم درایوراش (در صورت نیاز) فراوونه...
http://www.palatvalg.com اینم وبلاگ جدید منه...

آفلاین ناربه

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2033
« پاسخ #2 : 21 تیر 1388، 12:32 ق‌ظ »
سلام

نقل‌قول
۱۷. برای ارسالهای خود عناوین متناسب با متن ارسال انتخاب نمائید. به عنوان مثال «فقط شبکه» یا «مشکل پشت مشکل» عناوین نامناسب و «به اشتراک گذاری اینترنت در اوبونتو» در صورتی که متن سوال نیز در همین مورد باشد یک عنوان مناسب است.

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
« پاسخ #3 : 21 تیر 1388، 01:21 ق‌ظ »
سلام

نقل‌قول
۱۷. برای ارسالهای خود عناوین متناسب با متن ارسال انتخاب نمائید. به عنوان مثال «فقط شبکه» یا «مشکل پشت مشکل» عناوین نامناسب و «به اشتراک گذاری اینترنت در اوبونتو» در صورتی که متن سوال نیز در همین مورد باشد یک عنوان مناسب است.

پیشنهاد میکنم این بخش و بخشهای اینچنینی قوانین هنگام ارسال جدید برای اشخاص نمایش داده بشه

آفلاین ناربه

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2033
« پاسخ #4 : 21 تیر 1388، 12:32 ب‌ظ »
سلام

نقل‌قول

پیشنهاد میکنم این بخش و بخشهای اینچنینی قوانین هنگام ارسال جدید برای اشخاص نمایش داده بشه

قبل از ثبت نام باید مطالعه کنند.

http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,242.0.html