انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب ابونتو ۹.۰۴ در کنار ویندوز ویستا و هارد رید(RAID) (حل شد!!)  (دفعات بازدید: 3023 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین iman00000

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
salam,man nazdik be 20 bar ubuntu ro nasb kardam,vali dorost nasb nemishe.vaghti ke be sorat live nasb mikonam akharesh ke tamum mishe payame restart ro nemide va  in error ro mide:((sorry the program "ubiquity " closed unexpectedly)).va vaghti az too vista ba "wubi" nasb mikonam akharesh in error ro mide((problem occure:"permission denied")) albate ham ba adminestriator vared shodam va ham anti virusam ro off kardam.shayane zekr ast ke bish az 3 bar UBUNTU ro DL kardam va cd sho write kardam
in moshkel ro ham ba noskheye X64 daram va ham ba noskheye X32.albate hard disk man 2ta raide shayad moshkel az in bashe? dar har sorat mamnun misham age komakam konid ya behem mail bezanid.
[/b]
« آخرین ویرایش: 23 تیر 1388، 03:34 ق‌ظ توسط iman00000 »

آفلاین امیر و

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • Google is your friend
پاسخ به: kheyli mamnun misham agar rahnamaim konid
« پاسخ #1 : 21 تیر 1388، 02:00 ب‌ظ »
سلام دوست عزیز.

من هم یک دفعه کوبونتو رو دانلود کردم و نصب هم میشد اما آخرش به مشکل میخورد.

به نظر من فایلی که دانلود کردی کامل دانلود نشده ! واسه من دانلود 100% شده بود ! اما در اصل 12 مگ کم دانلود کرده بود.

بعد من با Torrent دانلود کردم درست شد !

تو اگر با استفاده از Torrent دانلود کنی , اونوقت دانلودت به بهترین شکل انجام میشه.

بیا این هم لینک :

درضمن :  1- عنوان تاپیک رو متناسب با موضوع انتخاب کن.(کمک کنید و ... نباشه!)
             2- فارسی تایپ کن.

موفق باشی  ;)

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
« پاسخ #2 : 21 تیر 1388، 03:01 ب‌ظ »
salam,man nazdik be 20 bar ubuntu ro nasb kardam,vali dorost nasb nemishe.vaghti ke be sorat live nasb mikonam akharesh ke tamum mishe payame restart ro nemide va  in error ro mide:((sorry the program "ubiquity " closed unexpectedly)).va vaghti az too vista ba "wubi" nasb mikonam akharesh in error ro mide((problem occure:"permission denied")) albate ham ba adminestriator vared shodam va ham anti virusam ro off kardam.shayane zekr ast ke bish az 3 bar UBUNTU ro DL kardam va cd sho write kardam
in moshkel ro ham ba noskheye X64 daram va ham ba noskheye X32.albate hard disk man 2ta raide shayad moshkel az in bashe? dar har sorat mamnun misham age komakam konid ya behem mail bezanid.
[/b]

لطفا md5 فایل دانلود شده رو چک کنید و توضیح بفرمائید که از چه ریدی استفاده میکنید ( 0 یا 1 و یا .... )

در حالت کلی لایو سی دی درست رید رو ساپورت نمیکنه و از نسخه آلترنیت بهتره استفاده کنید

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
« پاسخ #3 : 21 تیر 1388، 03:17 ب‌ظ »
سلام عزیز

البته منظور این نیست که دوباره از نو با تورنت دانلود کنی خیر بلکه اون ایمیجی رو که دانلود کردی در پوشه دانلودهای نرم افزار دانلود از تورنت خودت قرار بده و سپس روی تورنت کلیک کن دانلود اغاز بشه چک میکنه میبینه چقدش دانلود شده از نو شروع نمیکنه اگه کم و کسری داشته باشه اونو ترمیم میکنه و ایمیج سالم و درست خواهی داشت برای رایت و استفاده البته مورد شما میتونه بقول دوستمون HardyLaity از RAID باشه

موفق باشی

آفلاین iman00000

• Newbie
  • *
« پاسخ #4 : 22 تیر 1388، 12:54 ق‌ظ »
سلام دوباره،احتمال خیلی خیلی زیاد از همون ریدمه،
نگاه کنید ریدم نرم افزاریه و تو بایوس 2 تا هاردم رو نشون میده، و تو تنظیمات قبل از ویندوز ریدم تنظیم شده.
کاری که من کزدم این بود که وقتی لایو بالا اومدم تو سینپتیک پکیج های مربوط به رید رو نصب کردم،بعد که هاردم و پارتیشن هام رو شناخت نصب رو انجام دادم.ولی متاسفانه همون ارور رو میده.(من بلد نیستم چجوری عکس و لاگم رو اتچ کنم،اگر بگید پرینت اسکیرینم رو واستون میفرستم)
ممنونم از لطف دوستان که وقت گذاشتن و کمکم می کنن.

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
« پاسخ #5 : 22 تیر 1388، 01:50 ق‌ظ »
سلام دوباره،احتمال خیلی خیلی زیاد از همون ریدمه،
نگاه کنید ریدم نرم افزاریه و تو بایوس 2 تا هاردم رو نشون میده، و تو تنظیمات قبل از ویندوز ریدم تنظیم شده.
کاری که من کزدم این بود که وقتی لایو بالا اومدم تو سینپتیک پکیج های مربوط به رید رو نصب کردم،بعد که هاردم و پارتیشن هام رو شناخت نصب رو انجام دادم.ولی متاسفانه همون ارور رو میده.(من بلد نیستم چجوری عکس و لاگم رو اتچ کنم،اگر بگید پرینت اسکیرینم رو واستون میفرستم)
ممنونم از لطف دوستان که وقت گذاشتن و کمکم می کنن.

متاسفانه رید نرم افزاری پروفرمنس خوبی نداره و تقریبا به سیستم عاملتون وابستگی شدید داره

در این خصوص تجربه ای ندارم و نشنیدم کسی روی رید نرم افزاری او اس نصب کنه ولی میدونم که مشکلاتش به مراتب از رید سخت افزاری هم بیشتره

به هر روی در خصوص پکیجهائی که در لایو نصب کردید خیلی کلنجار رفتم روی رید سخت افزاری هم خیلی مشکل داشت

پیشنهادم اینه که اگر براتون مقدور هستش پارتیشنهائی که بر روی اونها او اس رو نصب میکنید از رید خارج کنید و پارتیشنهائی که دیتا روشون نگهداری میکنید ( home ) رو رید کنید

در غیر اینصورت همونطور که بالا هم گفتم از نسخه آلترنیت استفاده کنید ( البته باز تاکید میکنم شخصا روی رید نرم افزاری آزمایش نکردم ولی روی رید سخت افزاری فقط با نسخه آلترنیت تونستم به درستی نصب کنم )

آفلاین iman00000

• Newbie
  • *
« پاسخ #6 : 22 تیر 1388، 02:20 ق‌ظ »
دارم الترنیتیو رو دانلود می کنم،بعد از نصب نتیجه رو عرض خواهم کرد.

آفلاین iman00000

• Newbie
  • *
« پاسخ #7 : 22 تیر 1388، 10:58 ق‌ظ »
بالاخره راه افتاد.با همون الترنیت که دوستان گفتند.
مرسی از لطفتون!! ;D

آفلاین امیر و

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • Google is your friend
« پاسخ #8 : 22 تیر 1388، 02:24 ب‌ظ »
بالاخره راه افتاد.با همون الترنیت که دوستان گفتند.
مرسی از لطفتون!! ;D

مبارکه :d

یک حل شد اضافه کن به عنوان.

موفق باشی !