انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بوت نشدن اوبونتو بعد از ساختن درایو جدید در هارد.  (دفعات بازدید: 782 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hosseinam1370

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 55
دوستان من اوبونتو رو روی هارد اکسترنالم نصب کردم(از کامپیوتر دانشگاه)، و روی لپ تاپم با بوت از رو هارد بالا میآوردم و  همچی خوب بود ، تا اینکه چون هاردم  ترا بود اومدم روش دوتا درایو برای ذخیره فایل هام ساختم ، و وقتی فایل هارو از ویندوز روی هارد کپی کردم و بعد اومدم دوباره از اوبونتو بوت شم و بالا بیام ، اینجا که گراپ اومد و اوبونتو رو انتخاب کردم ، یه صفحه بنفش اومد و دیگه سلامتی باشه هیچی نیومد که نیومد.اصلا دیگه اوبونتو بالا نیومد بعد از مرحله ی گراپ.
چه راهی برای حل مشکل هست ؟

چرا اینقدر این دنگ و فنگ داره، میره رو اعصاب.اصلا دوباره نمیخام اون فایل هارو پاک کنم و دوباره وقت بزارم روش.

با تشکر.
« آخرین ویرایش: 09 آبان 1393، 11:03 ق‌ظ توسط hosseinam1370 »

آفلاین hosseinam1370

• Jr. Member
  • *
همین هارد رو دوباره امروز بردم دانشگاه زدم به کامپیوتر و بوت شدم ، اوبونتو بالا اومد.
نمیدونم چرا تو لپ تاپ من اینجوریه،
باز الان زدم به لپ تاپ ، همون صفحه ی بعد گراپ بالا اومد و دیگه هیچی بالا نیومد،
مشکل از کجاست ؟چرا تو بقیه کامپیوترها بوت میشه ولی لپ تاپ من نه؟

کسی نظری نداره؟

با تشکر.

آفلاین hosseinam1370

• Jr. Member
  • *
دوستان کسی میدونه چرا وقتی من رو هارد اکسترنالم به جز درایو هایی که موقع نصب اوبونتو میسازم ، درایو دیگه ایی با هر فرمتی برای ذخیره فایلهام میسازم، دیگه اوبونتو بوت نمیشه و وقتی اون درایو هارو پاک میکنم ، دوباره اوبونتو بوت میشه؟

آفلاین علی ۵۰۰

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 775
به نام خدا
سلام
با چه نرم‌افزار پارتیشن‌بندی می‌کنی؟

آفلاین hosseinam1370

• Jr. Member
  • *
سلام.
هم با gparted کردم این اتفاق افتاد، هم با خود ویندوز این کار رو کردم اینجوری میشه.

یه درایو بسازم ، دیگه بوت نمیشه.هارد هم اکسترنال هست.