انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آپگرید فایرفاکس 3.0.8 به نسخه 3.5 (حل شد)  (دفعات بازدید: 1841 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین arman_kenby

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
آپگرید فایرفاکس 3.0.8 به نسخه 3.5 (حل شد)
« : 04 امرداد 1388، 02:23 ب‌ظ »
سلام دوستان.
من تازه از openSuse    به اوبنتو مهاجرت کردم و زیاد به مدیریت بسته ها در اوبنتو زیاد وارد نیستم.
من یک سوالی داشتم و اینکه من تازه اوبنتو ۹.۰۴ را نصب کردم ونسخه فایرفاکسم ۳.۰.۸ ه. همونطور که می دانید فایرفاکس جدیدا نسخه ۳.۵ را منتشر کرده.
من می خواستم بدونم برای آپگرید به ۳.۵ وقتی میرم توی Synaptic و کلمه کلیدی firefox  را سرچ می کنم در ستون Latest Version گزینه 3.0.12 وجود داره و خبری از 3.5 نیست.
حالا من باید این firefox فغلی را remove کنم و بعد بسته   3.5را به طور رسمی از سایت mozilla بگیرم و نصب کنم یا راه دیگری وجود دارد؟

ممنون از راهنمایی شما.
« آخرین ویرایش: 04 امرداد 1388، 06:13 ب‌ظ توسط arman_kenby »

آفلاین Alinn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1440
  • هدیه فاتحه شما برای روح پدرم تسلای دلم خواهد بود:)
    • کاوش‌های من
پاسخ به: آپگرید فایرفاکس ۳.۰.۸ به نسخه ۳.۵
« پاسخ #1 : 04 امرداد 1388، 04:43 ب‌ظ »
سلام
اینو ببینید: https://help.ubuntu.com/community/FirefoxNewVersion
من که نتونستم! یعنی زیاد گیر ندادم.اگه تونستی ما رو هم خبر کن.
موفق باشید
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب
در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
اللهم عجل لولیک الفرج

کاوش‌های من

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
پاسخ به: آپگرید فایرفاکس ۳.۰.۸ به نسخه ۳.۵
« پاسخ #2 : 04 امرداد 1388، 05:33 ب‌ظ »
سلام دوستان.
من تازه از openSuse    به اوبنتو مهاجرت کردم و زیاد به مدیریت بسته ها در اوبنتو زیاد وارد نیستم.
من یک سوالی داشتم و اینکه من تازه اوبنتو ۹.۰۴ را نصب کردم ونسخه فایرفاکسم ۳.۰.۸ ه. همونطور که می دانید فایرفاکس جدیدا نسخه ۳.۵ را منتشر کرده.
من می خواستم بدونم برای آپگرید به ۳.۵ وقتی میرم توی Synaptic و کلمه کلیدی firefox  را سرچ می کنم در ستون Latest Version گزینه 3.0.12 وجود داره و خبری از 3.5 نیست.
حالا من باید این firefox فغلی را remove کنم و بعد بسته   3.5را به طور رسمی از سایت mozilla بگیرم و نصب کنم یا راه دیگری وجود دارد؟

ممنون از راهنمایی شما.

سلام و خوش آمدید

چرا پاکش کنید ؟ شما نسخه ۳.۵ رو کنار نسخه ۳ نصب کنید ( بعضی از دوستان با ۳.۵ مشکل داشتند )

خیلی ساده یه ترمینال باز کنید ( applications > accessories >terminal ) و توش بنویسید

sudo apt-get install firefox-3.5
فایر فاکس ۳.۵ رو به عنوان shiretoko web browser براتون نصب میکنه ( از منوی applications > internet میتونید اجراش کنید )

بعد از یه مدت اگر دیدید با ۳.۵ مشکلی ندارید میتونید پاکش کنید