انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آموزش تصویری نصب اوبونتو با vmware  (دفعات بازدید: 1365 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hamidtbt

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 26
آموزش تصویری نصب اوبونتو با vmware
« : 27 آبان 1393، 03:10 ب‌ظ »
سلام . من دانشجوی رشته شبکه هستم . تو واحدهای درسی یک کارگاه واحد لینوکس داشتم . و چون قبلا اوبونتو یکم باهاش کار کرده بودم خودم اوبونتو را برای کنفرانس انتخاب کردم. من از مرحله تنظمات vmware تا محیط کاربری بصورت مقدماتی فیلم گرفته و توضحات مربوطه را در فیلم برای قسمت های مختلف قرار دادم . اینم بگم من اصلا حرفه ای نیستم ;) و تو لینوکس یک مبتدی هستم ولی از آنجایی همه در این انجمن حرفه ای نیستند گفتم همانطور که از مطالب این انجمن استفاده کردم کسانی که مثل من هم مبتدی هستند شاید کمکی بهشون بکنه . 8)
در کل اگه اشکالاتی در حین آموزش و نصب و کار هست به بزرگواری خودتون ببخشید. [-o<
اینم بگم این فایل یک فایل zip هستش که وقتی unzip کنید به سه فایل تقسیم میشه . داخل هر فولدر سه تا فایل هست که بصورت فلش می باشد .و اگر هیچ نرم افزاری برای پخش فایل فلش در سیستم خود ندارید بهترین برای اجرای آن با مرورگرهای نظیر فایر فاکس و کروم باز کنید

لینک دانلود فایل : دانلود با حجم تقریبی 38 مگابایت http://bia2kala.persiangig.com/ubuntu.zip 
با احترام حمید رضا مومنی
« آخرین ویرایش: 27 آبان 1393، 05:12 ب‌ظ توسط hamidtbt »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19706
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : آموزش تصویری نصب اوبونتو با vmware
« پاسخ #1 : 28 آبان 1393، 01:29 ق‌ظ »
سلام جمید جان. ممنون از کار مفیدی و مثبت که کردی، ولی قبل از این که فیلم‌ها رو ببینم دو امتیاز منفی هم بهت مي‌دم :D
یکی برای این که نرم‌افزار مجازی‌سازت آزاد نیست و دومی برای این که خروجی‌اش فلشه که من و خیلی‌های دیگه اون رو حتا در مرورگرهامون هم نصب نداریم و نصب هم نمی‌کنیم ;D
امیدوارم باز هم از این حرکات بکنی و هربار کارت بهتر از دفعات پیشین باشه (:
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین hamidtbt

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 26
پاسخ : آموزش تصویری نصب اوبونتو با vmware
« پاسخ #2 : 29 آبان 1393، 03:01 ب‌ظ »
سلام جمید جان. ممنون از کار مفیدی و مثبت که کردی، ولی قبل از این که فیلم‌ها رو ببینم دو امتیاز منفی هم بهت مي‌دم :D
یکی برای این که نرم‌افزار مجازی‌سازت آزاد نیست و دومی برای این که خروجی‌اش فلشه که من و خیلی‌های دیگه اون رو حتا در مرورگرهامون هم نصب نداریم و نصب هم نمی‌کنیم ;D
امیدوارم باز هم از این حرکات بکنی و هربار کارت بهتر از دفعات پیشین باشه (:
سلام
خواهش میکنم
ولی چند چیز هست که من اینطور گذاشتم
1- من در کلاس درس باید فقط با وی ام ویر کار میکردم استاد قبول نمیکرد
2- من قبلا یه تاپیک زدم http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,102167.msg833862.html#msg833862
که با ویرچوال باکس مشکل داشتم صفحه نمایش را کامل باز نمینکه کسی از دوستان کمک نکرد.
برای فلش همه چون میخواستم متن های داخل فیلم حالت stop  داشته باشه چیز دیگری به ذهنم نرسید .
در کل ممنونم که تشویقم کردی چون خودم تازه دارم به دنیای لینوکس علاقه مند میشم.
« آخرین ویرایش: 29 آبان 1393، 03:03 ب‌ظ توسط hamidtbt »