انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل نمایش وضعیت باطری  (دفعات بازدید: 1410 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • حل نشو ؛ حل میشه
مشکل نمایش وضعیت باطری
« : 08 آذر 1393، 07:48 ب‌ظ »
سلام

چند روزی هست که وقتی باطری شارژ میشه و به آخرخط ;Dکه میرسه مثل عکس ضمیمه , اعداد و ارقام عجیب‌وغریب نشون میده مثلا به ۱۰۰ میرسه ولی کنارش هم مینویسه ۲۰ ساعت مونده که شارژ کامل بشه قبلا هم اشکالاتی داشت که وقتی به ۱۰۰ میرسید زمان باقیمونده رو مینوشت unknown و یا estimating... که بعد از چندین ثانیه درست میشد و الان هم که اینطوری شده ! البته بعد از ریستارت درست میشه ولی مورد عجیبیه ؟ چیزی به نظرتون میاد که راهگشا باشه و حلال مشکل ؟
« آخرین ویرایش: 08 آذر 1393، 09:17 ب‌ظ توسط narayana »
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه
پاسخ : مشکل نمایش وضعیت باطری
« پاسخ #1 : 11 آذر 1393، 09:27 ب‌ظ »

سلامی دوباره

tlp رو نصب کردم و اون مورد درست شد و به نظرم شارژ باطری هم بادوام‌تر شده ولی دمای سیستم حدود ۷ درجه افزایش داشته !!! چرا ؟
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
« پاسخ #2 : 12 آذر 1393، 12:24 ق‌ظ »
من هم همین مشکل رو دارم.ولی دلیل و راه حل رو نمی دونم.
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه
« پاسخ #3 : 12 آذر 1393، 08:28 ب‌ظ »

سلامی و درودی...

من در مورد باگ باطری زیاد شنیده بودم و فکر میکردم که حرکت مثبتی شده باشه ولی ظاهرا مشکل همچنان برقراره . البته دما فقط با برق مستقیم اونطوری میشه و افزایش ۷ درجه‌ای داره ولی در حالت استفاده از باطری , دمای معمولی برقراره .

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین elmi.alireza70

• Full Member
  • *
  • ارسال: 209
  • سوال پرسیدن عیب نیست؛ ندانستن عیب است.
    • دانشنامه آموزشی رسم بنفش
« پاسخ #4 : 13 آذر 1393، 01:53 ب‌ظ »
برای منم این مورد جای سوال بود و حدس میزنم از تکنولوژی باتری باشه. وقتی باتری های جدید فول بشه جریان رو قطع میکنه و لپ تاپ بیشتر از اون شارژ نمیشه و از برق مستقیم استفاده میکنه. و اینطور نیست که جریان یکدفعه قطع بشه و کم کم جریان رو قطع میکنه و rate شارژ پایین میاد که همین باعث میشه زمان باقی مونده بیشتری رو نشون بده. اگه شارژ شد و کابل برق رو در اوردید و دوباره زدید شارژ نمیکنه تا موقعی که از 95 درصد پایین تر بیاد.
دانشنامه آموزشی رسم بنفش
http://rasmebanafsh.ir/