انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب گرافیک optimus به اضافه جلوه های خاص (compiz) به راحتی در 14.04  (دفعات بازدید: 2324 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین desatir7316

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 499
سلام دوستان
شاید کسانی هم که مثل من سیستمشون گرافیک optimus داره و با وجود این همه بحث در مورد این نوع گرافیک ولی هنوز هم نتونستن مشکلشون رو حل کنن
من خودم سیستم خیلی اذیت می کرد دیگه سری آخر که یه لینک پیدا کردم که خیلی مطمین بود بازم مشکل برام ایجاد کرد و نتونستم حلش کنم
ولی امروز یه لینک ‍پیدا کردم که بدون هیچ مشکلی گرافیکم رو برام نصب کرد، به صورت اتوماتیک مدیریت می کنه گرافیک هام رو و بین اونا سوییچ می کنه و به راحتی compiz رو نصب کردم و اجرا شد

امیدوارم به درد همه دوستان بخوره : http://askubuntu.com/questions/452556/how-to-set-up-nvidia-optimus-bumblebee-in-14-04

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19703
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
در اوبونتو ۱۴.۰۴ نیازی به نصب بامبل‌بی نیست. خود nvidia-prime برای مدیریت کارت گرافیک کافیه. مخصوصاً که اگه کاری مثل رندر سه‌بعدی ندارید اصلاً نیازی نیست توی اوبونتو کارت گرافیک انویدیا رو روشن کنید اصلاً و خود اینتل برای چیزهای ساده‌ای مثل جلوه‌های کامپیز از کافی هم بیش‌تر توان داره.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین desatir7316

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 499
آره الان هم همش خاموشه
اصلا روشن نمی شه