انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: skynet ؟؟؟  (دفعات بازدید: 2991 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sayres

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1096
    • دست نوشته های من
skynet ؟؟؟
« : 12 شهریور 1388، 04:02 ق‌ظ »
سلام.
میدونم بعداز۱۹ صفحه در مورد skynet نوشتن این سوال بی ادبیه؟؟؟ :oops:
این skynet دانلود آفلاین چیه؟
نیاز به سخت افزار خواصی داره؟؟
من چطور میتونم ازش استفاده کنم؟؟چیارو دانلود میکنه ؟؟
یعنی فایل هایی که download میکنه نمیشه با downloder های دیگه download کرد؟ ???
بازم منو ببخشد :oops: ](*,)

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
پاسخ به: skynet ؟؟؟
« پاسخ #1 : 12 شهریور 1388، 11:19 ق‌ظ »
سلام.
میدونم بعداز۱۹ صفحه در مورد skynet نوشتن این سوال بی ادبیه؟؟؟ :oops:
این skynet دانلود آفلاین چیه؟
نیاز به سخت افزار خواصی داره؟؟
من چطور میتونم ازش استفاده کنم؟؟چیارو دانلود میکنه ؟؟
یعنی فایل هایی که download میکنه نمیشه با downloder های دیگه download کرد؟ ???
بازم منو ببخشد :oops: ](*,)

سلام

خوب توضیحش خیلی سادس

مثل دایال آپ یا adsl ما اینترنت ماهواره‌ای هم داریم ، یعنی اطلاعات بجای اینکه از روی خط تلفن منتقل بشن توسط ماهواره ارسال و دریافت میشن

خوب وقتی ماهواره داره یه فایل رو برای مشترکش میفرسه نمیتونه به یه جای بخصوص فقط بفرسه برای همین اون دیتا به تمام نقاط زیر پوشش ارسال میشه

و همه میتونن اون دیتا رو بگیرند ، برای مثال من اشتراک ماهواره‌ای دارم و میخوام ایزوی اوبنتو رو دانلود کنم وقتی شروع به دانلود میکنم تمام افرادی که توی این منطقه هستند میتونند این ایزو رو بگیرن ، بدون اینکه هزینه‌ای پرداخت کنند

فقط لازم یه دیش ، ال ان بی و کارت dvb داشته باشند ( ال ان بی و دیش معمولی جمعا ۲۰-۳۰ تومن کارت هم از ۵۰ به بالا )

به عبارت دیگه توی دانلود آفلاین شما تعیین نمیکنید چه فایلی رو بگیرید بلکه هر چه آمد خوش آمد  ;)

یه عده هم هستن جمع میشن توی مثلا یه فروم بعد پول روی هم میزارن یه اشتراک میخرند ، برای مثال 200 گیگ ، بعد میان حجم رو تقسیم میکنند .

اینجوری به من که ۱۰ هزار تومن پول دادم ۱۰ گیگ میرسه ، حالا به اندازه کپنم میگم این فایل ها رو میخوام . فیلم نرم افزار یا هر چی مورد علاقم هستش

اونجا بهم اعلام میشه مثلا فردا شب نوبت شما ساعت ۳ صبح دانلودتون شروع میشه ، اینجوری هر کسی اون فایل منو بخواد میاد اون ساعت اونو میگسره همینطور شما فایلهای دیگران رو میگیرید

موفق باشید