انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: Linux Mint  (دفعات بازدید: 10151 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1132
    • روز شمار شروع!
پاسخ به: Linux Mint
« پاسخ #15 : 24 مهر 1387، 09:51 ب‌ظ »
 من امشب مطلبی در باره ی این توزیع خوندم

End of Life for Linux Mint 3.0 and 3.1

http://news.softpedia.com/news/End-of-Life-for-Linux-Mint-3-0-and-3-1-95755.shtml

زبانم خوب نیست و دست پا شکسته یه چیزایی رو فهمیدم
میخوام بدونم منظور از این جمله چیه ؟
Linux Mint is an elegant, easy to use, up-to-date, 100% free and comfortable Linux desktop distribution based on the very popular Ubuntu operating system

یعنی داره میگه پایه ی ابونتو بوده؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و گویا از این به یعد کسایی که میخوان با Mint کار کنند باید با ۵ کار کنند یا منتظر ۶ بمونند.
http://linux.softpedia.com/get/System/Operating-Systems/Linux-Distributions/Linux-Mint-17252.shtml
« آخرین ویرایش: 24 مهر 1387، 09:54 ب‌ظ توسط narcissus »
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win

آفلاین Mehrab

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253
« پاسخ #16 : 24 مهر 1387، 11:00 ب‌ظ »
من امشب مطلبی در باره ی این توزیع خوندم

End of Life for Linux Mint 3.0 and 3.1

http://news.softpedia.com/news/End-of-Life-for-Linux-Mint-3-0-and-3-1-95755.shtml

زبانم خوب نیست و دست پا شکسته یه چیزایی رو فهمیدم
میخوام بدونم منظور از این جمله چیه ؟
Linux Mint is an elegant, easy to use, up-to-date, 100% free and comfortable Linux desktop distribution based on the very popular Ubuntu operating system

یعنی داره میگه پایه ی ابونتو بوده؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و گویا از این به یعد کسایی که میخوان با Mint کار کنند باید با ۵ کار کنند یا منتظر ۶ بمونند.
http://linux.softpedia.com/get/System/Operating-Systems/Linux-Distributions/Linux-Mint-17252.shtml

منظور اینه که بر پایه اوبونتو ساخته شده.

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
« پاسخ #17 : 24 مهر 1387، 11:06 ب‌ظ »
بله خب لینوکس مینت بر اساس اوبونتو ساخته میشه فرض کن رو اوبونتو همه کدکها و یکسری نرم افزار باحال و تم جدید و منوی جدید باشه اونوقت میشه لینوکس مینت من این توزیع رو امتحان کردم خوبه و از دیشب ساپورت نسخه های قدیمیش رو با اون اعلامیه متوقف کرد مثل اوبونتو که ساپورت قدیمیا رو توقف میکنه عادیه

اینم سایت رسمی لینوکس مینت (اوبونتو به اضافه زلم زیمبو) : http://www.linuxmint.com/

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1013
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
« پاسخ #18 : 24 مهر 1387، 11:33 ب‌ظ »
خوب فکر کنم دیگه کمتر کسی برای باز کردن فایل های Multimedia مشکل داشته باشه.
اگه احیاناً بعضی فرمت ها ناشناخته بود، می‌تونید به راحتی با چند دقیقه اتصال به اینترنت اونو دریافت کنین.
من هم با نسخه های اوبونتو و کوبونتو موافق ترم.
The open source Ubuntu desktop operating system powers millions of PCs and laptops around the world.

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #19 : 24 مهر 1387، 11:39 ب‌ظ »
خوب فکر کنم دیگه کمتر کسی برای باز کردن فایل های Multimedia مشکل داشته باشه.
اگه احیاناً بعضی فرمت ها ناشناخته بود، می‌تونید به راحتی با چند دقیقه اتصال به اینترنت اونو دریافت کنین.
من هم با نسخه های اوبونتو و کوبونتو موافق ترم.
خب دنیای لینوکسه دیگه سهیل جان این لینوکس مینت هم یه جورشه دیگه البته اینم بگم با حال تر از اونیه که فکر میکنی اما منم همیشه از ورژن استاندارد یک توزیع خوشم میاد نه دستکاری شده ولی خب اونم طرفدارایی داره مثلا واسه تازه کارا خیلی خوبه

آفلاین moosavy

• Full Member
  • *
  • ارسال: 157
    • ایده های زندگی دیجیتال
« پاسخ #20 : 15 آبان 1387، 11:18 ق‌ظ »
من دانلودش کردم و از روی سی‌دی live اومدم بالا. خیلی خوب و روون کار می‌کنه. باید بیشتر جستجو کرد. منوهاش هم که زیباست. و البته سرعتش واقعا خوبه. باید پشتیبانیش رو چک کنم اگه مناسب بود شاید از اون هم استفاده کردم.
« آخرین ویرایش: 18 آبان 1387، 12:43 ب‌ظ توسط moosavy »

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #21 : 15 آبان 1387، 11:44 ق‌ظ »
من دانلودش کردم و از روی سی‌دی live اومدم بالا. خیلی خوب و روون کار می‌کنه. یک چیز جالب اینه که توی مینت وقتی فارسی توی openoffice تایپ می‌کنی و Justify می‌کنی اصلا متن به هم نمی‌ریزه اما تو اوبونتو این اتفاق میفته. نمی‌دونم شاید این یک باگ توی اوبونتو باشه ممکنه هم که نباشه چون مینت بر پایه‌ی اوبونتو ساخته شده. باید بیشتر جستجو کرد. منوهاش هم که زیباست. و البته سرعتش واقعا خوبه. باید پشتیبانیش رو چک کنم اگه مناسب بود شاید از اون هم استفاده کردم.
پشتیبانیشم خوبه کلا یه توزیع فعال و پویاست مثل خوده خونواده اوبونتو البته یکم از اوبونتو عقب افتاده ولی به کارایی که رو لینوکسشون میکنن میارزه کلا خوبه تو دیسترو واچ تو لیست طرفدارا سومین لینوکس دنیاست اول اوبونتو بعد اوپن سوزه بعد لینوکس مینته خیالت راخت باشه

موفق باشی