انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: Abort دادن های متعدد آریا2 و در نهایت Complete شدن دانلود! چرا؟ (حل شد)  (دفعات بازدید: 2325 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3483
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
سلام دوستان.
میگم این آریا2 که شبا دانلود می کنه، صبح از خواب پا میشم میبینم فایل کاملا دانلود شده.
ولی؟؟ وقتی لوگ رو می بینم توش همش Abort شده.  :o آخرش نوشته کمپلت.  ???
http://paste.ubuntu.com/9775395/

جریان چیه؟؟ چرا Abort میزنه؟؟ به سرور وصل نمیشه؟؟ یعنی Retry‌ میزنه خود به خود؟؟
اینم یه تیکه از دانلود شدنش توی ترمینال که با < خروجی گرفتم صبح ها نگاه کنم  ;D
http://paste.ubuntu.com/9775401/
هی میزده abort بعد دانلود هم میکرده  ;D
الان چرا اینجوریه؟؟ خب با این اوضاع واسه فایلی که دانلود کردم مشکلی پیش نمیاد؟؟ مثل IDM یا XDM که خیلی وقتا یه فایل رو ناقص میگرفتن و مخصوصا اگه ISO بود پدر کاربر رو در می آورد؟؟  ](*,)
« آخرین ویرایش: 04 بهمن 1393، 12:45 ق‌ظ توسط Rasubuntu »
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین { AliReaza }

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی، دیگر در مورد آزادی شعار نده...
سلام دوستان.
میگم این آریا2 که شبا دانلود می کنه، صبح از خواب پا میشم میبینم فایل کاملا دانلود شده.
ولی؟؟ وقتی لوگ رو می بینم توش همش Abort شده.  :o آخرش نوشته کمپلت.  ???
http://paste.ubuntu.com/9775395/

جریان چیه؟؟ چرا Abort میزنه؟؟ به سرور وصل نمیشه؟؟ یعنی Retry‌ میزنه خود به خود؟؟
اینم یه تیکه از دانلود شدنش توی ترمینال که با < خروجی گرفتم صبح ها نگاه کنم  ;D
http://paste.ubuntu.com/9775401/
هی میزده abort بعد دانلود هم میکرده  ;D
الان چرا اینجوریه؟؟ خب با این اوضاع واسه فایلی که دانلود کردم مشکلی پیش نمیاد؟؟ مثل IDM یا XDM که خیلی وقتا یه فایل رو ناقص میگرفتن و مخصوصا اگه ISO بود پدر کاربر رو در می آورد؟؟  ](*,)
این خطاها status=400 هستند

پیغام خطای 400 به این معنی است درخواستی که از سوی مرورگر شما به Server مورد نظرتان ارسال شده است (برای مثال درخواست باز کردن یک صفحه خاص)، دچار نوعی ناهنجاری است.
تا هنگامی که Server درخواست شما را درک نکند، نمی تواند آن را انجام دهد و در نتیجه شما با خطای 400 روبرو خواهید شد.

در دو حالت که بیشتر این اتفاق میافته:

1- یکدفعه چند درخواست یکسان به Server ارسال شده و Server گیج زده  ;D
2- کلا Server برای چند لحظه دچار تداخل در کارش شده.

البته حالتهای دیگر هم هستند، اما این دو مورد بیشتر هستند.

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
مرسی از پاسختون
ولی خب من از مرورگر استفاده نمی کنم. خود آریا2 به سرور مستقیما وصل میشه. منظورتون کلی هست دیگه!  ;)
اینکه میگین چند درخواست میده به سرور و گیجش می کنه (مثل DDos) ممکنه به این خاطر باشه که من 16 کانکشن برای آریا در نظر میگیرم؟؟؟

نقل‌قول
خب دیشب اینجوری شد. پریشب هم اینجوری شد.
یعنی مشکل از سروره؟؟ (اینجا سرور مال Steam هست)
یا آریا2 این اتفاق واسش می افته؟؟
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین { AliReaza }

• Hero Member
  • *
  • اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی، دیگر در مورد آزادی شعار نده...
ولی خب من از مرورگر استفاده نمی کنم. خود آریا2 به سرور مستقیما وصل میشه. منظورتون کلی هست دیگه!  ;)
بله منظورم کلی هست  ;D

اینکه میگین چند درخواست میده به سرور و گیجش می کنه (مثل DDos) ممکنه به این خاطر باشه که من 16 کانکشن برای آریا در نظر میگیرم؟؟؟
نه این مثل DDOS نیست.

فرض کنید برنامه در حال ارسال یک درخواست 10KB به Server هست و در حین ارسال درخواست دوباره همین در خواست را بفرستد و این درخواست ها بجای اینکه پشت سرهم در Server قرار بگیرند، در هم ترکیب میشوند. اینطوری درخواست نامفهوم میشه.

مثال:
نقل‌قول
" سلام. خوبی؟ حالت چطور؟ چه خبرا؟ "

" سلام. خوبی؟ حالتسلام. خوبی؟ حالت چطور؟ چه خبرا؟ چطور؟ چه خبرا؟ "

امیدوارم مثال خوبی بوده باشه  ;D

نقل‌قول
خب دیشب اینجوری شد. پریشب هم اینجوری شد.
یعنی مشکل از سروره؟؟ (اینجا سرور مال Steam هست)
یا آریا2 این اتفاق واسش می افته؟؟

ممکنه این مشکلات در Server ها از اول هم باشه، ممکنه موقتی باشه.

ولی اگر شما بدونه مشکل دریافت انجام میدید، نگران نباشید.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
دقت کن هر بار abort شده یکی از کانکشن‌ها کم شده. این وسط یه اتفاقی افتاده که باعث شده یکی از کانکشن‌ها قطع بشه.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
نقل‌قول
بله منظورم کلی هست  ;D
;)

نقل‌قول
امیدوارم مثال خوبی بوده باشه  ;D
همون جمله ی قبل:
نقل‌قول
فرض کنید برنامه در حال ارسال یک درخواست 10KB به Server هست و در حین ارسال درخواست دوباره همین در خواست را بفرستد و این درخواست ها بجای اینکه پشت سرهم در Server قرار بگیرند، در هم ترکیب میشوند. اینطوری درخواست نامفهوم میشه.
رو که نوشتین، تا تهش رفتم  :D

نقل‌قول
ممکنه این مشکلات در Server ها از اول هم باشه، ممکنه موقتی باشه.
شانس من  ](*,)

نقل‌قول
ولی اگر شما بدونه مشکل دریافت انجام میدید، نگران نباشید.
فعلا که ایزو رو تست نکردم. ولی فکر نکنم مشکلی پیش اومده باشه واسه فایل.
امشبم یه ایزو دیگه دارم واسه دانلود. ببینم امشب هم اینجوری میشه یا نه.

مرسی  ;)
« آخرین ویرایش: 28 دی 1393، 05:21 ب‌ظ توسط Rasubuntu »

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
دقت کن هر بار abort شده یکی از کانکشن‌ها کم شده. این وسط یه اتفاقی افتاده که باعث شده یکی از کانکشن‌ها قطع بشه.

خب دیدین که آریا وقتی به آخرای دانلود میرسه ذره ذره کانکشن هارو کم می کنه. (چون هر تیکه یه بخش مشخصی از دانلود رو بر عهده داشته و خب وقتی تموم میشه -پر میشه- دیگه از لیست کانکشن ها بیرون میره)
ممکنه به خاطر کم شدن کانکشن ها اررور میداده؟؟ یعنی سرور میدیده یه کانکشن بدون اینکه از طرف سرور قطع بشه، خود به خود محو میشده، واسه همین گیج میشده و Abort میزده؟؟؟ (چون اون کانکشن کاملا پر شده و دانلودش تکمیل شده بوده؟؟).

یا اینکه همون طور که شما گفتین یه اتفاقی افتاده که کانکشن وسط راه قطع شده و ادامه ی دانلود رو سپرده به کانکشن های باقی مونده؟؟
خب اینجوری باشه پس مسلما فایل باید ناقص دانلود شده باشه.
استیم بوت لایو داره؟؟ اگه نداره پس نمی تونم تست کنم ببینم iso کاملا دانلود شده یا نه. (مگه اینکه توی سایتش md5 گذاشته باشه  ;) ) برم یه نگاهی بندازم.
با این حال اگه چیزی به ذهنتون رسید، این ذهن آشفته ی من رو هم راش بندازین لطفا  ;D
« آخرین ویرایش: 28 دی 1393، 05:22 ب‌ظ توسط Rasubuntu »

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
md5 رو چک کردم. یکی بودن  :o
دیگه نگران Abortها نباشم؟؟
« آخرین ویرایش: 28 دی 1393، 06:15 ب‌ظ توسط Rasubuntu »

آفلاین { AliReaza }

• Hero Member
  • *
md5 رو چک کردم. یکی بودن  :o
دیگه نگران Abortها نباشم؟؟
اگر یکی هستند، پس جای نگرانی نیست.

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
مشکل فقط با سرور استیم بود. لینک های دیگه مشکلی نداشتن  ;)