انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: Movie Player + Dvb  (دفعات بازدید: 1906 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
Movie Player + Dvb
« : 16 شهریور 1388، 09:45 ب‌ظ »
سلام راستش  میخواستم در ادامه تلاش های گذشته ام در مورد راه انداری کارت Sky star 2 Rev 2.8 a در ابونتو چند سوال مطرح کنم .
آیا با برنامه Movie Player که به طور پیش فرض همراه ابونتو نصب میشه میشه کانالها را دید یا  نه ؟
من کارتم را تصب کرده ام ( خروجی دستور dmesg |grep DVB )
[
left]vegeta@vegeta-desktop:~$ dmesg |grep DVB
[   18.960184] DVB: registering new adapter (FlexCop Digital TV device)
[   19.105932] DVB: registering adapter 0 frontend 0 (Conexant CX24123/CX24109)...
[   19.106392] b2c2-flexcop: initialization of 'Sky2PC/SkyStar 2 DVB-S rev 2.8' at the 'PCI' bus controlled by a 'FlexCopIIb' complete
[/left]
بسته dvb-utils_1.1.1+rev1207-4_all.deb را هم نصب کردم که البته هنگام نصب وابستگی داشت که اون هم نصب کردم
حالا با دستور scan -s 3 -p -o vdr -e 3 /usr/share/doc/dvb-utils/examples/scan/dvb-s/Hotbird-13.0E | tee channels.conf قصد ساختن لیست کانال ها داشتم من یک جهت بیشتر ندارم ( هاتبرد ) سوییچ هم ندارم . اما دستور بالا خروجی زیر را به من داد  ??? ??? ???
vegeta@vegeta-desktop:~$ scan -s 3 -p -o vdr -e 3 /usr/share/doc/dvb-utils/examples/scan/dvb-s/Hotbird-13.0E | tee channels.confscanning /usr/share/doc/dvb-utils/examples/scan/dvb-s/Hotbird-13.0E
using '/dev/dvb/adapter0/frontend0' and '/dev/dvb/adapter0/demux0'
ERROR: cannot open '/usr/share/doc/dvb-utils/examples/scan/dvb-s/Hotbird-13.0E': 2 No such file or directory
ERROR: initial tuning failed
dumping lists (0 services)
Done.
و اما حالا فرض که من لیست کانالها را ساختم این لیست را کجا باید کپی کنم چون ظاهرا برنامه Movie Player در قسمت /home/vegeta نیست
همین دیگه حالا منتظر راهنمایی هستم .  ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
« آخرین ویرایش: 16 شهریور 1388، 09:47 ب‌ظ توسط vegeta »
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.