انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مرورگر اینترنتی تازه به نام Vivaldi  (دفعات بازدید: 3189 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علی ۵۰۰

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 775
مرورگر اینترنتی تازه به نام Vivaldi
« : 17 بهمن 1393، 11:31 ب‌ظ »
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام به همهٔ دوستان
امروز من یک مرورگر اینترنتی جدید پیدا کردم که فکر کنم خوشتون بیاد. نام این مرورگر اینترنتی Vivaldi هست.
متن خبر:
نقل‌قول
Jon von Tetzchner پایه گذار و مدیرعامل شرکت معروف Opera مدیریت تیمی را بر عهده دارد که جدیدا مرورگر جدیدی با موتور کروم با نام Vivaldi عرضه کرده اند. این مرورگر با نامی جدید و قدرت و ظاهری متفاوت از اپرا عرضه شده است تا دل کاربران اینترنتی را برباید. این مرورگر جدید که برای پلتفرم های سه گانه ویندوز، مک و لینوکس عرضه شده است ظاهری کلاسیک و مدرن دارد. ظاهری همانند سایر مرورگرهای جدید همچون کروم، اسپارتان مایکروسافت و فایرفاکس، با یک دکمه منو جهت دسترسی به کلیه امکانات مرورگر. مرورگر Vivaldi حاصل یک فعالیت 3 ساله گروهی حرفه ای است و نام آن برگرفته از نام کشیش موسیقیدان ونیزی با نام آنتونیو لوچو ویوالدی می باشد که به کشیش مو قرمز مشهور است. جهت دانلود این مرورگر به آدرس vivaldi.com مراجعه کنید ...
منبع این خبر هم در تارنمای زیر است:
http://www.tarashe.com/software/433-vivaldi-browser/برای دریافت این مرورگر اینترنتی به تارنمای vivaldi.com مراجعه نمایید.
من یک عکس از Vivaldi در لینوکس گرفتم. به فایل پیوست نگاه کنید: :)
« آخرین ویرایش: 17 بهمن 1393، 11:33 ب‌ظ توسط علی ۵۰۰ »

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3482
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
پاسخ : مرورگر اینترنتی تازه به نام Vivaldi
« پاسخ #1 : 17 بهمن 1393، 11:53 ب‌ظ »
راستش من هنوز وقت نکردم تستش کنم.
ولی حامد جان لطف کرده و این کارو انجام داده  ;)
http://ubuntunews.ir/%d9%85%d8%b1%d9%88%d8%b1%da%af%d8%b1-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9-%d9%88-%d9%85%d8%aa%d9%81%d8%a7%d9%88%d8%aa-vivaldi/
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 18 بهمن 1393، 01:21 ق‌ظ »
از نظر من که تا فایرفاکس هست، بقیه ول معطّلن :D
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3482
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« پاسخ #3 : 18 بهمن 1393، 01:26 ق‌ظ »
از نظر من که تا فایرفاکس هست، بقیه ول معطّلن :D
اون که آره صد در صد.
ولی برای تنوع خوبه  ;)
شاید کسی استفاده ی حرفه ای از مرورگر نداشته باشه و نیاز به یک مرورگر سبک و شیک و ساده داشته باشه. تنوع کلا توی گنو/لینوکس خوبه.
مثلا الان فایرفاکس من از کل KDE بیشتر رم مصرف می کنه. (400 مگ!) چون پر از آپشنای شخصی سازی و مهمیه که من باید ازشون استفاده کنم. بدون افزونه هاش اصلا نمیتونم با فایرفاکس کار کنم  ;D
ولی کسی ممکنه اصلا کاری به افزونه و از این کارای عجیب غریب نداشته باشه. یه مرورگر سبک (شاید زیر 100 مگ) میتونه خیلی براش مفید باشه.  ;)
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
« پاسخ #4 : 18 بهمن 1393، 03:05 ق‌ظ »
بسم الله الرحمن الرحیمتا وقتی مرورگر آزاد خوب هست، چرا بریم از مرورگرهای انحصاری استفاده کنیم!