انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر Persepolis ورژن ۱.۱۸.۴  (دفعات بازدید: 185215 بار)

0 کاربر و 20 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
  • WE ARE UNITED, WE'LL NEVER DIE
همه چیز عالی به غیر از مشکلی که الان دیدم اینترنتم به دلیل اتمام پهنای باند تمام شده من با دستوری که تو بالا عرض کردم اقدام به دانلود کردم که ساعت پایان رو ۰۶:۵۹ زده بوده یعنی ۱ دقیقه قبل از پایان ساعت دانلود نا محدود اما دانلود انقدر ادامه داده تا اینکه ساعت ۰۸:۴۴ دانلود ادامه داشته جالب اینه که تو لاگ داره میگه سر ساعت قطع کرده اما انقدر ادامه داده دانلود رو تا پهنای باندم تموم شه.لطفا این مورد رو بررسی کنید ببینید مشکل چیه بقیه موارد عالی جای هیچ حرفی نداشت اما این مورد برای من و خیلی ها مثل من بسیار مهمه
ممنون از فیدبک،معذرت خواهی به خاطر این اتفاق
بررسی میکنم ببینم مشکل چی بوده
یه تغییر موقتی در کدهای برنامه دادم و فکر میکنم این اتفاق رخ نده فعلا تا کاملا مشکل رو بررسی و حل کنم
دوباره برنامه رو نصب بفرمایید و یه تست کنید ببینید بازهم مشکل وجود داره یا نه
موقتا reconnectiing رو غیر فعال کردم

اگه براتون ممکن هست و مشکلی نیست فایل report مربوط به این قسمت از دانلودتون از اول تا آخر که مشکل پیدا کرده رو برام با پیغام خصوصی ارسال کنید تا بتونم بهتر بررسی کنم
ممنون

متشکر ازپشتیبانی خوبتون
۱-اول از همه یه قسمت ایجاد کنید برای حمایت مالی
۲-فایل ریپورت منظورتون همون فایل داخل پوشه دنلود هست؟چون اون که همونطور عرض کردم اعلام کرده ۶:۵۹ تمام کرده اما با برنامه VNSTAT وقتی گزارش ساعتی گرفتم دیدم تا ساعت ۸:۴۰ ادامه داشته دانلود که پهنای باند تموم شده و به طبع دانلود قطع شده اما اگر یه قسمتی برای لاگ گزاشتید بگید کجاست من اون لاگ عملکرد رو بفرستم براتون
۳-چشم الان یه بار حرف و مجدد نصب میکنم
۴-برای اپدیتش هم یه فکری کنید که هر سری نیاز نباشه پاک کنیم دوباره نصب کنیم
همون فایل ریپورت رو بفرستید که داخل پوشه دانلود هست
راستی نمیخوات پاک کنید
فقط دوباره نصب کنید

والا قبل اینکه بفرمایید پاک کرده بودم امابعد نصب مجدد  الان تست کردم به خوبی کار کرد و سر تایم قطع کرد

#################
Wed Jun 24 17:39:09 IRDT 2015
download process starting now
#################
#################
Wed Jun 24 17:40:09 IRDT 2015
Time is UP!
#################
#################
Wed Jun 24 17:40:11 IRDT 2015
http://dl2.saberfun.ir/mersad/serial/Shamdooni/Shamdooni_27_HQ.%28SaBerFun.IR%29.mkv
Queue Paused
#################

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
علیرضا خان چند تا پیشنهاد :

1- این مشکل تغییر منطقه کار را حل کن هر وقت پی دی ام تی داره فایل میگیره من از این منطقه میفرستمش اون منطقه تیپش به هم میریزه

2-کاری کن که ریپرت از فایل های دانلود شده و نشده را بشه با خود ترمینال گرفت می تونی از سویچ R استفاده کنی مثلا به جای این که ما بریم به مسیر دانلود ها پوشه ی پی دی ام تی فایل ریپرت بشه با خود ترمینال ریپرت گرفت اونم جدا جدا از دانلود شده و نشده

3- میشه برای هر دانلود تمام نشده یه ای دی بزاری که نخوایم بریم به فایل ریپرت و کپی کنیم میتونیم ای دی را حفظ کنیم مثلا ای دی a22 خیلی راخت هر وقت این دانلود را خواستیم 3 حرف توی ذهنمونه ستور زیر را میزنیم پی دی ام تی دانلود میکنه :
pdmt -l a22
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین AleZ

• Full Member
  • *
  • ارسال: 119
    • فروش صندلی تاشو و لوازم اتومبیل
مثل این هیچ جایی ندیدم ....  ;D

دستت دردنکنه آقای صمیمی
مدتها بود موقع دانلود توی اوبونتو عذاب میکشیدم برا سرعت کم

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
مثل این هیچ جایی ندیدم ....  ;D

دستت دردنکنه آقای صمیمی
مدتها بود موقع دانلود توی اوبونتو عذاب میکشیدم برا سرعت کم

مرسی از فیدبک :)
خدا این اینترنت پر سرعتت رو پر سرعت تر کنه :D

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
پیشنهاد ۱:
*دریافت کد، برای زمان انتظار اینترنت*

اون موقع که اینترنت قطع میشه و دریافت‌کنندهٔ ما منتظر می‌مونه، بتونیم از قبل بهش بگیم مثلا
pdmt ... -t "pon dsl-provider"

پیشنهاد ۲ (بهتر و جامع‌تر):
*کد تنظیم دائمی بجای رفتن به پروندهٔ اصلی*
مثلا با این کد من بتونم «تلاش مجدد» و «کد زمان قطعی اینترنت» و «کد بعد از اتمام دریافت» و بقیه را پیش‌فرض کنم و بعدا در صورت مغایرت به دستور دریافت گزینهٔ دلخواه دیگه‌ای اضافه کنم.:
pdmt --set -r y -t "pon dsl-provider" -d "shutdown" -w "password"البته بعد این پسورد را ... (برای اون هم دوستان پیشنهاد بدند) تا هم تنظیمات پیش‌فرض داشته باشیم، هم مشکل دریافت پسورد حل بشه.
:) :)

آفلاین حسین دیباپور

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 257
  • حرف کم بزن --- عمل کن یکم
    • وبلاگ شخصی حسین دیباپور
سلام و ممنون از علیرضای عزیز.
خیلی عالیه.
ولی توی این نسخه یکم ایرادات داره. مثلا همین الان خواستم یه فایل دانلود کنم ارور میداد و reconnect میشد و همینطور ارور پشت سر هم :|
الان دارم با دانلود منیجر پیش فرض مرورگر دانلود میکنم.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام و ممنون از علیرضای عزیز.
خیلی عالیه.
ولی توی این نسخه یکم ایرادات داره. مثلا همین الان خواستم یه فایل دانلود کنم ارور میداد و reconnect میشد و همینطور ارور پشت سر هم :|
الان دارم با دانلود منیجر پیش فرض مرورگر دانلود میکنم.
برو داخل تنظیمات و تعداد دفعات رو کم کن اینجوری reconnect کمتر میده:)فکر میکنم پیش فرضها رو یه کم زیاد گذاشتم ظاهرا!

« آخرین ویرایش: 07 تیر 1394، 01:58 ق‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین حسین دیباپور

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 257
  • حرف کم بزن --- عمل کن یکم
    • وبلاگ شخصی حسین دیباپور
آخه با دانلود منیجر خود مرورگر راحت دانلود شد ولی با PDMT همینطور پشت سرم هم Download Failed میداد!
« آخرین ویرایش: 07 تیر 1394، 04:40 ق‌ظ توسط حسین دیباپور »

آفلاین رسول صفری

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
    • رسول صفری |‌Rasool Safari
سلام جناب امیر صمیمی ...
این دانلود منیجر عالیه ولی امروز خواستم توی کوبونتو 15.04 نصب کنم با خطا مواجه شدم .
آخرین دستور که برای نصب دانلود منیجر هست را وارد میکنم با خطای زیر مواجه میشم ...

Installation Failed!can not find home folder
Arch + KDE Plasma 5.9 :)

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام
به جای کنسول از یه ترمینال دیگه مثلا xterm استفاده کن یا تنظیمات کنسول رو روی بش بذار :-)

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
سلام جناب صمیمی خسته نباشید.بعد از مشکلی که درمورد تمام نشدن دانلود دفعه قبل داشتم و فرمودید تغییراتی دادید دوباره نصب کنم انجام دادم متاسفانه دیشب باز هم دانلود راس ساعت ۷ قطع نشد و ادامه داد تا پایان پهنای باند.در شرایطی که چند روز سر ساعت قطع میکرد اما دیشب دوباره قطع نکرد والا نمیدونم شرایط چیه و مشکل از کجاست اما مواقتا به دلیل پهنای باند گرونی که دارم تهیه میکنم از برنامه استفاده نکنم.اگه این مشکل بطور کامل مرتفع گردید اعلام کنید چون خصوصیت های عالی داره

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام جناب صمیمی خسته نباشید.بعد از مشکلی که درمورد تمام نشدن دانلود دفعه قبل داشتم و فرمودید تغییراتی دادید دوباره نصب کنم انجام دادم متاسفانه دیشب باز هم دانلود راس ساعت ۷ قطع نشد و ادامه داد تا پایان پهنای باند.در شرایطی که چند روز سر ساعت قطع میکرد اما دیشب دوباره قطع نکرد والا نمیدونم شرایط چیه و مشکل از کجاست اما مواقتا به دلیل پهنای باند گرونی که دارم تهیه میکنم از برنامه استفاده نکنم.اگه این مشکل بطور کامل مرتفع گردید اعلام کنید چون خصوصیت های عالی داره
دستوری که برای دانلود استفاده میکنید و ریپورت رو بذارید ممنون میشم

آفلاین رسول صفری

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
    • رسول صفری |‌Rasool Safari
سلام
به جای کنسول از یه ترمینال دیگه مثلا xterm استفاده کن یا تنظیمات کنسول رو روی بش بذار :-)
کنسول روی بش بود ولی با xterm مشکلم حل شد ...ازتون ممنونم.
*این برنامه خیلی عالیه خسته نباشید.
Arch + KDE Plasma 5.9 :)

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *

براتون قرار دادم.متاسفانه انقدر ادامه میده که پهنای باند تموم میشه رکانکت میده

pdmt -f /home/soheil/link -s 01:01 -e 06:59 -m 8 -r y

#################
#################
Mon Jun 29 01:01:00 IRDT 2015
#################
#################
Mon Jun 29 09:23:07 IRDT 2015
http://iso.esd.microsoft.com/W10IP/07973073D3117B492DAA3497B1BE5F96/Windows10_InsiderPreview_x32_EN-US_10130.iso
Reconnecting#################
#################

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من

براتون قرار دادم.متاسفانه انقدر ادامه میده که پهنای باند تموم میشه رکانکت میده

pdmt -f /home/soheil/link -s 01:01 -e 06:59 -m 8 -r y

#################
#################
Mon Jun 29 01:01:00 IRDT 2015
#################
#################
Mon Jun 29 09:23:07 IRDT 2015
http://iso.esd.microsoft.com/W10IP/07973073D3117B492DAA3497B1BE5F96/Windows10_InsiderPreview_x32_EN-US_10130.iso
Reconnecting#################
#################

یه مقدار مشکل عجیبی هست و نمونش پیش نیومده و ایده ای ندارم چرا سر ساعت متوقف نشده یا حتی پیغامی هم نداده
ممنون از اینکه فیدبک دادی
حتما بررسی میکنم :)