انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر Persepolis ورژن ۱.۱۸.۴  (دفعات بازدید: 185226 بار)

0 کاربر و 29 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین { AliReaza }

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی، دیگر در مورد آزادی شعار نده...
سلام مجدد

چنتا پیشنهاد جزئی برای برنامه دارم که بنظرم خوبه اجرایی بشه:

۱− اگر پنجره خط فرمان را کوچک کنید، متنهای برنامه با پنجره هماهنگ نمیشه.
−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−

۲- اگر بشه قابلیتی برای حداقل و حداکثر تعداد connection ها تنظیم کرد خیلی خوب میشه.

مثلا: در حالت حداکثر تنظیم بشه ۱۶ و در حالت حداقل تنظیم بشه ۱۲ و وقتی برنامه شروع میکنه به دریافت اول با ۱۶ connection شروع کنه.
حالا در حین دریافت ممکنه چنتا از این connection ها از دست بروند، اما تا زمانی که کمتر از ۱۲ نشدن، reconnecting انجام نشود.

در مورد File ها با حجم پایین هم میشه تنظیم کرد که اگر حجم باقی مانده کمتر از مثلا 50MB بود، reconnecting بدون توجه به تعداد connection ها، هر چند لحظه یک بار انجام بشه.
مثلا: اگر حجم کمتر از 50MB باقی مانده بود، هر ۲ دقیقه reconnecting انجام بشه.

در blog دنبال این گشتم که بفهمم reconnecting با چه اصولی کار میکنه، اما توضیحی ندیدم.

برای خوده من خیلی پیش اومده که هنوز connection ها ۱۶ هستند و برنامه reconnecting انجام داده.
−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−

۳− یک مقدار نمایش حجم دقیقتر بشه. حداقل با ۲ یا ۳ رقم بعد از ممیز.
مثلا File با حجم 957MiB را به صورت 0.9GiB نمایش میده که اگر حداقل به صورت 0.95GiB نمایش بده خیلی بهتر میشه.
اگر امکان تنظیم نوع واحد باشه خیلی بهتر میشه. مثلا بشه تنظیم کرد که حجم ها را به صورت KiB, KB, MiB, MB, GiB, GB و... نمایش داد.

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
با دانلود فایل های پیوستی مشکل داره فایل ها را با فرمت PHP دانلود میکنه یه کاریش بکن آقا علیرضا
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
با دانلود فایل های پیوستی مشکل داره فایل ها را با فرمت PHP دانلود میکنه یه کاریش بکن آقا علیرضا
مسئله مربوط میشه به authentication انجمن که قبلا توضیح دادم :)

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
مسئله مربوط میشه به authentication انجمن که قبلا توضیح دادم :)

با خود اریای اصیل مشکل نداره ولی خب به هر حال
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 452
آقا علیرضا شرمنده که من متوجه نشدم github بازیش گرفته و من فایل جدید رو ندارم.الان که موفق شدم دیدم قسمت تنظیمات پیشرفت زیادی داشته کاکو ::)
ولی چقدر خوب میشد از اول این پنجره دانلود باز نمیشد و هر کس میخواست فعالش میکرد.
از اسم زیبایی که انتخاب کردی بسیار خوشحال شدم ولی فرقش رو با اسم قبلی متوجه نشدم! ???

آفلاین { AliReaza }

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی، دیگر در مورد آزادی شعار نده...
سلام مجدد

آقا یک نظر و در عین حال یک انتقاد!!!

اگر قرار باشه PDMT یک برنامه ایرانی باشه و یکی از نام های ایران را دربرداشته باشه، چرا فارسی نیست؟

داشتم یکی از موضوعات انجمن ( http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,118806.msg964211.html#msg964211 ) را مطالعه میکردم که یکی از دوستان ( علی ۵۰۰ ) به یک برنامه خط فرمان به نام mlterm اشاره کردن که فارسی را هم پشتیبانی میکنه.

mlterm را نصب کردم و بدون هیچگونه تنظیماتی، میشه توش فارسی نوشت.

جدا از mlterm هم روشی وجود داره که میشه در خط فرمان فارسی نوشت ( با استفاده از bicon )

با توجه به این شرایط به نظرم بهتره برای اثبات بهتر و بیشتر، ایرانی بودن این برنامه حداقل فارسی سازی هم بشه.

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
سلام. علیرضا جون ممنون بابت برنامه.
از بقیه هم که دارند استفاده می‌کنند و کمک می‌کنند ممنونم.

منم از اینترنت wireless استفاده می‌کنم به این صورت که یک مودم بیرونی از دکلی امواج را می‌گیره و من با dsl به مودم وصل می‌شم.
کیفیت این نوع اینترنت خیلی پایینه و قطعی و نوسان زیاد داره ولی معمولا با سرعت بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوبایت دریافت دارم.

این نوع اینترنت همه جا روی اعصابمه، از جمله‌ی اونا failed دادن pdmt و همچنین ناتوانی در بارگذاری تو سایت persiangig.
و طبق گفته‌ی دوستمون با axel چنین مشکلی خیلی کمه. یا قبلا (الآن آدرسش یادم نی) از سایتی با flashgot چیز می‌گرفتم. با axel با یک connection شروع یه دریافت می‌کرد و درصد پیشرفت ۰ بود و بعد مدتی کامل می‌گرفت. ولی pdmt و aria2 همون اول خطا می‌دادن. این مورد دومی چون دیگه تکرار نشد و کمیابه بیخیالش ولی بهینه سازی برای کیفیت پایین اینترنت ممکنه؟

باز هم تشکر.
:) :)

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
  • WE ARE UNITED, WE'LL NEVER DIE
من همین الان میرم نصب کنم و تست کنم اما فقط با مرورگر کروم کار میکنم ایا امکان ست کردنش با کروم هست؟

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
ممنون از همه دوستان
من کامنت های دوستان رو مدام دنبال میکنم و روی برنامه کار میکنم :)

من همین الان میرم نصب کنم و تست کنم اما فقط با مرورگر کروم کار میکنم ایا امکان ست کردنش با کروم هست؟
نه متاسفانه
ولی با فایرفاکس میتونید طبق راهنمای وبلاگ هماهنگش کنید

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
نصبش که خیلی راحت بود دستورات هم سادست فقط یه لیست دانلود اماده کردم و دستور زیر رو زدم اما نمیتونه پیدا کنه

pdmt -f home/soheil/Downloads/PersianDM/link.txt -s 01:50 -e 06:59 -m 8 -r y

-------------------------------------------------------

حل شد...........نکته این بود که فایل حاوی لینک رو نباید تو پوشه دانلود گذاشت.بسیار هم عالی خیلی ساده سریع و کار راه انداز
« آخرین ویرایش: 03 تیر 1394، 02:02 ق‌ظ توسط khorsand14 »

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *

بسیار عالی ماکسیموم سرعتی که میتونم از نت بکشم رو داره میکشه خیلی خوشم اومد ازش و جالب اینه که تا امروز از uget‌استفاده میکردم و پردازنده لپ تاپمو یه مقدار درگیر خودش میکرد اما الان خیلی راحت تو ترمینال داره سبک انجام میشه.یه خسته نباشید جانانه به سازندش.فقط یه چیزی رو نفهمیدم اگه اپدیت بشه برای اپدیتش باید چکار کنیم و اینکه من الان از این برنامه خوشم اومده و میخوام به سازنده Donate کنم چکار کنم؟
« آخرین ویرایش: 03 تیر 1394، 02:24 ق‌ظ توسط khorsand14 »

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
همه چیز عالی به غیر از مشکلی که الان دیدم اینترنتم به دلیل اتمام پهنای باند تمام شده من با دستوری که تو بالا عرض کردم اقدام به دانلود کردم که ساعت پایان رو ۰۶:۵۹ زده بوده یعنی ۱ دقیقه قبل از پایان ساعت دانلود نا محدود اما دانلود انقدر ادامه داده تا اینکه ساعت ۰۸:۴۴ دانلود ادامه داشته جالب اینه که تو لاگ داره میگه سر ساعت قطع کرده اما انقدر ادامه داده دانلود رو تا پهنای باندم تموم شه.لطفا این مورد رو بررسی کنید ببینید مشکل چیه بقیه موارد عالی جای هیچ حرفی نداشت اما این مورد برای من و خیلی ها مثل من بسیار مهمه

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
همه چیز عالی به غیر از مشکلی که الان دیدم اینترنتم به دلیل اتمام پهنای باند تمام شده من با دستوری که تو بالا عرض کردم اقدام به دانلود کردم که ساعت پایان رو ۰۶:۵۹ زده بوده یعنی ۱ دقیقه قبل از پایان ساعت دانلود نا محدود اما دانلود انقدر ادامه داده تا اینکه ساعت ۰۸:۴۴ دانلود ادامه داشته جالب اینه که تو لاگ داره میگه سر ساعت قطع کرده اما انقدر ادامه داده دانلود رو تا پهنای باندم تموم شه.لطفا این مورد رو بررسی کنید ببینید مشکل چیه بقیه موارد عالی جای هیچ حرفی نداشت اما این مورد برای من و خیلی ها مثل من بسیار مهمه
ممنون از فیدبک،معذرت خواهی به خاطر این اتفاق
بررسی میکنم ببینم مشکل چی بوده
یه تغییر موقتی در کدهای برنامه دادم و فکر میکنم این اتفاق رخ نده فعلا تا کاملا مشکل رو بررسی و حل کنم
دوباره برنامه رو نصب بفرمایید و یه تست کنید ببینید بازهم مشکل وجود داره یا نه
موقتا reconnectiing رو غیر فعال کردم

اگه براتون ممکن هست و مشکلی نیست فایل report مربوط به این قسمت از دانلودتون از اول تا آخر که مشکل پیدا کرده رو برام با پیغام خصوصی ارسال کنید تا بتونم بهتر بررسی کنم
ممنون
« آخرین ویرایش: 03 تیر 1394، 12:22 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
یه تغییر موقتی در کدهای برنامه دادم و فکر میکنم این اتفاق رخ نده فعلا تا کاملا مشکل رو بررسی و حل کنم

اگه براتون ممکن هست و مشکلی نیست فایل report مربوط به این قسمت از دانلودتون از اول تا آخر که مشکل پیدا کرده رو برام با پیغام خصوصی ارسال کنید تا بتونم بهتر بررسی کنم
ممنون

متشکر ازپشتیبانی خوبتون
۱-اول از همه یه قسمت ایجاد کنید برای حمایت مالی
۲-فایل ریپورت منظورتون همون فایل داخل پوشه دنلود هست؟چون اون که همونطور عرض کردم اعلام کرده ۶:۵۹ تمام کرده اما با برنامه VNSTAT وقتی گزارش ساعتی گرفتم دیدم تا ساعت ۸:۴۰ ادامه داشته دانلود که پهنای باند تموم شده و به طبع دانلود قطع شده اما اگر یه قسمتی برای لاگ گزاشتید بگید کجاست من اون لاگ عملکرد رو بفرستم براتون
۳-چشم الان یه بار حرف و مجدد نصب میکنم
۴-برای اپدیتش هم یه فکری کنید که هر سری نیاز نباشه پاک کنیم دوباره نصب کنیم

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من

ممنون

متشکر ازپشتیبانی خوبتون
۱-اول از همه یه قسمت ایجاد کنید برای حمایت مالی
۲-فایل ریپورت منظورتون همون فایل داخل پوشه دنلود هست؟چون اون که همونطور عرض کردم اعلام کرده ۶:۵۹ تمام کرده اما با برنامه VNSTAT وقتی گزارش ساعتی گرفتم دیدم تا ساعت ۸:۴۰ ادامه داشته دانلود که پهنای باند تموم شده و به طبع دانلود قطع شده اما اگر یه قسمتی برای لاگ گزاشتید بگید کجاست من اون لاگ عملکرد رو بفرستم براتون
۳-چشم الان یه بار حرف و مجدد نصب میکنم
۴-برای اپدیتش هم یه فکری کنید که هر سری نیاز نباشه پاک کنیم دوباره نصب کنیم
همون فایل ریپورت رو بفرستید که داخل پوشه دانلود هست
راستی نمیخوات پاک کنید
فقط دوباره نصب کنید