انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر Persepolis ورژن ۱.۱۸.۴  (دفعات بازدید: 185130 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
خیلی عالیه حـــرف نداره \\:D/

فقط اگه اسم فایلی که داره دانلود میشه راهم نشون بده خیلی عالی میشد

علاوه بر این اگه تو لاگ بزنه که چه مقدار از فایل دانلود شده خیلی عالی میشه. مثل:125/675(125 تا از 675 تا)

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین farvahar_68

• Full Member
  • *
  • ارسال: 142
آقا علیرضا دستت درد نکنه عالیه بدون مشکل کار میکنه

اینم نتیجه کار
این جهان زندان و ما زندانیان....
حفره کن زندان و خود را وارهان...

آفلاین msajadi832

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 331
  • http://appza.ir
    • اپزا: ابزار هوشمند کسب و کار شما
سلام. برای برنامه مفیدت خسته نباشی

فقط من یه مشکل کوچیک وحشتناک دارم

من طبق دستور شما در وبلاگتون جلو رفتم ولی در هنگام نصب این خطا رو میده:
############################################################
############# Welcome to PDMT installation #################
Please enter root password
root
rm: cannot remove ‘/home/morteza/.kde/share/apps’: Directory not empty
mkdir: cannot create directory ‘/usr/local/java’: Permission denied
cp: target ‘/usr/local/java/jdk1.8.0_11/.persian_download_manager_terminal’ is not a directory
chmod: cannot access ‘/usr/local/java/jdk1.8.0_11/.persian_download_manager_terminal/pdmt’: No such file or directory
chmod: cannot access ‘/usr/local/java/jdk1.8.0_11/.persian_download_manager_terminal/final_script’: No such file or directory
mv: cannot move ‘/home/morteza’ to ‘/usr/bin/morteza’: Directory not empty
mv: cannot stat ‘/usr/local/java/jdk1.8.0_11/.persian_download_manager_terminal/pdmt’: No such file or directory
Installation compeleted

به خطاهاش زیاد توجه نکردم و با sudo هم تست کردم که فولدر یوزرم رو پر پر کرد!!!

من لینوکس مینت ۱۷.۱ دارم

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *

علاوه بر این اگه تو لاگ بزنه که چه مقدار از فایل دانلود شده خیلی عالی میشه. مثل:125/675(125 تا از 675 تا)

سلام علیرضا جان فید بک میدم:
حدود 3 شب پیش که تست کردم خوب بود(این 3 شب بنا به دلایلی نمیتونستم دانلود کنم امشب هم دوباره تست میکنم و بعید میدونم مشکل داشته باشه) \\:D/

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام. برای برنامه مفیدت خسته نباشی

فقط من یه مشکل کوچیک وحشتناک دارم

من طبق دستور شما در وبلاگتون جلو رفتم ولی در هنگام نصب این خطا رو میده:
root
rm: cannot remove ‘/home/morteza/.kde/share/apps’: Directory not empty
mkdir: cannot create directory ‘/usr/local/java’: Permission denied
cp: target ‘/usr/local/java/jdk1.8.0_11/.persian_download_manager_terminal’ is not a directory
chmod: cannot access ‘/usr/local/java/jdk1.8.0_11/.persian_download_manager_terminal/pdmt’: No such file or directory
chmod: cannot access ‘/usr/local/java/jdk1.8.0_11/.persian_download_manager_terminal/final_script’: No such file or directory
mv: cannot move ‘/home/morteza’ to ‘/usr/bin/morteza’: Directory not empty
mv: cannot stat ‘/usr/local/java/jdk1.8.0_11/.persian_download_manager_terminal/pdmt’: No such file or directory
Installation compeleted

به خطاهاش زیاد توجه نکردم و با sudo هم تست کردم که فولدر یوزرم رو پر پر کرد!!!

من لینوکس مینت ۱۷.۱ دارم
سلام پیغام خصوصیتون رو چک کنید

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من

حدود 3 شب پیش که تست کردم خوب بود(این 3 شب بنا به دلایلی نمیتونستم دانلود کنم امشب هم دوباره تست میکنم و بعید میدونم مشکل داشته باشه) \\:D/
ممنون از فیدبک
خداروشکر :)
حالا دارم روی برنامه کار میکنم و انشالله در ورژن جدید پیشنهادات دوستان رو هم به برنامه اضافه میکنم

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *

ممنون از فیدبک
خداروشکر :)
حالا دارم روی برنامه کار میکنم و انشالله در ورژن جدید پیشنهادات دوستان رو هم به برنامه اضافه میکنم

عالی و بدون مشکل کار میکنه من کاملا راضیم.

آفلاین msajadi832

• Sr. Member
  • *
سلام آقای صمیمی
سیستم عاملم رو به کوبونتو ۱۴.۰۴ تغییر دادم و اون خطا توی لینوکس مینت رو دیگه نشون نمیده.
ولی توی کوبنتو یه مشکل داره که بعد از نصب و حتی موقع اجرای یه دانلود (مثلا همین مثال دانلود عکس خودتون) خطا می ده:

لینک دانلود:
pdmt -l "https://www.google.com/images/srpr/logo11w.png"
خطا:
#########################################
### Persian Download Manager Terminal ###
############  (PDMT)  ###################

/home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: 442: /home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: cannot create
/home/morteza/.persian_download_manager_terminal/temp/pdm_number.txt: Directory nonexistent
/home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: 637: /home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: cannot create
/home/morteza/.persian_download_manager_terminal/temp/aria_ready_file: Directory nonexistent
/home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: 638: /home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: cannot create
/home/morteza/.persian_download_manager_terminal/temp/aria_ready_file: Directory nonexistent
/home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: 639: /home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: cannot create
/home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: 640: /home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: cannot create
chmod: cannot access '/home/morteza/.persian_download_manager_terminal/temp/aria_ready_file': No such file or directory
/home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: 643: /home/morteza/.persian_download_manager_terminal/final_script: cannot create
/home/morteza/.persian_download_manager_terminal/temp/s0.txt: Directory nonexistent
Please Wait...
و بعدش همین طور گیر می کنه

آقای javad751 هم پرسیده بودن که جواب خصوصی بهشون دادین

آفلاین msajadi832

• Sr. Member
  • *
ببخشید موقع نصب خطایی نداره ولی موقع دانلود این خطا ها میاد و هنگ می کنه

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
سلام اقا خسته نباشید
من برنامه را روی raspbian نصب کردم و با موفقیت تونستم باهاش دانلود کنم . اما چندتا سوال دارم که امیدوارم بهش پاسخ دهید.

1- ایا میتوان برای دانلود به صورت صف از سایتهایی که نیاز به نام کاربری و کلمه عبور دارند از این الگو استفاده کرد؟
http://USER:PASS@example.com/address/2-سرعت دانلود من در زمان دانلود شبانه حدود 90 تا هست چطور میتونم روی PDMT محدودیت سرعت اعمال کنم مثلا روی 30 تا سرعت بیشتر نشه ؟ قبلا روی اریا با ارگومان زیر میشد روی سرعت اعمال محدودیت کرد .
—max-download-limit=30k3-برای تغییر مسیر فایل های دانلود شده باید کدام فایل را ویرایش کنم ؟
4-ایا امکان هماهنگ سازی برنامه با مرورگرها به خصوص فایرفاکس وجود دارد ؟
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
سلام

خیل عجیبه روی فدورا 21 نصب نشد. اینم خروجی نصاب برنامه
root
mkdir: cannot create directory ‘/home/behrooz’: Permission denied
mkdir: cannot create directory ‘/usr/share/Modules/.persian_download_manager_terminal’: Permission denied
cp: target ‘/usr/share/Modules/.persian_download_manager_terminal’ is not a directory
chmod: cannot access ‘/home/behrooz’: No such file or directory
chmod: cannot access ‘/usr/share/Modules/.persian_download_manager_terminal/pdmt’: No such file or directory
chmod: cannot access ‘/home/behrooz’: No such file or directory
chmod: cannot access ‘/usr/share/Modules/.persian_download_manager_terminal/final_script’: No such file or directory
mv: cannot stat ‘/home/behrooz’: No such file or directory
mv: cannot stat ‘/usr/share/Modules/.persian_download_manager_terminal/pdmt’: No such file or directory
Installation compeleted
خوب همانطور که میدونید کاربر روت در توزیع فدورا مثل اوبونتو نیست یه کلمه عبور جدا بهش اختصاص داده شده. در ابتدای مراحل نصب درخواست کلمه عبور کاربر روت را میکنه و با اینکه این کلمه عبور را دریافت میکنه اما هنوز قادر به ساختن دایرکتوری .persian_download_manager_terminal نیست .

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
سلام
خوب الان از فدورا 21 دیسک زنده در خدمت شما هستم . بعد از اون ارور موقع نصب که در پست بالا مشاهده میکنید تمامی پوشه خانگی کاربر behrooz پاک شد حدود 400 گیگ فایل بود. ( خاک بر سر شدم ) گفتم با برنامه testdisk شاید بشه کاری کرد از قبل یه دیسک زنده فدورا 21 داشتم با اون اومدم بالا و testdisk را نصب کردم پس از گذراندن مراحل به تصاویر زیر برخوردم . که اصلا خبر خوشی را نداشتند. هنوز هم ارتباط اون ارور ها موقع نصب و پاک شدن کل دایرکتوری کاربری ام را نفهمیدم . دوستانی که روی فدورا 21 تست کردن چطور موفق شدن ؟

آفلاین farvahar_68

• Full Member
  • *
  • ارسال: 142
سلام
خوب الان از فدورا 21 دیسک زنده در خدمت شما هستم . بعد از اون ارور موقع نصب که در پست بالا مشاهده میکنید تمامی پوشه خانگی کاربر behrooz پاک شد حدود 400 گیگ فایل بود. ( خاک بر سر شدم ) گفتم با برنامه testdisk شاید بشه کاری کرد از قبل یه دیسک زنده فدورا 21 داشتم با اون اومدم بالا و testdisk را نصب کردم پس از گذراندن مراحل به تصاویر زیر برخوردم . که اصلا خبر خوشی را نداشتند. هنوز هم ارتباط اون ارور ها موقع نصب و پاک شدن کل دایرکتوری کاربری ام را نفهمیدم . دوستانی که روی فدورا 21 تست کردن چطور موفق شدن ؟

واسه منم رو فدورا نصب نشد ولی چون اطلاعاتی تو home نداشتم مشکل شما واسم ایجاد نشد فقط یادمه نصب نشد :o
این جهان زندان و ما زندانیان....
حفره کن زندان و خود را وارهان...

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
سلام

واسه منم رو فدورا نصب نشد ولی چون اطلاعاتی تو home نداشتم مشکل شما واسم ایجاد نشد فقط یادمه نصب نشد :o
اخه در اولین پست از همین تاپیک با رنگ قرمز نوشته شده روی فدورا هم تست شده .

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
اخه در اولین پست از همین تاپیک با رنگ قرمز نوشته شده روی فدورا هم تست شده .

خدایی نکرده کذب نبوده
خودم نوشتم و خودم تست کردم
اینم اسکرین شات :)

برای دستور از sudo su استفاده کردم