انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر Persepolis ورژن ۱.۱۸.۴  (دفعات بازدید: 185270 بار)

0 کاربر و 15 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
چرا دوستان اینقدر xterm رو دست کم میگیرید نمیدنم!
xterm فوق العاده پرقدرت و با تنظیمات پیشرفته و قدیمی و پرطرفدار هست ،‌ فقط باید کار باهاش و تنظیم کردنش رو یاد بگیرید و البته با میزکارهای مختلف هماهنگی خوبی داره والبته برنامه سبکی هم هست

خب علیرضا جان یه لوگو برای PDMT درست کن رسمی تر بشه !!!!
خب چنتا لوگوی نمونه پیشنهاد بده ، راحت تر بشه این کار رو کرد  :)
اگه هر کدوم از دوستان بتونه ایده خوب بده ممنون میشم :)

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck

لوگو درست کردنم حرف نداره شما فقط بگید چی میخواید

« آخرین ویرایش: 09 خرداد 1394، 07:06 ب‌ظ توسط حسین حیدری »
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 452
آقا علیرضا بهتره به کیفیت این برنامه افزوده بشه تا به مسائل حاشیه ای پرداخته بشه.(هنوز هم هستند کسانیکه آزمایش نکرده بدون آگاهی از امکانات و ماهیت این برنامه آنرا فقط یه پوسته برای آریا2 میدونن و اونرو بی ارزش میبینن ](*,))
من این برنامه رو روی انواع توزیعها تست کردم از قبیل اوبونتو با میزکارهای موجود,دبیان استیبل وتستینگ,آرچ(مانجارو),جنتو(سابایون و calculate) و فدورا و اگه بتونم اپن سوزه روهم تست کنم دیگه کامل میشه.از اینجا به این نتیجه رسیدم که این برنامه در میزکارهای مختلف حتی اپن باکس که من ازش استفاده میکنم بخوبی و راحتی کار میکند.
فقط نمیدونم چرا بعضیها در هر پستی که میبینن باید یه نظری بزارن در صورتی که اصلا نمیدونن در مورد چی داره بحث میشه.یه چیزی پیدا میکنن و میگن که بگن ما هم هستیم....
اگرم یکی بخواد یه نکته که بنظرش میرسه بگه کلا پشیمون میشه...
یک باگ رو میخواستم گزارش بدم:وقتی دوستان یک لینک از عکس داخل پستشان میگذارن با downthemall براحتی دانلود میشه ولی با pdmt (دانلودر محبوب من)اون لینک دانلود نمیشه!برای تست این موضوع http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,117141.15.html عکس داخل پست را دانلود کنید.
البته فکر کنم ایراد از آریا2 باشه که یه فکری باید براش کرد.در uget هم این مورد حل نشده است.در صورتی که از آریا2 استفاده نکند مشکل حل میشود!

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
آقا علیرضا بهتره به کیفیت این برنامه افزوده بشه تا به مسائل حاشیه ای پرداخته بشه.(هنوز هم هستند کسانیکه آزمایش نکرده بدون آگاهی از امکانات و ماهیت این برنامه آنرا فقط یه پوسته برای آریا2 میدونن و اونرو بی ارزش میبینن ](*,))
من این برنامه رو روی انواع توزیعها تست کردم از قبیل اوبونتو با میزکارهای موجود,دبیان استیبل وتستینگ,آرچ(مانجارو),جنتو(سابایون و calculate) و فدورا و اگه بتونم اپن سوزه روهم تست کنم دیگه کامل میشه.از اینجا به این نتیجه رسیدم که این برنامه در میزکارهای مختلف حتی اپن باکس که من ازش استفاده میکنم بخوبی و راحتی کار میکند.
فقط نمیدونم چرا بعضیها در هر پستی که میبینن باید یه نظری بزارن در صورتی که اصلا نمیدونن در مورد چی داره بحث میشه.یه چیزی پیدا میکنن و میگن که بگن ما هم هستیم....
اگرم یکی بخواد یه نکته که بنظرش میرسه بگه کلا پشیمون میشه...
یک باگ رو میخواستم گزارش بدم:وقتی دوستان یک لینک از عکس داخل پستشان میگذارن با downthemall براحتی دانلود میشه ولی با pdmt (دانلودر محبوب من)اون لینک دانلود نمیشه!برای تست این موضوع http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,117141.15.html عکس داخل پست را دانلود کنید.
البته فکر کنم ایراد از آریا2 باشه که یه فکری باید براش کرد.در uget هم این مورد حل نشده است.در صورتی که از آریا2 استفاده نکند مشکل حل میشود!
این قضیه دلیل فنی دیگه ای داره و مشکل از هیچکدوم از دانلود منجرها نیست :)
شما از انجمن خارج شو(یا داخل مرورگر دیگه ای این کار رو بکن) ، تا وقتی دوباره لاگین نکنی نمیتونی هیچ عکسی رو به شکل بزرگ ببینی . اگر لینک همون عکس رو کپی کنی داخل مرورگرت با این پیغام مواجه میشی که باید وارد انجمن بشی
نمونش اسکرین شاتی هست که میذارم‌.
به همین دلیل دانلود نمیشه  :) به عبارتی مشکل authentication هست
downloadthemall و دانلود منجر خود فایرفاکس در محیط داخل فایرفاکس عمل میکنند ، برای همین مشکلی پیش نمیاد ;)

لوگو درست کردنم حرف نداره شما فقط بگید چی میخواید

دستت درد نکنه ،بسیار هم خوب، ولی این رو که نمیشه گذاشت داخل ترمینال
لوگو باید با همون کاراکترهای معمولی تولید بشه و قابلیت نمایش در هر ترمینالی رو داشته باشه ;)

احتمالا برنامه در آینده یه تغییر نام خواهد داشت
چنتا از دوستان یه نکته ای رو گفتند که به نظرم درست اومد و گفتند شاید انتخاب اسم ملیت چیز معمولی برای اسم یه برنامه نباشه ، مخصوصا اگر قرار جای دیگه ای به غیر از ایران منتشر بشه
« آخرین ویرایش: 10 خرداد 1394، 11:17 ق‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
لوگو باید با همون کاراکترهای معمولی تولید بشه و قابلیت نمایش در هر ترمینالی رو داشته باشه ;)

حیف شد کاش میشود یه پوسته ی خوب معمولی گرافیکی داشتیم

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من

حیف شد کاش میشود یه پوسته ی خوب معمولی گرافیکی داشتیم
انشالله این یکی که تموم بشه میرم سراغ پوسته گرافیکی
بازم ممنون از زحمتت

آفلاین Sadrolla

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 443
به نظر من اسم برنامه ( pdmt ) هم خیلی قشنگه و هم اینکه خیلی هم خوبه که گویای ایرانی بودن سازنده‌است
مثلا برای یک‌دستی بیشتر می‌شه آدرس دانلود پیش‌فرض یه پوشه به نام pdmt داخل پوشه دانلود باشه
« آخرین ویرایش: 10 خرداد 1394، 10:35 ب‌ظ توسط صدراله »
اول قوانین خدا را به طور کامل رعایت کنیم بعد انتظار حمایت کامل رو از خدا داشته باشیم.

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *
آقاعلیرضا فکر نمیکردم پیامم رو بدقت نخونی :(
گفتم دانلودر uget بدون آریا2 کارش رو درست انجام میده که داخل مرورگر هم نیست. ::)
من که متوجه این پاسخ شما نشدم که یعنی چی؟درست میشه یا نمیشه ;)
بنظرم ترمینال رو همه میتونن استفاده کنن(خوب قسمت گرافیکی هم داره :)) ولی رابط گرافیکی برنامه رو هیچوقت بدلایل میزکار و توزیع حتی نتونستم تست کنم.حالا تا اشکالات این برنامه رفع نشده رفتن سمت گرافیک یعنی .....
بالاخره این برنامه نوپای ایرانی باید یه حرفی دربرابر uget و دیگران داشته باشه یا خودمون همونطور که سی سال از پیکان استفاده کردیم از اینم حمایت بی دریغ کنیم :P
من که از اولش شاهد رشد این برنامه بودم وگاهی هم پیشنهادهایی جهت بهبود دادم که خوشبختانه اعمال شدند خیلی لذت بردم و امیدوارم پایه ای بشه که یه پروژه دانلود منیجر از ابتدا در این انجمن شکل بگیره که نام پرشیا روی اون باشه تا جهانی بشه :D
آرزو بر جوانان عیب نیست!  8)

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
گفتم دانلودر uget بدون آریا2 کارش رو درست انجام میده که داخل مرورگر هم نیست. ::)
بنظرم ترمینال رو همه میتونن استفاده کنن(خوب قسمت گرافیکی هم داره :)) ولی رابط گرافیکی برنامه رو هیچوقت بدلایل میزکار و توزیع حتی نتونستم تست کنم.حالا تا اشکالات این برنامه رفع نشده رفتن سمت گرافیک یعنی .....
بالاخره این برنامه نوپای ایرانی باید یه حرفی دربرابر uget و دیگران داشته باشه یا خودمون همونطور که سی سال از پیکان استفاده کردیم از اینم حمایت بی دریغ کنیم :P
من که از اولش شاهد رشد این برنامه بودم وگاهی هم پیشنهادهایی جهت بهبود دادم که خوشبختانه اعمال شدند خیلی لذت بردم و امیدوارم پایه ای بشه که یه پروژه دانلود منیجر از ابتدا در این انجمن شکل بگیره که نام پرشیا روی اون باشه تا جهانی بشه :D
والا این حرکت دوطرفه هست ظاهرا.
علیرضا جان گفتند وقتی این تموم بشه، به نظرتون یعنی چی؟؟؟؟
وقتی پایدار شد و دیگه به تغییر نیاز نداشت میره سراغ نسخه گرافیکی.
اما در مورد آرم من نظرم اینه که آرم هر توزیع باشه منتها زیرش نوشته باشه
Persian - Download - Manager - Terminal
نمونه:
من برای آرچو میذارم

« آخرین ویرایش: 11 خرداد 1394، 03:45 ق‌ظ توسط Риал Краесис »

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *

یوگت انگشت کوچیکه ی PDMT هم نمیشه دانلود را که خراب میکنه بعضی وقت ها لینک را که باید حتما دستی وارد کنیم بعضی وقت ها روی فلشگات مشکل داره گرافیک مهم هست ولی اول کارایی

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
نمونه:
من برای آرچو میذارم

این که ارم را متنی بذاریم موافقم این که ارم هر توزیع باشه مخالف PDMT ارم خودش باید باشه

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من

چه طوری با uget میگیری
من هر کاری میکنم باز هم همون صفحه خطای دسترسی رو میگیرم ( با wget و curl ) هم نتونستم

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
ممنون از همه دوستان که نظر میدن
من همه کامنت ها رو دنبال میکنم :)

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
نمونه:
من برای آرچو میذارم

این که ارم را متنی بذاریم موافقم این که ارم هر توزیع باشه مخالف PDMT ارم خودش باید باشه
اتفاقا برعکس اینجوری برا کاربر سوال پیش میاد چرا اینجوریه و اون وقته که علیرضا میتونه تو توضیحات برنامه بگه به علت سازگاری بالای این نرم‌افزار با تمامی توزیع ها درواقع همون توزیع این نرم افزاره.(یعنی این نرم‌افزار با خود توزیع فرق نداره از بس که با توزیع همخوانه)
یه جورایی حس خلاقیت توش هست(البته به نطر من)
« آخرین ویرایش: 11 خرداد 1394، 11:42 ب‌ظ توسط Риал Краесис »

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *

چه طوری با uget میگیری
من هر کاری میکنم باز هم همون صفحه خطای دسترسی رو میگیرم ( با wget و curl ) هم نتونستم
کاری نداره.uget بدون استفاده از پلاگین آریا2 راحت دانلود میکنه.
آدرس دادم تا ببینی چطوری مشکل رو حل کرده , آخه اپن سورسه دیگه ::)
در ضمن اگه اندازه ترمینال متناسب با متون داخل آن باشد زیبایی کار بیشتر میشود.در رابطه با آرم کاری نداره با تکرار pdmt ریز یک pdmt بزرگتر بوجود می آید ;D