انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر Persepolis ورژن ۱.۱۸.۴  (دفعات بازدید: 185219 بار)

0 کاربر و 23 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
باز تست کردم و باز هم ناموفق بود نرم افزار. متاسفانه امروز سرعت اینترنتم بالا بود ۲ گیگابایت باز سروقت قطع نکرد اینبار به توصیه دوست عزیز گذاششتم به شکل 6:59 نه 06:59 اما باز هم عمل نکرد و پهنای باندم تموم شد.فقط با این برنامه من ۳ بار پهنای باندم تموم شد حذفش کردم موفق باشید
من که حرف دوستمون رو تایید نکرده بودم که درباره نحوه نوشتن ساعت نوشته بودند
شما هم بهتر بود بدون تایید من تست نمیکردید
من فکر میکنم مشکل از سیستمتون هست ، چون تا حالا دوستان زیادی تست کردند و مشکلی نداشتند
« آخرین ویرایش: 14 تیر 1394، 11:51 ق‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
نقل‌قول
کلا شما بعد از سوییچ o در pdmt میتونی از سوییچ های aria2 استفاده کنی :) مثل مثالی که قبلا زدم ، اگه چنتا هستن ،همش رو بذار داخل ""
راستی چرا از تنظیم ساعت دانلود خود pdmt استفاده نمیکنی ، آخرش هم اگه دانلود تموم نشده متوقف بشه،داخل فایل report مینویسه چند درصد و چقدر دانلود شده
سلام
خوب برای لاگ اگر این طور که فرمودید باشه خیلی عالی هست و دیگه نیاز به گرفتن لاگ اریا نیست . اما برای استفاده از تنظیم ساعت خود pdmt . بله من توضیحاتی را که داخل وبلاگتون راجع به تنظیم ساعت داده بود بودید را کامل خواندم اما تنها راهی که به ذهنم میرسه اجرا شدن دستور pdmt با سویچ های s و e در داخل استارت اپ رزبیان هست چون قرار هست دانلود شبانه بدون نیاز به حضور کاربر باشه تنها عوامل انسانی درگیر در این قضیه متصل کردن منبع تغذیه رزبری پای به برق شهری و روشن کردن مودم هست . به هرحال دستور pdmt باید یه جایی اجرا بشه تا خودش سر وقت تعیین شده دانلود را شروع کنه . در اخر یک سوال دارم وقتی یه لیست دانلود داریم pdmt جندتا چندتا از لینک ها را دانلود میکنه در خود اریا از سویچ j- برای این مود استفاده میشد که اگر برابر ۱ بود تنها یک فایل شروع به دانلود کردن میشد و تا وقتی تمام نمیشد یا موردی برای لینک دانلود اون فایل پیش نمیامد فایل بعدی دانلود میشد. در قسمت کانفیگ pdmt همچین گزینه‌ای را ندیدم.
« آخرین ویرایش: 14 تیر 1394، 01:39 ب‌ظ توسط بهروز رمضانی »
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
نقل‌قول
کلا شما بعد از سوییچ o در pdmt میتونی از سوییچ های aria2 استفاده کنی :) مثل مثالی که قبلا زدم ، اگه چنتا هستن ،همش رو بذار داخل ""
راستی چرا از تنظیم ساعت دانلود خود pdmt استفاده نمیکنی ، آخرش هم اگه دانلود تموم نشده متوقف بشه،داخل فایل report مینویسه چند درصد و چقدر دانلود شده
سلام
خوب برای لاگ اگر این طور که فرمودید باشه خیلی عالی هست و دیگه نیاز به گرفتن لاگ اریا نیست . اما برای استفاده از تنظیم ساعت خود pdmt . بله من توضیحاتی را که داخل وبلاگتون راجع به تنظیم ساعت داده بود بودید را کامل خواندم اما تنها راهی که به ذهنم میرسه اجرا شدن دستور pdmt با سویچ های s و e در داخل استارت اپ رزبیان هست چون قرار هست دانلود شبانه بدون نیاز به حضور کاربر باشه تنها عوامل انسانی درگیر در این قضیه متصل کردن منبع تغذیه رزبری پای به برق شهری و روشن کردن مودم هست . به هرحال دستور pdmt باید یه جایی اجرا بشه تا خودش سر وقت تعیین شده دانلود را شروع کنه . در اخر یک سوال دارم وقتی یه لیست دانلود داریم pdmt جندتا چندتا از لینک ها را دانلود میکنه در خود اریا از سویچ j- برای این مود استفاده میشد که اگر برابر ۱ بود تنها یک فایل شروع به دانلود کردن میشد و تا وقتی تمام نمیشد یا موردی برای لینک دانلود اون فایل پیش نمیامد فایل بعدی دانلود نمیشد. در قسمت کانفیگ pdmt همچین گزینه‌ای را ندیدم.
روند صف دانلود pdmt یه شکل دیگست(از صف دانلود pdmt استفاده کن نه aria )
فرض کن ۳ تا لینک داری داخل صف
لینک اول رو شروع میکنه و اگر fail شد دوباره براش تلاش میکنه(تعداد تلاش قابل تغییره)
در نهایت اگر لینک اول موفق شد یا بعد از تعداد تلاش مشخص شده ناموفق بود سراغ لینک بعدی میره و همون روند لینک اول رو براش انجام میده
وقتی صف به آخر رسید و لینک سوم هم کارش تمام شد دوباره صف رو چک میکنه و برای لینک های ناموفق دوباره روند رو تکرار میکنه(تعداد چک کردن صف هم داخل تنظیمات قابل تعیین هست)
خلاصه به این شیوه اگه قسمت باشه فایل دانلود میشه و تا میتونه از ناموفق شدن دانلود توسط aria جلوگیری میکنه :D

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
نقل‌قول
سلام
خوب برای لاگ اگر این طور که فرمودید باشه خیلی عالی هست و دیگه نیاز به گرفتن لاگ اریا نیست . اما برای استفاده از تنظیم ساعت خود pdmt . بله من توضیحاتی را که داخل وبلاگتون راجع به تنظیم ساعت داده بود بودید را کامل خواندم اما تنها راهی که به ذهنم میرسه اجرا شدن دستور pdmt با سویچ های s و e در داخل استارت اپ رزبیان هست چون قرار هست دانلود شبانه بدون نیاز به حضور کاربر باشه تنها عوامل انسانی درگیر در این قضیه متصل کردن منبع تغذیه رزبری پای به برق شهری و روشن کردن مودم هست . به هرحال دستور pdmt باید یه جایی اجرا بشه تا خودش سر وقت تعیین شده دانلود را شروع کنه . در اخر یک سوال دارم وقتی یه لیست دانلود داریم pdmt جندتا چندتا از لینک ها را دانلود میکنه در خود اریا از سویچ j- برای این مود استفاده میشد که اگر برابر ۱ بود تنها یک فایل شروع به دانلود کردن میشد و تا وقتی تمام نمیشد یا موردی برای لینک دانلود اون فایل پیش نمیامد فایل بعدی دانلود نمیشد. در قسمت کانفیگ pdmt همچین گزینه‌ای را ندیدم.
روند صف دانلود pdmt یه شکل دیگست(از صف دانلود pdmt استفاده کن نه aria )
فرض کن ۳ تا لینک داری داخل صف
لینک اول رو شروع میکنه و اگر fail شد دوباره براش تلاش میکنه(تعداد تلاش قابل تغییره)
در نهایت اگر لینک اول موفق شد یا بعد از تعداد تلاش مشخص شده ناموفق بود سراغ لینک بعدی میره و همون روند لینک اول رو براش انجام میده
وقتی صف به آخر رسید و لینک سوم هم کارش تمام شد دوباره صف رو چک میکنه و برای لینک های ناموفق دوباره روند رو تکرار میکنه(تعداد چک کردن صف هم داخل تنظیمات قابل تعیین هست)
خلاصه به این شیوه اگه قسمت باشه فایل دانلود میشه و تا میتونه از ناموفق شدن دانلود توسط aria جلوگیری میکنه :D
خوب این روند خوبی هست . برای اجرا شدن pdmt با شرایطی گفتم چه نظری دارید؟

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
دوتا راه به ذهنم میرسه
یکی همونطور که گفتی استارت آپ سیستمت هست و ساعت شروع و پایان رو با pdmt تعیین کن
pdmt -f ~/queue.txt -s 2:00 -e 7:59دوم بذارش داخل cron ولی ساعت شروع رو از cron تعیین کن و احیانا اگر میخوای ساعتی برای پایان داخل کرون در نظر بگیری بعد از ساعت تعیین شده برای سوییچ e در pdmt بذار
مثلا فرض کن cron رو تنظیم کردی که ساعت ۲ شروع به کار کنه این کد رو برای برنامه استفاده کن
pdmt -f ~/queue.txt -e 7:59اینجوری pdmt ساعت 7:59 متوقف میشه

دقت کن ساعت رو به شکل فرم ۲۴ ساعته تعیین کنی
درضمن من تاحالا برنامه رو داخل رزبری و ... تست نکردم  ;) اول امتحانش کن و ببین همه چی درست هست و یه خبری بده :) پیشاپیش از فیدبکت ممنونم

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
دوتا راه به ذهنم میرسه
یکی همونطور که گفتی استارت آپ سیستمت هست و ساعت شروع و پایان رو با pdmt تعیین کن
pdmt -f ~/queue.txt -s 2:00 -e 7:59دوم بذارش داخل cron ولی ساعت شروع رو از cron تعیین کن و احیانا اگر میخوای ساعتی برای پایان داخل کرون در نظر بگیری بعد از ساعت تعیین شده برای سوییچ e در pdmt بذار
مثلا فرض کن cron رو تنظیم کردی که ساعت ۲ شروع به کار کنه این کد رو برای برنامه استفاده کن
pdmt -f ~/queue.txt -e 7:59اینجوری pdmt ساعت 7:59 متوقف میشه

دقت کن ساعت رو به شکل فرم ۲۴ ساعته تعیین کنی
درضمن من تاحالا برنامه رو داخل رزبری و ... تست نکردم  ;) اول امتحانش کن و ببین همه چی درست هست و یه خبری بده :) پیشاپیش از فیدبکت ممنونم
تست میکنم

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
این اولین تست من روی رزیری پای هست . روی رزبری توزیع رزبیان دارم طبق راهنمای نصب pdmt را به اخرین نسخه موجود اپدیت کردم و طبق راهنمایی موجود برای برنامه اون را تنظیم کردم که لینک های موجود در این فایل متنی را دانلود کنه
/media/movies/DW/dl.txtسایتی که قرار هست ازش دانلود بشه نیاز به نام کاربری و  پسورد داره پس دستور نهایی این شکلی میشه
pdmt -f /media/movies/DW/dl.txt -j ali -k 45863233665فعلا گزینه های شروع و پایان را روی خود pdmt تنظیم نکردم. برای شروع در یک ساعت خاص از cron استفاده میکنم. خوب در حالت اول دستور را شخصا در ترمینال اجرا کردم و نتیجه چنین بود.(تصویر خطا ضمیمه شد)

در حالت دوم در cron دستور را نوشته و منتظر اجرا شدنش بودم که اجرا نشد . همین لینک را روی ارچ داخل فایرفاکس وقتی میزنم بلافاصله فلش گات اجرا میشه و pdmt بدون مشکلی دانلود را شروع میکنه.
« آخرین ویرایش: 14 تیر 1394، 04:33 ب‌ظ توسط بهروز رمضانی »

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
یه لینک معمولی باهاش دانلود کن ببین نتیجه چیه

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
خوب من با یه لینک معمولی تست کردم. در حالتی که pdmt با سوییچ f- یعنی حالت دانلود صف اجرا میکنم عین همون مشکل قبلی مشاهد میشه عین همون تصویر که ضمیمه کردم . اما وقتی با سوییچ l- لینک را تکی با pdmt دانلود میکنم . همه چیز درست و سالم هست لینک با نهایت سرعت ممکن دانلود میشه.
« آخرین ویرایش: 14 تیر 1394، 09:53 ب‌ظ توسط بهروز رمضانی »

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
خوب من با یه لینک معمولی تست کردم. در حالتی که pdmt با سوییچ f- یعنی حالت دانلود صف اجرا میکنم عین همون مشکل قبلی مشاهد میشه عین همون تصویر که ضمیمه کردم . اما وقتی با سوییچ l- لینک را تکی با pdmt دانلود میکنم . همه چیز درست و سالم هست لینک با نهایت سرعت ممکن دانلود میشه.
خب یه لطف کن چنتا لینک معمولی! بدون پسوورد رو هم تو صف امتحان کن
https://www.google.com/images/srpr/logo11w.png
http://s4.picofile.com/file/8170991250/2.jpg
http://s4.picofile.com/file/8170991118/1.jpg

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
نمیدونم چرا اما با لینک های بالا تو حالت صف مشکلی نیست و دانلود انجام میشه حتی یه لینک مستقیم دیگه بدون پسورد را با همین لینک ها که بالا گذاشتید تستس کردم تو حالت صف دانلود انجام شد.

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
سلام.
اون ارور صدا رو چجوری میتونم درست کنم؟
و اینکه امشب حین دانلود سایز ترمینال رو تغییر دادم و نرم افزار کلا قاط زد و هی تصویرش میپرید و درهم بر هم شد.
اسکرین شات:
http://www.zimagez.com/zimage/screenshot2015-07-0602-16-03.php

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام.
و اینکه امشب حین دانلود سایز ترمینال رو تغییر دادم و نرم افزار کلا قاط زد و هی تصویرش میپرید و درهم بر هم شد.
اسکرین شات:
صدا میده؟
اون به هم ریختگی رو روش کار میکنم و درستش میکنم
ممنون از فیدبک :)

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
نمیدونم چرا اما با لینک های بالا تو حالت صف مشکلی نیست و دانلود انجام میشه حتی یه لینک مستقیم دیگه بدون پسورد را با همین لینک ها که بالا گذاشتید تستس کردم تو حالت صف دانلود انجام شد.
موفق شدی بالاخره یا نه؟ :)

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
سلام.
اسکرین شات:
صدا میده؟
اون به هم ریختگی رو روش کار میکنم و درستش میکنم
ممنون از فیدبک :)
نه صدا نمیده و مشکل من همینه. نمیفهمم کی کدوم فایل دانلود شد یا نه فیلد داد.
فقط اون اروری که گفتم رو میده.
اگه نیازه نوع تنظیمات صدای سیستم رو به اطلاع برسونم.

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up