انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر Persepolis ورژن ۱.۱۸.۴  (دفعات بازدید: 185009 بار)

0 کاربر و 13 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
دوستانی که آرچ دارند(اکنون از آرچ صدای من را میشنوید :D) و مشکل با پخش صدای ناتیفیکیشن دارند این بسته رو نصب کنند مشکل حل میشه ( مشکل از آرچ هست)
sudo pacman -S libpulse
https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php?id=133842
« آخرین ویرایش: 01 شهریور 1394، 02:40 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین M.Mehdi

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 60
  • Linux is not the only such operating system
یه کمبود احساس میشه که اگه اضافه کنید بسیار خوبه
اینکه اگر لینکی دادیم که قبلا دانلود شده بوده به صورت کامل یه پیغام بده
و اگر هم این لینک تو فایل تکست به برنامه داده شد خودش رد شه از لینک
الان مثلا من ۱۰ تا لینک تو یه فایل دادم و هرشب دانلود میکنه , من باید هر روز چک کنم و لینک هایی که دانلود شده رو از لیست حذف کنم
اگر نیازی به اینکار نباشه بهتره

ممنون

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
دوستانی که آرچ دارند(اکنون از آرچ صدای من را میشنوید :D) و مشکل با پخش صدای ناتیفیکیشن دارند این بسته رو نصب کنند مشکل حل میشه ( مشکل از آرچ هست)
sudo pacman -S libpulse
https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php?id=133842
این مشکل نیست من خیلی وقته این بسته رو نصب دارم.
nasb libpulse                                  01:40.09 Ср авг 26 2015 >>>
[sudo] password for fouruhar:
warning: libpulse-6.0-2 is up to date -- reinstalling
resolving dependencies...
looking for conflicting packages...

Packages (1) libpulse-6.0-2

Total Installed Size:  1,36 MiB
Net Upgrade Size:      0,00 MiB

:: Proceed with installation? [Y/n]
(1/1) checking keys in keyring                     [----------------------] 100%
(1/1) checking package integrity                   [----------------------] 100%
(1/1) loading package files                        [----------------------] 100%
(1/1) checking for file conflicts                  [----------------------] 100%
(1/1) checking available disk space                [----------------------] 100%
(1/1) reinstalling libpulse   

درود بر شما جناب امیر صمیمی عزیز
با تشکر از شما بابت وقتی که میزارید
یه مشکلی توی ورژن ۱.۱۶.۱ دیدم اینه که از سایت ۴شر دانلود نمیکنه
یعنی زمانی که پنجره باز میشه هرچی روی  ok  میزنیم عکس العملی نشون نمیده ( هم بصورت گرافیکی هم بصورت ترمینال )
ممنون میشم که بررسی بفرمائید
با تشکر

ممنون میشم لینک رو برام بفرستی تا بررسی کنم
با فلش گات هم امتحان کن

اقا یه چیزی.
اگه ساعت شروع و پایان بدیم قبل از شروع عملیات رمز رو قبول نمیکنه نمیدونم چرا!
در ضمن هنوز هم مشکل صدا باقیه و میگه نمیتونه دیوایس السا رو باز کنه.
یعنی میگه رمز غلطه؟ یا اصلا پیغام گرفتن رمز نمیات؟برنامه رو یه بار دیگه نصب کن ببین حل میشه؟
ببخشید درگیر بیماری هستم نتونستم هنوز مشکل آرچ رو بررسی کنم
ولی چشم حتما

والا انگار اصلا رمز رو قبول نمیکنه.
من فایل حاوی لینک رو دادم و رمز رو هم دادم و به خیال اینکه دانلود میکنه خوابیدم. صبح که پاشدم دیدم همونجوری تو همون وضعیت مونده و هیچ گونه عکس العملی نداشته در ضمن در هیچ موقعی هیچ اروری نداده.

سلام.
ببخشید چند وقت نبودم زیاد در جریان قضیه نبودم. :(
واسه کرومیوم راهی پیدا نشده هنوز که بشه Integrate کرد باش؟
درگیر بیماری هستم نتونستم چک کنم.شما اگه چیزی پیدا کردی ما رو بی خبر نذار

من امشب دوباره برنامه رو حذف و نصب میکنم و تمامی شرایط رو تست میکنم.
تا بازخورد بعدی.

الان بازخورد بعدیه :P
خوب باز هم صدا پخش نمیکنه. منتها پس از نصب دوباره مشکل ساعت شروع دانلود حل شد.
اینم ارور هایی که میده.
mv: cannot move ‘/home/fouruhar/.persepolis/TMNT 2012 S03E19 Webrip 720p
 The file Saved as :
 /home/fouruhar/Downloads/PerspolisDM/Comperssed/TMNT 2012 S03E19 Webrip
 Download Compelete!Please Wait...
ERROR: Cannot open device alsa.
ظاهرا نتونسته فایل رو به پوشه منتقل کنه. (البته من سعی کردم با تغییر فایل PDMT پوشه فشرده شده compressed رو به برنامه اضافه کنم)(به شما پیشنهاد میکنم این کار رو بکنید بهتر از اینه که این نوع فایل ها به پوشه دیگر منتقل بشن.)
درضمن اگه نیاز داری تنظیمات صوتی سیستم هم رو بدونی خوشحال میشم کمک کنم.
« آخرین ویرایش: 04 شهریور 1394، 03:30 ق‌ظ توسط Риал Краесис »

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
نقل‌قول
TMNT 2012 S03E19 Webrip 720p

لاک پشت های نینجا مگه سریال داره ؟؟ ??? :o ;D

آقا یه باگ :

اگه زمانی که سیستم داره دانلود میکنه برق بره, لینکش نمیاد توی فایل متنی ریپورت اینا درست کن و فقط زمانی که خودمون کنسل کنیم میاد یعنی اگه یه دفعه خاموش شه بی لینک میشیم.
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
نقل‌قول

آقا یه باگ :

اگه زمانی که سیستم داره دانلود میکنه برق بره, لینکش نمیاد توی فایل متنی ریپورت اینا درست کن و فقط زمانی که خودمون کنسل کنیم میاد یعنی اگه یه دفعه خاموش شه بی لینک میشیم.
بله داره!الان حدود ۶۰-۷۰ قسمت هم پخش شده در ۳ سیزن

اقا علیرضا من یکم digging کردم فهمیدم سیستم آرچ از palsaudio برای در کنترل گرفتن alsa استفاده میکنه.
اینجاها هم یه سر بزن شاید کمک کنن.
https://wiki.archlinux.org/index.php/Advanced_Linux_Sound_Architecture
https://wiki.archlinux.org/index.php/PulseAudio
« آخرین ویرایش: 04 شهریور 1394، 09:20 ب‌ظ توسط Риал Краесис »

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
سلام. (pdmt 1.16.1 on ubuntu 15.04) ببخشید طولانیه! ولی مهمه!

چرا هنگام خطا و همچنین هنگام تلاش دوباره، میزان بارگیری را نزده برام؟ اگه اضافه بشه، خیلی بهتره:#################
‫یکشنبه ۳۰ اوت ۱۵، ساعت ۰۵:۰۰:۱۶ (IRDT)‬
http://dl18.why-shia.com/download/3844919/2689/54f1bcdbf64f145c/Rahighi-bedayat-101-187.zip
Download Failed!
#################
#################
‫یکشنبه ۳۰ اوت ۱۵، ساعت ۰۵:۰۰:۱۸ (IRDT)‬
http://dl18.why-shia.com/download/3844919/2689/54f1bcdbf64f145c/Rahighi-bedayat-101-187.zip
Reconnecting
#################
#################
‫یکشنبه ۳۰ اوت ۱۵، ساعت ۰۶:۰۰:۳۶ (IRDT)‬
Queue Canceled by user!
419MiB/670MiB(62%) Downloaded
#################
درضمن، اون موقع که اومدم لغوش کردم (بالا نوشته) دیدم هی تلاش می‌کنه و دوباره خطا می‌ده.
ولی فقط اولین تلاش و خطا ثبت شده. چه فرقی بین تلاش خودش و لغو و اتصال دوباره هست که خودش نمی‌تونست ولی بعد که لغو کردم و دوباره زدم راه افتاد؟ (از راه‌اندازی دوباره به بعدش را بالا ننوشتم).
.............................................................
................................................
همچنین سرعت اینترنت مزخرف ما (ممنون از shahabisp) شب‌ها که رایگانه به ۱۶ کیلوبایت به‌زور می‌رسه. اما برخی اوقات که فرآیند بارگیری را لغو می‌کنم و دوباره می‌زنم (مثل همین دیشب) همون‌طور که نوشته موقع لغو ۴۱۹ مگ گرفته بوده و ۴ دقیقه بعدش که دوباره لغو زدم نوشته‌بود ۴۷۹ مگ گرفته. ولی بعد سومین اجرای برنامه دوباره سرعت را دیدم زده ۱۵ ک. یعنی آیا توی اون ۴ دقیقه که سرعت را ندیدم سرعت خیلی خوب بوده و ۶۰ مگ گرفته؟ یا اون عدد زمان لغو اول (۴۱۹) دروغ بوده؟!
با این حساب باید نصف شب چندبار از اول بزنم شاید سرعت خوب شد و بیشتر گرفت!
:) :)

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
اقا علیرضا من یکم digging کردم فهمیدم سیستم آرچ از palsaudio برای در کنترل گرفتن alsa استفاده میکنه.
اینجاها هم یه سر بزن شاید کمک کنن.
https://wiki.archlinux.org/index.php/Advanced_Linux_Sound_Architecture
https://wiki.archlinux.org/index.php/PulseAudio
مرسی از لینکهایی که گذاشتی
الان من روی آرچ مشکلی ندارم ، حالا باید ببینیم چه جوری مشکل سیستم شما و دوستانی که مشکل دارند رو حل کنیم
ممنون از اینکه فیدبک میدی :)

چرا هنگام خطا و همچنین هنگام تلاش دوباره، میزان بارگیری را نزده برام؟ اگه اضافه بشه، خیلی بهتره:#################
Download Failed!
#################
#################
Reconnecting
#################
#################
Queue Canceled by user!
#################
درضمن، اون موقع که اومدم لغوش کردم (بالا نوشته) دیدم هی تلاش می‌کنه و دوباره خطا می‌ده.
ولی فقط اولین تلاش و خطا ثبت شده. چه فرقی بین تلاش خودش و لغو و اتصال دوباره هست که خودش نمی‌تونست ولی بعد که لغو کردم و دوباره زدم راه افتاد؟ (از راه‌اندازی دوباره به بعدش را بالا ننوشتم).
همچنین سرعت اینترنت مزخرف ما (ممنون از shahabisp) شب‌ها که رایگانه به ۱۶ کیلوبایت به‌زور می‌رسه. اما برخی اوقات که فرآیند بارگیری را لغو می‌کنم و دوباره می‌زنم (مثل همین دیشب) همون‌طور که نوشته موقع لغو ۴۱۹ مگ گرفته بوده و ۴ دقیقه بعدش که دوباره لغو زدم نوشته‌بود ۴۷۹ مگ گرفته. ولی بعد سومین اجرای برنامه دوباره سرعت را دیدم زده ۱۵ ک. یعنی آیا توی اون ۴ دقیقه که سرعت را ندیدم سرعت خیلی خوب بوده و ۶۰ مگ گرفته؟ یا اون عدد زمان لغو اول (۴۱۹) دروغ بوده؟!
راستش من چند بار خوندم پستتون رو ، یه چیزایی رو متوجه شدم ولی در کل نفهمیدم چی شد قضیه
البته احتمالا اشکال از هوش من هست که نفهمیدم و شما خوب توضیح دادی
حالا یه کم مشخص تر توضیح بدی که بفهمم و بتونم کمک کنم ممنون میشم :)

نقل‌قول

آقا یه باگ :

این باگ نیست
باید فرآیندی متوقف یا کنسل بشه و یا با موفقیت به پایان برسه تا در ریپورت ثبت بشه
قضیه این هست که وقتی برق سیستم شما بره فرآیند دانلود که متوجه نمیشه برق رفته و قطع بشه و چیزی داخل ریپورت ثبت کنه :)

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *

Download Failed!
#################
#################
Reconnecting
#################
#################
Queue Canceled by user!
#################
راستش من چند بار خوندم پستتون رو ، یه چیزایی رو متوجه شدم ولی در کل نفهمیدم چی شد قضیه
بزرگواری آقا علیرضا. یه کم دیگه توضیح می‌دم:

۱. همون‌طور که توی کد نوشته، موقعی که failed شده ننوشته که چقدر گرفته. بهتره بنویسه که مثلاً ۴۰۰ مگ را گرفته. مثل اونجایی که cancel شده و نوشته ۴۱۹ مگ.

۲. ظاهراً از ساعت ۵ تا ۶ داشته reconnecting می‌کرده و هی می‌نوشت download failed, reconnection, be patient فکر کنم. ولی خودم ساعت ۶ ctrl+c زدم و دستور pdmt را دوباره اجرا کردم، شروع به بارگیری (download) کرد. چرا خودش چنین کاری نمی‌کرد؟ باید خودش در تلاش دوباره بارگیری را راه می‌انداخت. درحالی‌که ظاهراً یه ساعت کم‌تر یا بیش‌تر ناموفق بود. خودم راش انداختم. مشکل از کجاست؟

۳. آیا چنین امکانی وجود داره که اینترنت با سرعت محدود و قفل‌شده روی ۱۶ کیلوبایت داشته باشیم و ۳ بار پشت سرهم چیز ثابتی را با pdmt  بارگیری کنیم ولی سرعت‌های متفاوتی مثل ۱۶ کیلو\ثانیه و ۳۰ کیلو\ثانیه و ۱۰۰ کیلو\ثانیه را شاهد باشیم؟ یعنی آیا می‌شه قفل isp را دور زد؟ اگه میشه خصوصی بهم بگید.

هرجاش بازم اطلاعات یا توضیح می‌خواد بهم بگید.
سپاس‌گذارم

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
نقل‌قول
قضیه این هست که وقتی برق سیستم شما بره فرآیند دانلود که متوجه نمیشه برق رفته و قطع بشه و چیزی داخل ریپورت ثبت کنه :)

خب این یه مشکله دیگه  ;D ;D

شما می تونی طوری تنظیمش کنی که وقتی دانلود شروع میشه ریپورت بده که اگه برق رفت لینک را داشته باشیم ؟؟؟؟
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
نقل‌قول

خب این یه مشکله دیگه  ;D ;D

شما می تونی طوری تنظیمش کنی که وقتی دانلود شروع میشه ریپورت بده که اگه برق رفت لینک را داشته باشیم ؟؟؟؟
log رو از تنظیمات فعال کن :) داخل لاگ لینک رو مینویسه

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من

Download Failed!
#################
#################
Reconnecting
#################
#################
Queue Canceled by user!
#################
بزرگواری آقا علیرضا. یه کم دیگه توضیح می‌دم:

۱. همون‌طور که توی کد نوشته، موقعی که failed شده ننوشته که چقدر گرفته. بهتره بنویسه که مثلاً ۴۰۰ مگ را گرفته. مثل اونجایی که cancel شده و نوشته ۴۱۹ مگ.

۲. ظاهراً از ساعت ۵ تا ۶ داشته reconnecting می‌کرده و هی می‌نوشت download failed, reconnection, be patient فکر کنم. ولی خودم ساعت ۶ ctrl+c زدم و دستور pdmt را دوباره اجرا کردم، شروع به بارگیری (download) کرد. چرا خودش چنین کاری نمی‌کرد؟ باید خودش در تلاش دوباره بارگیری را راه می‌انداخت. درحالی‌که ظاهراً یه ساعت کم‌تر یا بیش‌تر ناموفق بود. خودم راش انداختم. مشکل از کجاست؟

۳. آیا چنین امکانی وجود داره که اینترنت با سرعت محدود و قفل‌شده روی ۱۶ کیلوبایت داشته باشیم و ۳ بار پشت سرهم چیز ثابتی را با pdmt  بارگیری کنیم ولی سرعت‌های متفاوتی مثل ۱۶ کیلو\ثانیه و ۳۰ کیلو\ثانیه و ۱۰۰ کیلو\ثانیه را شاهد باشیم؟ یعنی آیا می‌شه قفل isp را دور زد؟ اگه میشه خصوصی بهم بگید.

هرجاش بازم اطلاعات یا توضیح می‌خواد بهم بگید.
سپاس‌گذارم
ممنون از توضیح مجدد :)
۱- چشم اضافه میکنم ، ممنون از پیشنهاد :)
۲-  سعی میکرده ولی خب موفق نشده :) حالا بین بارهای سعی مجدد یه تاخیر زمانی بیشتری میذارم ، امیدوارم بهبود پیدا کنه عملکردش
۳- اگر منظورتون نعیین حداکثر سرعت دانلود هست که داخل وبلاگ توضیح دادم ، ولی اگه منظورتون چیز دیگه هست اشتباه متوجه شدم :)

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
راستی، اون که یه پرونده دریافت‌شده جابجا می‌شه و بعد اگه از اول بزنیم دوباره دریافتش می‌کنه و گفتی فعلاً حواست باشه تا بعد یه فکری به حالش بکنم:

راه‌های پیشنهادی:
۱. ثبت لینک‌های کامل گرفته شده در یک فایل متنی و قبل از دانلود هر لینک یه بار اون فایل را چک کنه. (این فایل مثل یک حافظهٔ کش باشه و مثلاً ۱۰۰۰ تا لینک ذخیره بشه و بعد از پرشدن توش هی جایگزین بشه). خب این روش محدودیت‌های زیادی داره.

۲. هنگام شروع دانلود، اریا۲ یک فایلی می‌سازه. همون موقع باید اون فایل با توجه به نام و اندازه و فرمتش (مثلاً mp4) توی پوشهٔ مربوطش (videos) جستجو بشه و اگر بود دانلود متوقف بشه و پیغامی به‌صورت «قبلاً گرفته‌شده» بده و بره مرحلهٔ بعد (تمام یا لینک بعد).
هرچند یه مقدار دانلود میشه ولی بهتر از اینه که بعد ببینیم یه گیگ ازمون سوخته!

البته که خودت اوستاتری، لطف کن یه فکری خلاصه به حال این وضعیت بکن. خیلی ممنون از زحماتت.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
راستی، اون که یه پرونده دریافت‌شده جابجا می‌شه و بعد اگه از اول بزنیم دوباره دریافتش می‌کنه و گفتی فعلاً حواست باشه تا بعد یه فکری به حالش بکنم:

راه‌های پیشنهادی:
۱. ثبت لینک‌های کامل گرفته شده در یک فایل متنی و قبل از دانلود هر لینک یه بار اون فایل را چک کنه. (این فایل مثل یک حافظهٔ کش باشه و مثلاً ۱۰۰۰ تا لینک ذخیره بشه و بعد از پرشدن توش هی جایگزین بشه). خب این روش محدودیت‌های زیادی داره.

۲. هنگام شروع دانلود، اریا۲ یک فایلی می‌سازه. همون موقع باید اون فایل با توجه به نام و اندازه و فرمتش (مثلاً mp4) توی پوشهٔ مربوطش (videos) جستجو بشه و اگر بود دانلود متوقف بشه و پیغامی به‌صورت «قبلاً گرفته‌شده» بده و بره مرحلهٔ بعد (تمام یا لینک بعد).
هرچند یه مقدار دانلود میشه ولی بهتر از اینه که بعد ببینیم یه گیگ ازمون سوخته!

البته که خودت اوستاتری، لطف کن یه فکری خلاصه به حال این وضعیت بکن. خیلی ممنون از زحماتت.
مشکل راه حل اول اینه که شاید لینک فایل دینامیک باشه!مثل دانلود از سایت های شیر فایل که هر بار یه لینک متفاوت به کاربر میدن درحالی که فایل همون هست
مشکل راه حل دوم این هست که شاید کاربر فایلی متفاوت با همون اسم و همون حجم داخل پوشه دانلودش داشته باشه که این مشکل ساز هست.

قبلا که پوشه دانلود فایل آریا یکی بود یه مشکلی ایجاد میکرد که مربوط به باگ آریا۲ هست (هنوز توسعه دهنده بر طرفش نکرده ) :
فرض کن یه فایل از یوتیوب دانلود میشد به اسم videoplayback با حجم ۲ مگ! دفعه بعد یه فایل دیگه از یه کلیپ دیگه دانلود میکردی که مثلا حجمش ۲۳ مگ بود با همون اسم و آریا گاهی!! اشتباها فکر میکرد ادامه فایل قبلی هست و شروع میکرد از ادامه ۲ مگ قبلی دانلود میکرد! و نتیجه خراب شدن فایل بود :)
برای همین این کار رو کردم که مشکل حل بشه

آفلاین { AliReaza }

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی، دیگر در مورد آزادی شعار نده...
سلام

آقا یک چیزی در مورد PDMT، که بعضی از دوستان هم بهش اشاره کردن.
اونم هم Reconnecting بیش از حد است. به شکلی که اگر دستی PDMT را متوقف و راه اندازی کنیم، مشکلی نیست و درجا شروع به دریافت میکنه.
اما خیلی از موارد در Reconnecting گیر میکنه.

۹۰٪ این مشکل را در Internet های سرعت پایین دیدم. ( تجربه شخصی )

############################################
تجربه خودم:
من کاربر صبانت هستم با سرویس 6Mbit و از ساعت ۲ تا ۷ رایگان ( بین 400KB تا 440KB سرعت دریافت خالص دارم. )

وضعیت سرویس من به این شکله که در ساعات رایگان ۲ برابر حجم خریداری شده، میتونم دریافت داشته باشم. یعنی اگر 3GB حجم داشته باشم، میتونم 6GB دریافت کنم.
حالا اگر در ساعات رایگان بیش از حد استفاده کنم ( مثلا 6GB تموم بشه ) سرعت محدود میشه، و حتی کمتر از یک کاربر 128 میشه، اما حداقل 11KB سرعت دریافت تضمینی دارم.

ولی همیشه PDMT با سرعت کم مشکل داشته ( حداقل برای من اینطوری بوده و هست ). من حتی امتحان کردم و دیدم اگر سرعت دریافت من 64KB باشه، مشکلی نیست.

اما مواقعه ای که بین ساعات ۲ تا ۷ میذارم برای دریافت، به محض کم شدن سرعت، در report شاهد Download Failed! و Reconnecting هستم.

برای نمونه report شب را بذارم متوجه وخامت مشکل میشوید. ( این report برای ساعت ۲ تا ۶ هست. )

من از 6GB حجم شبانه برام 200MB مونده بود. که از ساعت ۲ تا ۲:۳۵ مشکلی نبوده و به خوبی تمام شده، اما به محض تموم شدن حجم، سرعت کم شده و از ۲:۳۵ تا ۳:۲۷ همش شاهد Download Failed! و Reconnecting هستم.

نکته: تاحالا ندیدم که به غیر از کم شده سرعت، مشکل دیگه ای مثل قطع شدن پیش بیاد. ( مثل اینکه صبانت اینقدر هوشمند هست که فقط سرعت را محدود میکنه )
نکته: برای امتحان با Axel هم کار کردم و هیچگونه مشکلی نبوده و تا صبح بخوبی دریافت را انجام داده.

مشکل بعدی هم در ساعت ۳:۲۸ رخ داده و اعلام کرده که دریافت کامله. اما در واقعیت تقریبا 1MB دریافت شده.

از ساعت ۳:۲۹ تا ساعت ۶ بقیه موارد کاملا مشخصه.

در شب های دیگر هم همین مشکل وجود داشته و مثلا هر یک ساعت بررسی میکردم که آیا در Reconnecting گیر کرده یا نه?!
اگر در Reconnecting بود، PDMT را متوقف میکردم و دوباره اجرا می کردم.

لطفا یک فکر اساسی به حال Reconnecting کنید.

پیشاپیش ممنون بابت وقتی که میذارید.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام

آقا یک چیزی در مورد PDMT، که بعضی از دوستان هم بهش اشاره کردن.
اونم هم Reconnecting بیش از حد است. به شکلی که اگر دستی PDMT را متوقف و راه اندازی کنیم، مشکلی نیست و درجا شروع به دریافت میکنه.
اما خیلی از موارد در Reconnecting گیر میکنه.

۹۰٪ این مشکل را در Internet های سرعت پایین دیدم. ( تجربه شخصی )

تجربه خودم:
من کاربر صبانت هستم با سرویس 6Mbit و از ساعت ۲ تا ۷ رایگان ( بین 400KB تا 440KB سرعت دریافت خالص دارم. )

وضعیت سرویس من به این شکله که در ساعات رایگان ۲ برابر حجم خریداری شده، میتونم دریافت داشته باشم. یعنی اگر 3GB حجم داشته باشم، میتونم 6GB دریافت کنم.
حالا اگر در ساعات رایگان بیش از حد استفاده کنم ( مثلا 6GB تموم بشه ) سرعت محدود میشه، و حتی کمتر از یک کاربر 128 میشه، اما حداقل 11KB سرعت دریافت تضمینی دارم.

ولی همیشه PDMT با سرعت کم مشکل داشته ( حداقل برای من اینطوری بوده و هست ). من حتی امتحان کردم و دیدم اگر سرعت دریافت من 64KB باشه، مشکلی نیست.

اما مواقعه ای که بین ساعات ۲ تا ۷ میذارم برای دریافت، به محض کم شدن سرعت، در report شاهد Download Failed! و Reconnecting هستم.

برای نمونه report شب را بذارم متوجه وخامت مشکل میشوید. ( این report برای ساعت ۲ تا ۶ هست. )

من از 6GB حجم شبانه برام 200MB مونده بود. که از ساعت ۲ تا ۲:۳۵ مشکلی نبوده و به خوبی تمام شده، اما به محض تموم شدن حجم، سرعت کم شده و از ۲:۳۵ تا ۳:۲۷ همش شاهد Download Failed! و Reconnecting هستم.

نکته: تاحالا ندیدم که به غیر از کم شده سرعت، مشکل دیگه ای مثل قطع شدن پیش بیاد. ( مثل اینکه صبانت اینقدر هوشمند هست که فقط سرعت را محدود میکنه )
نکته: برای امتحان با Axel هم کار کردم و هیچگونه مشکلی نبوده و تا صبح بخوبی دریافت را انجام داده.

مشکل بعدی هم در ساعت ۳:۲۸ رخ داده و اعلام کرده که دریافت کامله. اما در واقعیت تقریبا 1MB دریافت شده.

از ساعت ۳:۲۹ تا ساعت ۶ بقیه موارد کاملا مشخصه.

در شب های دیگر هم همین مشکل وجود داشته و مثلا هر یک ساعت بررسی میکردم که آیا در Reconnecting گیر کرده یا نه?!
اگر در Reconnecting بود، PDMT را متوقف میکردم و دوباره اجرا می کردم.

لطفا یک فکر اساسی به حال Reconnecting کنید.

پیشاپیش ممنون بابت وقتی که میذارید.
ممنو از فیدبک :)
قضیه اینه که آریا داره دانلود رو fail میکنه که PDMT پیغام fail داده
حالا انشالله در این ورژنی که امروز میذارم یه تمهیداتی چیدم که انشالله این مشکل حل بشه :)