انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مخازن ابونتو برای kde و چند سوال مرتبط  (دفعات بازدید: 2278 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین aliarya

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
با سلام
یه سو.ال داشتم میشه از مخازن ابونتو که در 6 دی وی دی تهیه شده است در میز کار kde 4.3  استفاده شود
مخازن و نرم افزار های کاربردی از کجا برای این میز کار با این ورژن جدید تهیه کنم
در ضمن برای دانلود کی دی ای 4.3 به سایتش مراجعه کردم که مقدار زیادی فایل برای دانلود گذاشته بود آیا همه این فایل ها باید دانلود شود اگر نه کدام فایل باید دانلود شود و حجمه این فایل در مجموع چند مگ است
و آخرین سوال آیا در لینوکس ابونتو استفاده از کدام میز کار توصیه می شود و آیا با پیشرفت میز کار کی دی ای کدام میز کار رو پیشنهاد میکنید و به چه دلیل ؟
با تشکر فراوان

آفلاین پیام ابراهیمی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1123
    • پلت ولگ
با سلام
یه سو.ال داشتم میشه از مخازن ابونتو که در 6 دی وی دی تهیه شده است در میز کار kde 4.3  استفاده شود
مخازن و نرم افزار های کاربردی از کجا برای این میز کار با این ورژن جدید تهیه کنم
در ضمن برای دانلود کی دی ای 4.3 به سایتش مراجعه کردم که مقدار زیادی فایل برای دانلود گذاشته بود آیا همه این فایل ها باید دانلود شود اگر نه کدام فایل باید دانلود شود و حجمه این فایل در مجموع چند مگ است
و آخرین سوال آیا در لینوکس ابونتو استفاده از کدام میز کار توصیه می شود و آیا با پیشرفت میز کار کی دی ای کدام میز کار رو پیشنهاد میکنید و به چه دلیل ؟
با تشکر فراوان
سلام.
۱-بله... تمام نرم افزار های این دو میز کار روی دیگری نصب می شن.در ضمن مخازن اوبونتو شامل نرم افزار های هر دو میز کاره.
۲-از همون مخازن DVD یا مخازن اینترنتی
۳-اگه به اینترنت دسترسی دارین بسته ی kubuntu-desktop رو نصب کنین. در غیر این صورت می تونین از دیسک هما استفاده کنین
۴-انتخاب میز کار کاملا سلیقه ایه... باید هر دو رو ببینین تا متوجه بشین که با کدوم راحت ترین...
http://www.palatvalg.com اینم وبلاگ جدید منه...