انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا جدیدا v*.*p*.*n مشکل پیدا کرده ؟  (دفعات بازدید: 29134 بار)

0 کاربر و 10 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
پاسخ : آیا جدیدا v*.*p*.*n مشکل پیدا کرده ؟
« پاسخ #30 : 15 اسفند 1393، 12:39 ب‌ظ »
خدا رو شکر مشکل همه حل شد  :D
فقط من هنوز مورد عنایتم  :)
 :P :P :P
آقا چکار کنم ؟ 8)
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
  • The answer to life the universe and everything: 42
« پاسخ #31 : 15 اسفند 1393، 01:18 ب‌ظ »
از مرورگر خودش استفاده می‌کنی؟
۱- مرورگر رو از سایت خودش دانلود کن (سریع اجراش نکن!)
۲- یه ایمیل با محتوای get transport obfs3 بفرست به bridges@torproject.org
۳- طبق راهنمای ایمیل دریافتی مرورگر رو کانفیگ کن.

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
« پاسخ #32 : 15 اسفند 1393، 07:41 ب‌ظ »
از مرورگر خودش استفاده می‌کنی؟
۱- مرورگر رو از سایت خودش دانلود کن (سریع اجراش نکن!)
۲- یه ایمیل با محتوای get transport obfs3 بفرست به bridges@torproject.org
۳- طبق راهنمای ایمیل دریافتی مرورگر رو کانفیگ کن.
ممنون  :)
حتما این کار رو میکنم
ولی غیر از تور ، کار دیگه ای نمیشه کرد ؟ چون تور معمولا برای من سرعت پایینی داره
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #33 : 15 اسفند 1393، 07:49 ب‌ظ »
نمی‌دونم دقیقا! ولی ظاهرا Open وی P ان مشکلی نداره.
من فقط و فقط از تور استفاده می‌کنم.

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • حل نشو ؛ حل میشه
« پاسخ #34 : 15 اسفند 1393، 07:56 ب‌ظ »

سلام

من اوایل مشکلی نداشتم ولی خیلی سرعت پایین بود دو سه روز پیش از کم‌سرعتی بیخیال میشدم ولی دیروز درست شد و فقط هم از تور و پولیپو استفاده میکنم و پل هم نگرفتم.

به امید موفقیت همگان ;)
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #35 : 15 اسفند 1393، 08:00 ب‌ظ »

سلام

من اوایل مشکلی نداشتم ولی خیلی سرعت پایین بود دو سه روز پیش از کم‌سرعتی بیخیال میشدم ولی دیروز درست شد و فقط هم از تور و پولیپو استفاده میکنم و پل هم نگرفتم.

به امید موفقیت همگان ;)

یا استالمنا! ;D پل نگرفتی؟

حتما بگیر! چون به راحتی ISP میفهمه داری از شبکه تور استفاده می‌کنی و ممکنه محدودیت‌هایی برات ایجاد کنه ولی با پل دیگه اینطوری نیست، حتما حتما هم obfs3 باشه.

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه
« پاسخ #36 : 15 اسفند 1393، 08:39 ب‌ظ »

سلام

من مرورگر تور ندارم و معمولا از فایرفاکس یا چی بشه کرومیوم استفاده میکنم.یادمه وقتی صحبت پلها بود بحثی از ردیابی شرکتها نبود چون تور غیرقابل ردیابی بوده حالا چی شده که ایطوری شده ؟ بازم لازمه که پل بگیرم حتی اگه تورباندل نداشته باشم ؟
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19687
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #37 : 19 اسفند 1393، 12:22 ق‌ظ »
مسیر تور غیرقابل ردیابیه. یعنی ISP نمی‌تونه بفهمه تو با تور به کجا می‌ری، ولی می‌تونه بفهمه که تو داری از تور استفاده می‌کنی. برای این که این رو هم متوجّه نشه، باید از یه پلاگین گمراه کننده استفاده کنی که الآن بهترینش obfs3 هست که برای استفاده ازش نیاز به یه پله که برای obfs3 تنظیم شده باشه. فقط حواست باشه همیشه آخرین نگارش تور رو بگیری.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین moghadam

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
« پاسخ #38 : 19 اسفند 1393، 12:05 ب‌ظ »
برای این که این رو هم متوجّه نشه، باید از یه پلاگین گمراه کننده استفاده کنی که الآن بهترینش obfs3 هست که برای استفاده ازش نیاز به یه پله که برای obfs3 تنظیم شده باشه.

چطور باید تنظیم بشه؟ روش به کار گیریش رو میتونی توضیح بدید؟

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3483
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« پاسخ #39 : 19 اسفند 1393، 12:30 ب‌ظ »
اوه معلوم میشه اوضاع خیلی خیط شده  ;D
من یه سال از تور+ویدالیا (که آخرین نسخه ش مال عهد بوقه) استفاده می کردم. همین الان هم اون تور کار می کنه ولی چون قدیمیه ریسک داره استفاده ش. واسه همین میخواستم سوییچ کنم روی تور های جدید که یه تاپیک هم براش باز کردم و به این نتیجه رسیدم که تور توی مخازن خیلی خوبه و یه چند وقتی از همون استفاده می کردم. پل هم نمیگرفتم. تا اینکه تور توی مخازن ترکید. پل هم بهش دادم ولی جواب نمیده. تور براوزر سایت وب آپدیت هم جواب نمیده. ولی آخرین نسخه ی تور (4.0.4) جواب میده. (اون ویدالیا هم جواب میده با این قدیمیه و خطرناکه و ممکنه باگ ماگی چیزی داشته باشه)
فعلا کارم با همین نسخه ی 4.0.4 راه افتاده (کسی خواست توی پ.خ بگه تا بهش لینک بدم)
ولی؟
برای منم سواله این قضیه ی پل دادن چجوریه. چون خودمو کشتم ولی جواب نمیدن. دانیال جان توی ویکی تور نوشته obfs2 و یه کامند هم توی خط بعدش گذاشته. من هر کاری کردم اینا جواب نداد. obfs3 میذارم بازم جواب نمیده. (obfsproxy نصبه)
اینم torrc: (البته روش هام رو یه جا گذاشتم و لینک دادم. در کل هیچ کدومشون جواب نمیدن)
http://paste.ubuntu.com/10573432/
یه روشی گیکیزادی بگین ما بتونیم از این پل ها استفاده کنیم. :D
یا اینکه دانیال جان اگه ویکی تور قدیمی شده لطف کن آخرین دستورات برای گرفتن پل رو بذار تا دیگران هم بتونن استفاده کنن (دیده بودم که تاریخ آخرین ویرایشش مال همین چند روز پیشه ولی خب اون کامند ها واسه من یکی که کار نکرد)
یعنی اینا:
UseBridges 1
Bridge obfs2 xx.xxx.xxx.xxx:xxxx
ClientTransportPlugin obfs2 exec /usr/bin/obfsproxy --managed

مرسی  ;)
« آخرین ویرایش: 19 اسفند 1393، 12:34 ب‌ظ توسط Rasubuntu »
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design
« پاسخ #40 : 19 اسفند 1393، 02:11 ب‌ظ »
من روی خود تور میخوام ست کنم همچین اروری میده:
Mar 05 22:26:04.000 [warn] The communication stream of managed proxy '/usr/bin/obfsproxy' is 'closed'. Most probably the managed proxy stopped running. This might be a bug of the managed proxy, a bug of Tor, or a misconfiguration. Please enable logging on your managed proxy and check the logs for errors.
Mar 05 22:26:04.000 [notice] Failed to terminate process with PID '17786' ('No such process').

اصلا به پل obfs3 نمیرسه که بخواد کار کنه(هر چند تازه گرفتمشون)

ولی تور بروزر مشکلی نداره.

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه
« پاسخ #41 : 19 اسفند 1393، 08:46 ب‌ظ »
مسیر تور غیرقابل ردیابیه. یعنی ISP نمی‌تونه بفهمه تو با تور به کجا می‌ری، ولی می‌تونه بفهمه که تو داری از تور استفاده می‌کنی. برای این که این رو هم متوجّه نشه، باید از یه پلاگین گمراه کننده استفاده کنی که الآن بهترینش obfs3 هست که برای استفاده ازش نیاز به یه پله که برای obfs3 تنظیم شده باشه. فقط حواست باشه همیشه آخرین نگارش تور رو بگیری.
خیلی ممنون
منم درگیرم و با پلها نمیتونم کاری انجام بدم و هرچیزی رو کم و زیاد میکنم بازهم ارور میده :
* Checking if tor configuration is valid
Mar 10 20:38:18.128 [notice] Tor v0.2.4.20 (git-0d50b03673670de6) running on Linux with Libevent 2.0.21-stable and OpenSSL 1.0.1f.
Mar 10 20:38:18.128 [notice] Tor can't help you if you use it wrong! Learn how to be safe at https://www.torproject.org/download/download#warning
Mar 10 20:38:18.128 [notice] Read configuration file "/usr/share/tor/tor-service-defaults-torrc".
Mar 10 20:38:18.129 [notice] Read configuration file "/etc/tor/torrc".
Mar 10 20:38:18.133 [warn] Failed to parse/validate config: Unknown option 'Bridges'.  Failing.
Mar 10 20:38:18.133 [err] Reading config failed--see warnings above.

با مطالبی که دوستان گفتند ترسیدم که مبادا تور هم بــــــعــــــلــــــه

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین Amir Emad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 419
« پاسخ #42 : 19 اسفند 1393، 10:30 ب‌ظ »

همش رو تست کردم میکروتیک قشنگ میفهمه

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19687
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #43 : 20 اسفند 1393، 04:18 ق‌ظ »
روش موجود در ویکی برای obfs درسته و من دارم کار می‌کنم باهاش همین الآن. فقط نکته‌ای که هست اینه که تور داخل مخازن قدیمیه و نیاز به آخرین نگارش تور (۲.۶.۴) داره که باید از سایت خودش بگیرید: http://deb.torproject.org/torproject.org/pool/main/t/tor

خیلی ممنون
منم درگیرم و با پلها نمیتونم کاری انجام بدم و هرچیزی رو کم و زیاد میکنم بازهم ارور میده :
* Checking if tor configuration is valid
Mar 10 20:38:18.128 [notice] Tor v0.2.4.20 (git-0d50b03673670de6) running on Linux with Libevent 2.0.21-stable and OpenSSL 1.0.1f.
Mar 10 20:38:18.128 [notice] Tor can't help you if you use it wrong! Learn how to be safe at https://www.torproject.org/download/download#warning
Mar 10 20:38:18.128 [notice] Read configuration file "/usr/share/tor/tor-service-defaults-torrc".
Mar 10 20:38:18.129 [notice] Read configuration file "/etc/tor/torrc".
Mar 10 20:38:18.133 [warn] Failed to parse/validate config: Unknown option 'Bridges'.  Failing.
Mar 10 20:38:18.133 [err] Reading config failed--see warnings above.

با مطالبی که دوستان گفتند ترسیدم که مبادا تور هم بــــــعــــــلــــــه
خب معلومه که ارور می‌ده. تو پرونده‌ی torrc اشتباه نگارشی داری. Bridges نداریم توش که :D
« آخرین ویرایش: 20 اسفند 1393، 04:20 ق‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3483
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« پاسخ #44 : 20 اسفند 1393، 11:53 ق‌ظ »
نقل‌قول
روش موجود در ویکی برای obfs درسته و من دارم کار می‌کنم باهاش همین الآن. فقط نکته‌ای که هست اینه که تور داخل مخازن قدیمیه و نیاز به آخرین نگارش تور (۲.۶.۴) داره که باید از سایت خودش بگیرید: http://deb.torproject.org/torproject.org/pool/main/t/tor

اوکی. مرسی  ;)
دانلودش کنم ببینم چجوری میشه. از تور واسه دانلود تور استفاده می کنیم. خخخخ اصن یه وضی  ;D
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)