انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل ادد کردن جیمیل با رمز دو مرحله ای در تاندربرد (حل شد!)  (دفعات بازدید: 1504 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3483
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
سلام دوستان.
میگم من بعد مدتها اومدم از یه ایمیل ریدر استفاد کنم.
از امضام مشخصه که چی دارم  ;D
به خاطر کمبود رمی که دارم نمی تونم اجازه بدم akonadi فعال بشه تا بخوام از kmail استفاده کنم. (البته بگم که از کی میل تا حالا استفاده نکردم)
تاندربرد رو نصب کردم (مسلما آخرین نسخه داخل مخازن)
اکانت یاهو رو اضافه کردم. هرچند که به جز اینباکس و تراش و درافت چیز دیگه ای نشون نمیده با اینکه 20 تا پوشه هم دارم توی یاهو  :o :( >:(
حالا که میخوام اکانت گوگل رو وارد کنم، اررور میده میگه رمز اشتباس. در صورتی که درسته (صدبار چک کردم) میگم نکنه به خاطر اینکه اکانت گوگلم رمز دو مرحله ای داره، لود نمیشه؟؟ چون مثلا تاندربرد نمی پرسه که رمز اول رو بگیره بعد بگه کد بعدی رو بده تا من کد رمز دو مرحله ای رو بذارم و اوکی بشه.
راهی نیست من بتونم اکانت گوگل رو اضافه کنم؟؟

مرسی  ;)
« آخرین ویرایش: 18 اسفند 1393، 10:56 ق‌ظ توسط Rasubuntu »
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19687
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3483
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
مرسی.
جواب داد  ;)
البته لینک قدیمی بود و الان اینترفیس گوگل عوض شده و دیگه تاندربرد رو پیشنهاد نمیده. یه خورده انگولکش کردم تا درست شد  ;D
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)