انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: (حل شد) استفاده از نرم افزار های مخازن 15.04 در 14.04  (دفعات بازدید: 1294 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3504
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
سلام دوستان.
میگم من اگه بخوام از نرم افزار های 15.04 توی 14.04 استفاده کنم، باید چیکار کنم؟؟
مثلا میخوام webapp های اوبونتوتاچ رو که توی مخازن 15.04 هستن رو توی اوبونتو 14.04م نصب کنم. در حالت طبیعی این کار غیر ممکنه. چون webapp‌های مخزن 14.04 دقیقا مال یک سال پیشن و برای استفاده از نسخه های جدیدتر باید اوبونتو 15.04 نصب بشه تا بتونه از webapp های جدید استفاده کنه. ولی من میخوام اون جدیدیا توی 14.04 اجرا بشن.
(تا اینجا تنها ضعف همگرایی همین تیکه بود  ;D. چون اوبونتوتاچ با اوبونتو یکیه، واسه همین نرم افزارهای اوبونتوتاچ نگاه می کنن به نسخه ی سیستم عامل و بر اساس همون نسخه برنامه رو نصب می کنن)

راهی هست به نظرتون؟؟
مرسی  ;)
« آخرین ویرایش: 19 فروردین 1394، 02:27 ب‌ظ توسط Rasubuntu »
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
خودم یه راه حل به ذهنم رسید ولی خب بازم میخوام راه حل های بیشتری پیدا کنم که راحت تر باشن  ;)
راه حل خودم: استفاده از SDK اوبونتو و دانلود فریم ورک 15.04 که خب مسلما Webapp های اوبونتو 15.04 رو لود می کنه. ولی این راه دست کم 600 مگابایت دانلود میخواد که یه تیکه ش رو می تونم تو کرون بگیرم ولی فریم ورک رو نمی تونم توی کرون تنظیم کنه و باید روز بگیرم که خب ترافیک هم ندارم بخوام 400 مگ بدم به فریم ورک.
پس اگه یه راه سریع تر و کم حجم تر پیدا بشه خیلی عالی میشه.
مرسی  ;)
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19713
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
یا این که از خود ۱۵.۰۴ استفاده کنی D:
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
یا این که از خود ۱۵.۰۴ استفاده کنی D:

:D
تو فکرشم. ولی الان بتا1 هست و نمیدونم جای توزیع اصلیم رو میتونه بگیره یا نه. هاردم کمه و نمی تونم کنار کوبونتوی خودم نصبش کنم. هرچی بخوام نصب کنم باید قبلی رو به فنا بدم (البته پارتیشن هومم سر جاشه)
به نظرتون 15.04 بتا1 اونقدر پایدار هست که یه ماه دووم بیاره؟؟ (تا آپریل که ریلیز میشه)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19713
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
فکر می‌کنم باشه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
فکر می‌کنم باشه

اوکی. پس یه تست میزنم. فاینال بتا هم که 11 روز دیگه ریلیز میشه و نمی تونم تا اون روز صبر کنم. (عقده کردم دیگه  ;D )
این اوبونتو دسکتاپ نکست هم همه جا لود میشه الا سیستم خودم. کلا یونیتی8+میر روی این سیستم من لج کردن. فقط می تونم برم تو tty و توی اوبونتو بچرخم  ;D

مرسی  ;)
حالا امشب روش اس دی کی رو تست می کنم ببینم چی میشه. نشد 15.04 می نصبم.
« آخرین ویرایش: 24 اسفند 1393، 05:36 ب‌ظ توسط Rasubuntu »

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
سلام.
همون شب (شب نوشتن آخرین پیام قبل از این جدیدی  ;D) اس دی کی رو تست کردم ولی جواب نداد. نمی دونم چرا. ولی 800 مگ دانلود کرد (یعنی دوبار) و آخرش که میخواست نصب کنه یه اررور میداد و در کمال ناباوری کل فایلایی رو که دانلود کرده بود،پاک می کرد و می واس از اول همه رو دانلود کنم. فریم ورک15.04 رو اررور میداد و الکی 800 مگ پرید  >:(
اس دی کی جواب نداد پس.
اوبونتو نکست که جدیدا همه جا بهونه میگیره.
می مونه خود اوبونتو15.04 که خب ایشالله ای پنشمبه نه! پنشمبه ی بعدش ;D وقتی اومد، دیگه با خیال راحتی از webappها استفاده می کنم  ;)